Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een achthoekige koperen hallantaarn met melkglazen ruitjes en een geslepen en gesatineerde bloemvormige coupe. Versierd met vier musicerende putti. Eén ruitje gebroken.

Een achthoekige koperen hallantaarn met melkglazen ruitjes en een geslepen en gesatineerde bloemvormige coupe. Versierd met vier musicerende putti. Eén ruitje gebroken.

Lanterne de vestibule octogonale aux vitres en opaline et avec une coupe en forme de fleur taillée et satinée. Ornée de quatre putti musiciens. Une vitre cassée.
Dim. h: 65 cm
SKU: 1906180716.
Category: Verlichting.
Auction day: 20 June 2018 19:00
Catalogue #716
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #813

    Een smeedijzeren luchter, versierd met bladeren en met een centrale coupe van gesatineerd glas.

    Lustre en fer forgé décoré de feuillages et avec une coupe centrale en verre satiné.
    No longer available
    Dim. Ø: 64 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #331

    Een reeks van vijf lichtarmaturen van metaal en glas, versierd met druppelvormige pendeloques.

    Une série de cinq luminaires en métal et verre, décoration de pendeloques en forme de gouttes.
    No longer available
    Dim. h:34 cm en h:26 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #450

    Een klein metalen luchtertje met vijf lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

    Un petit lustre en métal à cinq points lumineux, décoration de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. H. 80 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #313

    Een messingen bureaulamp met een glazen kap. Omstreeks 1900. Gemerkt ‘Blanchaud’(?). Bedrading vernieuwd.

    Une lampe de bureau avec abat-jour en verre. +- 1900. Porte la marque ‘Blanchaud’. Circuit électrique refait.
    No longer available
    Dim. h:40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #178

    Een paar Art Deco tafellampen.

    Un paire de lampes de table Art Déco.
    No longer available
    Dim. h.68 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #698

    Een paar leeslampen.

    Une paire de lampes de lecture.
    No longer available
    Dim. h.59 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #67

    Een deels zwartgelakte en verguld kandelaar in empirestijl. Eén bobeche opnieuw te bevestigen.

    Un chandelier partiellement en laque noir et dorure, style Empire. Une bobèche doit être rattachée.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #809

    Een bronzen hanglantaarn.

    Une lanterne à suspension en bronze.
    No longer available
    Dim. H. 105 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #470

    Een koperen luchter met glazen kapjes.

    Un lustre aux abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. H. 70 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #560

    Een bronzen luchtertje in rococostijl met vier lichtarmen in vegetale vorm met glazen bloemvormige kapjes. (Eéntje beschadigd). XIXe eeuw.

    Un petit lustre en bronze, style rococo, à quatre bras lumineux, de forme végétale et abat-jour en forme de fleur en verre. (un abat-jour est endommagée). XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #301

    Een retro bureaulamp van metaal.

    Une lampe de bureau en métal. Retro.
    No longer available
    Dim. h:65 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #644

    Een Vlaamse kroon van messing tien lichtarmen en bovenaan getooid met een Habsburgse adelaar.

    Lustre dite couronne flamande en laiton à dix bras de lumière et surmonté d’un aigle autrichien.
    No longer available
    Dim. H. 100 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #420

    Een Vlaamse van koper met acht lichtpunten en bovenaan een dubbele adelaar.

    Un lustre flamand en cuivre à huit points lumineux et décoration d’un aigle double.
    No longer available
    Dim. H. 70 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #231

    Een bronzen luchter met twaalf lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre en bronze à douze bras lumineux, décoration de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h:80 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #397

    Een grote industriële lamp.

    Grande lampe industrielle.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #782

    Een Mazarinluchter van verguld hout met acht lichtarmen.

    Un lustre Mazarin à huit bras.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #381

    Een paar bronzen kandelaars met een voorstelling van Adam en Eva.

    Une paire de chandeliers, représentation d’Adam et Eve.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #138

    Een lamp van bruingepatineerd kunststof in de vorm van een Flamingo met vleugels van glas in lood als kap.

