#836Een cilindervormige hanglantaarn van brons en glas met vier lichtpunten.
#772Een schemerlamp met een kap van glas in lood in de geest van Tiffany.
#391Een paar kandelaars van verguld zamak en wit opaalglas in barokke stijl. Letsel aan één voet. XIXde eeuw.
#779Een luchter van glas in lood in de geest van Tiffany. Klein letsel.
#478Een lamp van albast, gedragen door een bronzen sirene.
#823Een luchter van verguld brons in eclectische stijl met zes lichtpunten en glazen kapjes.
Lustre en bronze doré de style éclectique à six lumières et aux abat-jour en verre.No longer availableDim. L 124 cmEstimate: € 60 / 80 -
#775Een tafellamp van metaal en glas in barokke inspiratie.
#11Een bronzen kandelaar in de vorm van een heraldische leeuw. Naar aanleiding van het vijftigjarig bestaan van België. XIXde eeuw.
#451Twee lampen, gemonteerd op Chinese theebussen.
Deux lampes montées sur des boîtes à thé chinoises.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 50 / 80
#365Drie 18 karaats geel gouden trouwringen.
#686Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
#406Karadja lopertje. Handgeknoopt en van wol.
#562“Abstracte compositie met vierkanten”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Composition abstraite aux carrés”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 50 x 46 cmEstimate: € 150 / 170 -
#74Een lot van zeven lithografieën met Vlaamse spreuken van o.a. Albrecht Rodenbach.
Lot de sept lithographies aux proverbes flamands par Albrecht Rodenbach e.a.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#420RochasEen kennismaking doos met vijf verschillende eau de parfums.
#763Een lot van drie stolpen van verzilverd metaal in diverse stijlen.
Trois cloches de service en métal argenté. Différents styles. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#742J. Peeters“Stilleven met fruit en aardewerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1985.
“Nature morte aux fruits et aux faïences”. Huile sur toile. Signée et datée 1985.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#441Royal Doulton & Co.“The Poacher”. Een schenkkan van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt en genummerd.
“The Poacher”. Verseuse en faïence polychrome. Marque et numéro sous la base.No longer availableDim. H 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#104B. Devis“Belgische kust”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La côte belge”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 100 / 120