Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een achthoekige koperen hallantaarn met melkglazen ruitjes en een geslepen en gesatineerde bloemvormige coupe. Versierd met vier musicerende putti. Eén ruitje gebroken.

Een achthoekige koperen hallantaarn met melkglazen ruitjes en een geslepen en gesatineerde bloemvormige coupe. Versierd met vier musicerende putti. Eén ruitje gebroken.

Lanterne de vestibule octogonale aux vitres en opaline et avec une coupe en forme de fleur taillée et satinée. Ornée de quatre putti musiciens. Une vitre cassée.
Dim. h: 65 cm
SKU: 2808180639.
Category: Verlichting.
Auction day: 29 August 2018 19:00
Catalogue #639
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #213

    Een lamp van donkergepatineerd brons in de vorm van een baviaan met een vaas in art decostijl.

    Une lampe en bronze en forme de babouin et vase en style art déco.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 1500 / 1800
  • #173

    Een paar wandkandelaars van witgepatineerd hout met telkens drie lichtpunten in barokke stijl.

    Une paire de candélabres muraux en bois patine blanche à trois points lumineux, style baroque.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #631

    Een luchter van vol messing met acht lichtarmen.

    Un lustre en laiton plein et huit bras.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #799

    Een hallantaarn van messing met melkglazen coupe. Omstreeks 1900.

    Une lanterne de vestibule en laiton et coupe en opaline.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #580

    Een achtarmige luchter van messing en glas, versierd met kristallen pendeloques.

    Lustre à huit brans en laiton et verre, décoré de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 102 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #731

    Een schemerlamp op bronzen voet, versierd met twee vogeltjes en met een kap van glas in lood in de geest van Tiffany, versierd met tulpen.

    Un lampadaire sur pied en bronze, décoration de deux oiseaux, et un abat-jour en verre et plomb dans l’esprit Tiffany et tulipes.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #347

    Een paar bronzen appliques in Lodewijk XV-stijl met telkens twee lichtpunten

    Paire d’appliques en bronze de style Louis XV, chaque fois à deux lumières.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #819

    Een klein metalen luchtertje met vijf lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

    Un petit lustre en métal à cinq points lumineux, décoration de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. H. 80 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #595

    Een bronzen luchter met twaalf lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre en bronze à douze bras lumineux, décoration de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h:80 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #131

    Een art deco lampje van brons met een centrale glazen kap, omringd door drie engeltjes. Gemerkt en Made in Belgium.

    Lampe art déco en bronze à abat-jour central en verre, entouré de trois angelots. Avec marque et Made in Belgium.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #789

    Een bronzen godslamp met opengewerkte bladermotieven en een rood glazen kapje.

    Une lampe de sanctuaire en bronze à décor de feuilles ajourés et un abat-jour en verre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 130 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #33

    Een lot van drie verzilverd koperen kandelaars, waarvan er twee een paar vormen.

    Un lot de trois chandeliers argentés, dont deux qui forment une paire.
    No longer available
    Dim. H. 110 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #485
    Art de France.

    Een tafellamp van oranje en blauw glaspasta. Recent werk. Gemerkt.

    Une lampe de table en pâte de verre orange et bleue. Travail récent.
    No longer available
    Dim. H: 55 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #228

    Een paar bronzen kandelaars in empirestijl. Eén arm los.

    Une paire de chandeliers en bronze, style Empire. Un bras est détaché.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #754

    Een art nouveau applique van brons met twee lichtpunten. Kapjes niet origineel.

    Une applique Art Nouveau en bronze à deux points lumineux. Les abat-jour ne sont pas d’origine.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #751

    Een paar gebeeldhouwde wandlichten met telkens twee lichtpunten.

    Une paire de lampes murales à deux points lumineux.
    No longer available
    Dim. l: 47 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #617

    Een koperen luchter met acht lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre en cuivre à huit points lumineux décoré de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 220 / 300
  • #168

    Een lamp van bruingepatineerd kunststof in de vorm van een Flamingo met vleugels van glas in lood als kap.

    Une lampe en plastique en forme de flamingo aux ailes en verre et plomb comme abat-jour.
    No longer available
    Dim. h: 88 m
    Estimate: € 240 / 320
  • #602

    Een grote bronzen luchter met twaalf armen in twee niveaus met in totaal vierentwintig lichtpunten. Met twee bijpassende appliques met telkens drie lichtpunten.

