Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een achthoekige hallantaarn van brons en glas met vier lichtpunten.

Een achthoekige hallantaarn van brons en glas met vier lichtpunten.

Lanterne de vestibule octogonale en bronze et verre à quatre lumières.
Dim. h: 86 cm
SKU: 0202160825.
Category: Verlichting.
Auction day: 3 February 2016 19:00
Catalogue #825
Estimate: € 360 / 380
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #836

    Een cilindervormige hanglantaarn van brons en glas met vier lichtpunten.

    Lanterne à suspendre cylindrique en bronze et verre. Quatre lumières.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #772

    Een schemerlamp met een kap van glas in lood in de geest van Tiffany.

    Lampadaire à abat-jour en vitrail dans l’esprit de Tiffany’s.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #391

    Een paar kandelaars van verguld zamak en wit opaalglas in barokke stijl. Letsel aan één voet. XIXde eeuw.

    Paire de bougeoirs en régule doré et opaline blanche. Style baroque. Dégât à l’un des pieds. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H 36 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #838

    Een luchtertje van geelkoper in de geest van de barok met vier lichtpunten en glazen kapjes waarvan het centrale ontbreekt.

    Petit lustre en cuivre jaune dans le style baroque à quatre lumières et aux abat-jour en verre. L’abat-jour central manque.
    No longer available
    Dim. L 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #834

    Een luchter van brons met geslepen kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.

    Lustre en bronze aux pendeloques en cristal taillé. Style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 460 / 480
  • #779

    Een luchter van glas in lood in de geest van Tiffany. Klein letsel.

    Lustre en vitrail dans l’esprit de Tiffany’s. Petit dégât.
    No longer available
    Dim. Ø: 65 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #478

    Een lamp van albast, gedragen door een bronzen sirene.

    Lampe en albâtre, tige en forme d’une sirène en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #823

    Een luchter van verguld brons in eclectische stijl met zes lichtpunten en glazen kapjes.

    Lustre en bronze doré de style éclectique à six lumières et aux abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. L 124 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #775

    Een tafellamp van metaal en glas in barokke inspiratie.

    Lampadaire en métal et verre d’inspiration baroque.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #11

    Een bronzen kandelaar in de vorm van een heraldische leeuw. Naar aanleiding van het vijftigjarig bestaan van België. XIXde eeuw.

    Candélabre en bronze en forme de lion héraldique. Produit à l’occasion de 50 ans d’indépendance belge. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #451

    Twee lampen, gemonteerd op Chinese theebussen.

    Deux lampes montées sur des boîtes à thé chinoises.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #365

    Drie 18 karaats geel gouden trouwringen.

    Trois alliances en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 13,04 g
    Estimate: € 260 / 350
  • #686

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.

    Tapis persan en laine. Noué main. Usures.
    No longer available
    Dim. 345 x 244 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #406

    Karadja lopertje. Handgeknoopt en van wol.

    Un petit couloir Karadja. Fait main en laine.
    No longer available
    Dim. 182x94 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #562

    “Abstracte compositie met vierkanten”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.

    “Composition abstraite aux carrés”. Huile sur panneau. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 50 x 46 cm
    Estimate: € 150 / 170
  • #74

    Een lot van zeven lithografieën met Vlaamse spreuken van o.a. Albrecht Rodenbach.

    Lot de sept lithographies aux proverbes flamands par Albrecht Rodenbach e.a.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #420
    Rochas

    Een kennismaking doos met vijf verschillende eau de parfums.

    Boîte d’introduction contenant cinq eaux de parfum différentes.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 60
  • #398

    Een eikelvormige kruik gemaakt van een bewerkte kalebas met zilveren montuur en versierd met Arabische ruiters in een fries.

    Gourde en forme de gland à monture en argent et décorée d’une frise aux cavaliers arabes.
    No longer available
    Dim. brutto 304 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #763

    Een lot van drie stolpen van verzilverd metaal in diverse stijlen.

    Trois cloches de service en métal argenté. Différents styles. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #742
    J. Peeters

    “Stilleven met fruit en aardewerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1985.

    “Nature morte aux fruits et aux faïences”. Huile sur toile. Signée et datée 1985.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #441
    Royal Doulton & Co.

    “The Poacher”. Een schenkkan van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt en genummerd.

    “The Poacher”. Verseuse en faïence polychrome. Marque et numéro sous la base.
    No longer available
    Dim. H 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #668
    Val St. Lambert

    Een oude bonbonnière van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa.

    Bonbonnière en cristal taillé coloré bleu dans la masse.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #104
    B. Devis

    “Belgische kust”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “La côte belge”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 35 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2016

Deze veiling is volledig - 845 loten.

2 February 2016 19:00
3 February 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 3 February 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More