    Une lampe en plastique en forme de flamingo aux ailes en verre et plomb comme abat-jour.
    No longer available
    Dim. h: 88 m
    Estimate: € 240 / 320
  • #435

    Een lot van drie verzilverd koperen kandelaars, waarvan er twee een paar vormen.

    Un lot de trois chandeliers argentés, dont deux qui forment une paire.
    No longer available
    Dim. H. 110 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #842

    Een hallustertje met drie lichtpunten, gedragen dor kariatiden en met een albasten coupe.

    Un petit lustre de vestibule à trois points lumineux, porté par des cariatides, et avec une coupe en albâtre.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #836

    Twee verschillende koperen lampvenoeten, waarbij één deels witgepatineerd en één met vier lichtpunten.

    Deux pieds de lampe différents en cuivre, dont un partiellement en blanc patiné et l’autre à quatre points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 75 & 85 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #97

    Vier bronzen appliques met telkens twee lichtpunten en bovenaan versierd met een schelp.

    Quatre appliques en bronze à deux points lumineux et décoration de coquillage au dessus.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #557

    Een lot Aziatisch beeldhouwwerk, bestaande uit twee voorstellingen van Boeddha van jade, een spekstenen pagode en sokkeltje en een fijn uitgesneden reliëf met een landschap.

    Lot de sculptures asiatiques comprenant deux représentations du Bouddha en jade, une pagode en pierre de lard avec socle et un relief finement sculpté représentant un paysage.
    No longer available
    Dim. h: 6 - 14 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #258

    “Ooi met zogend lam”. Een groepje van goudgepatineerd brons naar een werk van P.J. Mène.

    ”Brebis et agneau”. Un groupe en bronze d’après une oeuvre par P.J. Mène.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #624

    Een handgeschilderde Chinese scroll met een landschap en een verhaal. Inkt op papier.

    Un scroll chinois peint à la main représentant un paysage et une histoire. Encre sur papier.
    No longer available
    Dim. 121 x 54 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #515

    “Moeder met kind”. Een gebeeldhouwd beeld. Laos.

    ”Mère et enfant”. Une statue sculptée. Laos.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #191

    Een koffie en theeservies van gedreven sterling zilver met bloemenmotief. Koffie-, thee-, melk- en suikerpot en dienblad. Duitse keuren, 925‰.

    Un service à thé et café en argent sterling repoussé au motif floral. Poinçons allemands, 925‰.
    No longer available
    Dim. 4000 g
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #652
    Val St. Lambert

    Een glasservies van kleurloos kristal, bestaande uit twaalf rodewijnglazen, acht wittewijnglazen, zes borrelglaasjes, negen longdrinks en vier whiskyglazen.

    Un service de verres en cristal incolore comprenant douze verres à vin rouge, huit verres à vin blanc, six gouttes, neuf verres long drink et quatre verres à whisky.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #690

    Een bordenkast van mahoniehoutfineer in Louis Philippestijl met onderaan twee paneeldeuren.

    Un vaisselier en bois de placage acajou, style Louis Philippe, à deux portes panneau en dessous.
    No longer available
    Dim. 143 x 147 x 43 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #360

    Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 2,50 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #213

    Een vijfdelig tuinstel van witgepatineerd ijzer, bestaande uit een klaptafel en vier stoelen.

    Un ensemble de jardin en cinq pièces en fer forgé blanc, comprenant une table à abattant et quatre chaises.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 280
  • #819

    Een gazelleschedel op muurplaat.

    Un crâne de gazelle sur plaque murale.
    No longer available
    Dim. l: 80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #194

    “Personages in een uitgestrekt rivierlandschap”. Olieverf op doek. Herdoekt. Toegeschreven aan B.C. Koekkoek.

    ”Personnages dans un paysage fluvial étendu”. Huile sur toile. A été rentoilé. Attribué à B.C. Koekkoek.”
    No longer available
    Dim. 64 x 90 cm
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #229
    Charles Lebon
    Period: 1906-1957

    “Bosriviertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.

    ”Petit cours d’eau près de la forêt” Huile sur toile. Signature en bas à droite.
    No longer available
    Dim. 27 x 34 cm
    Estimate: € 180 / 240
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 juni 2018

Deze veiling is volledig - 845 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

19 June 2018 19:00
20 June 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 June 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More