    Grand lustre en bronze à douze bras de lumière sur deux rangées, en total 24 lumières. Avec deux appliques assorties, chaque fouis à trois lumières.
    No longer available
    Dim. h: 115 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #611

    Twee luchters van messing met telkens zes lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques. Licht afwijkende modellen.

    Deux lustres en laiton à six points lumineux, décoration de pendeloques en cristal. Modèles légèrement différents.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 250 / 400

Other lots in this auction

  • #578

    Twee figuren van fijn gesculpteerd Japans ivoor, onderaan gemerkt met zg. ‘red seal’.

    Deux figures sculptées en ivoire du Japon, portent une marque sous la base, tampon ‘red seal’.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 22 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #295

    Een 18 karaats wit en geel ring bezet met bolletjes en vijf kleine diamantjes.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de petites boules et cinq petits diamants.
    No longer available
    Dim. 3,30 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #407
    JL Meneau

    Een kom en een schotel van kobaltblauw porselein, versierd met een bloemendecor. Beide onderaan gemerkt.

    Un plat et un plateau en porcelaine bleue Cobalt, décoration de fleurs. Marques sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø 30 en 26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #419

    Twee lithografieën met havenzichten naar werken van Henri Cassiers.

    Deux lithographies d’après Henri Cassiers. Vues portuaires.
    No longer available
    Dim. 42 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #499
    Shoichi Hasegawa
    Period: °1929

    “Transposition”. Een ets met aquatint”. Gesigneerd en genummerd 43/99 buiten de plaat.

    ”Transposition”. Une eau-forte aquatinte. Signée et numérotée 43/99 hors planche.
    No longer available
    Dim. 60 x 49 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #221

    Een Hollandse tweedeursvitrine van notenhout met onderaan drie gebogen laden.

    Une vitrine à deux portes hollandaise en noyer avec trois tiroirs courbés en dessous.
    No longer available
    Dim. 225 x 180 x 50 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #777

    Een kruisbeeld van notenhout met een fijn gesculpteerde corpus. Omstreeks 1800.

    Un crucifix en noyer à corpus finement sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #179
    Edgard Wiethase
    Period: 1881-1965

    “Kustlandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd ‘37.

    “Paysage côtier”. Huile sur carton. Signé et daté ‘37.
    No longer available
    Dim. 48 x 58 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #489

    “Compositie”. Zeefdruk op papier. Draagt een handtekening “Delaunay”.

    “Composition”. Sérigraphie sur papier. Porte une signature “Delaunay”.
    No longer available
    Dim. 52 x 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #612

    Een oude houten reiskoffer met messingen monturen.

    Un coffre de voyage ancien en bois et montures en laiton.
    No longer available
    Dim. 47 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #590

    Een gefineerde wortelhouten eetkamer, bestaande uit een dessertkast met twee paneeldeuren naast vijf laden en een buffetkast met twee grote deuren naast een kleinere en twee laden en een glazenkast in het opzet, beide met beige marmeren blad. Verder een tafel met zes stoelen met blauwe bekleding. Late art deco, eerste helft XXe eeuw.

    Une salle à manger en bois de ronce, comprenant une desserte à deux portes panneaux à coté de cinq tiroirs, un buffet à deux grandes portes et une petite porte et deux tiroirs en dessous, au dessus une armoire à verres, avec des tablettes en marbre. Une table et six chaises avec revêtement bleu. Art Déco tardif, première partie XXième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 600
  • #9
    Wittevrongel

    Een lot bestaande uit twee litho’s genummerd 19/48 en 38/48 en gedateerd 1984. Er wordt een ingekleurde ets aan toegevoegd ‘Zeugen der Antike” Genummerd 73/100.

    Lot de deux lithographies numérotées 19/48 et 38/48 et datée 1984. Nous ajoutons une eau-forte en couleurs “Zeugen der Antike” numérotée 73/100.
    No longer available
    Dim. 22 x 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Augustus 2018

De veiling is volledig - 845 loten. Downloads in pdf en xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

28 August 2018 19:00
29 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More