Similar lots by type
-
#158Amphora, Czechoslovakia
Een aardewerken vaas met een meerkleurig geglazuurd reliëfdecor. Onderaan gemerkt.
Un vase en faïence à décor en relief émaillé multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 130/160 -
#47
Een vaasje van celadon aardewerk. Onderaan gemerkt.
Un petit vase en poterie céladon. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40/50 -
#107Villeroy & Boch, Wallerfangen
Een aardewerken vaas met meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt. Kleine randschilfer.
Un vase en faïence à décor floral multicolore. Marqué en bas. Petit bord écaillé.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 40/60 -
#657Albert PoelsPeriod: 1903-1984
“Moeder met kind”. Een terracottakleurig plaasteren wandgroepje. Gesigneerd.
Mère et enfant . Ensemble mural en plâtre couleur terre cuite. Signé.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 60/100 -
#283Makkum
Een pauwstaartbord met gele rand. Onderaan gemerkt.
Une assiette à décor à l’eventail avec une bordure jaune. Marquée en bas.No longer availableDim. Ø: 42 cmEstimate: € 30/50 -
#671
Een grote bolle vaas met oren en een klein vaasje van meeerkleurig Frans aardewerk, waarbij het kleinste gemerkt van Cherbourg.
Un grand vase rond avec des anses et un petit vase de poterie française multicolore, le petit marqué Cherbourg.No longer availableDim. h: 18 & 21 cmEstimate: € 25/35 -
#407
Een Japanse terracotta vaas met ringen aan de handvatten en met een draak in het decor. Onderaan met stempel ‘Raku’.
Un vase japonais en terre cuite avec des anneaux sur les anses et un dragon dans le décor. Le cachet Raku en bas.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 80/120 -
#18
Een Schots personage van meerkleurig Staffordshire aardewerk.
Un personnage écossais de poterie multicolore Staffordshire.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 30/50 -
#573
Twee verschillende aardewerken vazen. Jaren ‘60. De hoogste met zeer kleine randschilfer.
Deux vases en faïence différents. Années 1960. Le plus haut avec un très petit éclat au bord.No longer availableDim. h: 20 & 28 cmEstimate: € 30/40 -
#58
Een aardewerken vaas met meerkleurig geglazuurd decor van een pauw.
Un vase en faïence à décor émaillé multicolore représentant un paon.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80/100 -
#37
Drie vaasjes van celadon aardewerk, waarvan er twee een paar vormen.
Trois vases en poterie céladon, dont deux forment une paire.No longer availableDim. h: 13,5 & 13 cmEstimate: € 60/80 -
#301
“Dansende moeder en zoontje”. Een groep van meerkleurig geglazuurd wit terracotta. Onderaan gemerkt. Royal Dux (?).
Mère et fils dansant . Un groupe de terre cuite blanche émaillée multicolore. Marqué en bas. Royal Dux (?).No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 120/200 -
#667
Een antiek Frans aardewerken pique-fleur en een schaaltje, versierd met bloemendecors. De pique-fleur gerestaureerd.
Une pique-fleur et un bol en faïence de France ancienne, décorés de décors floraux. Le pique-fleur restauré.No longer availableDim. h: 5 & 25 cmEstimate: € 30/50 -
#7
Een lot aardewerk, bestaande uit twee schotels en een vaas in Iznikstijl.
Un lot de poterie composé de deux plats et d'un vase de style Iznik.No longer availableDim. Ø: 32 cm h: 25 cmEstimate: € 30/40 -
#131Desiderius DuwaertsPeriod: 1850 - 1901
Een terracotta meisjesbuste. Gesigneerd en gedateerd 1884.
Buste de jeune fille en terre cuite. Signé et daté 1884.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 160/200 -
#51Boch La Louvière
Een grote aardewerken vaas met meerkleurig reliëfdecor van bloemen. Onderaan gemerkt. Decor 2813 door Chevalier.
Grand vase en faïence à décor de fleurs en relief multicolore. Marqué en bas. Décor 2813 de Chevalier.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#607
Een groot Hindoeïstisch bronzen godsbeeld.
Une grande statue de divinité hindoue en bronze.No longer availableDim. h: 108 cmEstimate: € 300/400 -
#206
Een eikenhouten bruidskast met twee gemoulureerde deuren. Schade boven- en onderaan. XIXe eeuw.
Armoire de mariée en chêne à deux portes moulurées. Dessus et bas endommagés. XIXème siècle.No longer availableDim. 207 x 152 x 56 cmEstimate: € 120/200 -
#482
“Lammeren”. Twee olieverfschilderijen op board. Beide gesigneerd. Eén ruitje kapot.
Agneaux . Deux peintures à l'huile sur carton. Tous deux signées. Un verre cassé.No longer availableDim. 57,5 x 46 & 28,5 x 29 cmEstimate: € 400/500 -
#369Marc Bruylants
“De Lokroep”. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1992 en genummerd 7/20 buiten de plaat.
De Lokroep . Lithographie. Signée, datée de 1992 et numérotée 7/20 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 43 x 34 cmEstimate: € 40/60 -
#555
Een reeks van tien onderzetters/ schoteltjes van 800‰ zilver, versierd met Lodewijk XV- motieven. Gemerkt van Wolfers. 1655 gram.
Un ensemble de dix sous-verres / soucoupes en argent 800 ‰, décorés de motifs Louis XV. Marqué de Wolfers. 1655 grammes.No longer availableDim. Ø: 15,5 cmEstimate: € 750/850 -
#250
Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,96 ct. G VS1. en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. Met HRD certificaat.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant central de 0,96 ct. G VS1. Et de diamants d'un poids combiné de + - 0,50 ct. Avec certificat HRD.No longer availableDim. 3,30 gEstimate: € 2000/2200 -
#467
“Hotei met kinderen”. Een groepje van gesculpeerd ivoor. Op houten sokkel. Sokkel achteraan gelijmd, voorwerpen in de handjes van de kinderen manco.
Hotei avec des enfants. Un groupe d'ivoire sculpté. Sur un socle en bois. Plinthe collée à l'arrière, objets manquants dans les mains des enfants.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 120/200 -
#272
Een houten wandelstok met witmetalen knop in de vorm van een olifantenkop.
Un bâton de marche en bois avec une poignée en métal blanc en forme de tête d'éléphant.No longer availableDim. l: 90 cmEstimate: € 80/100 -
#251Royal Dux
Een sierjardinière van meerkleurige zachte pasta in de vorm van een jonge vrouw op een schelp. Gemerkt onderaan met roze driehoek.
Une jardinière décorative de pâte tendre multicolore en forme de jeune femme sur une coquille. Marquée en bas d'un triangle rose.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 200/260 -
#52Guillaume Couckelberghe
“Stilleven”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Nature morte . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 15 x 19,5 cmEstimate: € 80/120 -
#670
Een eikenhouten hoekconsole.
Une console d'angle en chêne.No longer availableDim. 57 x 57 cmEstimate: € 25/35 -
#649Gustaaf-Christiaan De BruynePeriod: 1914-1981
“Kerststal”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 25 december 1942.
Crèche . Crayon sur papier. Signé et daté le 25 décembre 1942.No longer availableDim. 17 x 14,5 cmEstimate: € 50/80