Similar lots by type
-
#723
Een reeks van elf antieke Delftse tegels.
Suite de onze carreaux de Delft anciens.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 60/100 -
#330
Een paar wit gouden oorbellen.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc.No longer availableDim. 1,76 gEstimate: € 100/150 -
#218
Een paar schotels van meerkleurig Hollands aardewerk met een decor van een bloemenvaas op het plat en een Japans geïnspireerd decor op de vleugel. XIXe eeuw. (haarscheur en letsels aan de rand).
Paire de plats en faïence polychrome hollandaise décorés d’un vase fleuri dans le creux et d’un décor à la japonaise sur les ailes. XIXe siècle. (Cheveux et usures au bord).No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 150/200 -
#204
“Pastoraal landschap met personage en koeien”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
”Paysage pastorale, personnages et vaches”. Huile sur toile. XIXème siècle.No longer availableDim. 19 x 28 cmEstimate: € 500/600 -
#227
Twee koffiepotten van Naams aardewerk met koperen monturen. Eén met restauratie aan een deksel.
Deux cafetières en faïence de Namur aux montures en cuiver. Une restauration à un couvercle.No longer availableDim. h: 25 & 38 cmEstimate: € 120/180 -
#595
Een mahoniehouten compactum wardrobe met twee grote deuren langs een centraal compartiment met vijf laden en twee deurtjes. XIXe eeuw.
Compactum Wardrobe en acajou ouvrant à deux grandes portes latérales et à cinq tiroirs et deux portes dans le centre. XIXe siècle.No longer availableDim. 205 x 228 x 54 cmEstimate: € 400/600 -
#665
Een eikenhouten koffer met gesculpteerde cassettes in het front, versierd met ingelegde vogels. Omstreeks 1800.
Un tronc en chêne avec cassettes sculptées à l'avant, décoré d'oiseaux incrustés. Vers 1800.No longer availableDim. b: 152 cmEstimate: € 120/200 -
#667
Twee kleine bustes en een krokodil van gebeeldhouwd ivoor. Afrikaans werk, eerste kwart XXste eeuw. Herstelling aan krokodil (L. 60 cm).
Deux petits bustes et un crocodile en ivoire sculpté. Travail africain, premier quart du XXe siècle. Réparation au crocodile (L. 80 cm).No longer availableDim. L. 60 cmEstimate: € 80/100 -
#733
Twee hoornvaasjes en een Madonna met Kind van Brussels porselein. XXe & XIXe eeuw.
Deux cornets et une Vierge à l’Enfant en porcelaine de Bruxelles.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60/70 -
#662
Vier diverse antieke potten van steengoed.
Quatre pots anciens divers en grès.No longer availableDim. h: 32 - 50 cmEstimate: € 60/100 -
#393
Zes kopjes en schoteltjes van lusterware. Staffordshire, XIXe eeuw. Enkele restauraties.
Six tasses et soucoupes en lusterware. Staffordshire, XIXe siècle. Quelques restaurations.No longer availableDim. Ø: 8 & 13 cmEstimate: € 50/80 -
#715
Drie antieke met leder beklede armstoelen in Lodewijk XVI-stijl. Op te frissen.
Trois fauteuils rembourrés en cuir ancien de style Louis XVI. À rafraîchir.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#749
Vier aardewerken netsukes in de vorm van wijzen. Achteraan gemerkt. Eén handje manco, eentje beschadigd.
Quatre netsukes en faïence sous forme de sages. Marque au dos. Une petite main manquante, et une pièce avec dégâts.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 40/60 -
#655
Een eikenhouten koffer met gesculpteerd front. XIXe eeuw.
Coffre en chêne à front sculpté. XIXe siècle.No longer availableDim. 113 x 54 x 66 cmEstimate: € 80/120 -
#651Joris Buseyne
“Fantasiewezen”. Een beeld van gepatineerd keramiek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘96.
”Être fantastique”. Une statue en céramique. Marque sous la base et datée ‘96.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80/120 -
#712
Een terracotta schoorsteen.
Une cheminée en terre cuite.No longer availableDim. 78 cmEstimate: € 80/120 -
#389
“Hôtel-de-Ville de Louvain” & “Vue Perspective de la Salle du Bal, construite dans la cour de l’Hôtel de Ville”. Een XIXe en een XVIIIe eeuwse gravure.
“Hôtel-de-Ville de Louvain” & “Vue Perspective de la Salle du Bal, construite dans la cour de l’Hôtel de Ville”. Deux gravures, du XIXème et du XVIIIème siècle.No longer availableDim. 71 x 53 & 48 x 76 cmEstimate: € 80/100 -
#747Royal Doulton, England
Vier verschillende kleine ‘Character jugs’ van meerkleurig aardewerk. Allen gemerkt onderaan. Eén met randschilfer achteraan.
Quatre différentes petites “Character Jugs” en faïence polychrome. Marque sous la base. Un éclat à l’arrière.No longer availableDim. h: 8 & 9 cmEstimate: € 60/80 -
#685
Een sobere eikenhouten dekenkoffer.
Coffre à linge en chêne.No longer availableDim. 73 x 130 x 66 cmEstimate: € 80/120 -
#228
Drie bordjes van Delfts aardewerk met meerkleurige decors, waarbij een koppel met een bloemenvaas in het decor en een pannekoekbordje met een decor van een personage met bloemen. Omstreeks 1800. (letsels aan de rand).
Trois assiettes en faïence de Delft à décor polychrome dont un couple décoré d’un vase fleurie et une assiette pannenkoek décorée d’un personnage et des fleurs. Vers 1800. (cheveux et usures au bord).No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 250/350 -
#652
Vier diverse antieke potten van steengoed.
Quatre pots anciens différents en grès.No longer availableDim. 32 - 48 cmEstimate: € 200/220 -
#596
Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.
Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 176 x 104 x 50 cmEstimate: € 300/400 -
#162Foucart à Bruxelles
Een vuurvergulde pendule met voorstelling mbt. de jacht boven het uurwerk. Gemerkt in de wijzerplaat. Achterpoten afgebroken. XIXe eeuw. Met slinger en sleutel en onder stolp.
Pendule dorée au feu représentant la chasse. Marque sur le cadran. Pieds arrières manquent. Avec balancier, clé et sous globe.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 280/360 -
#640
Een Gelderse hoekkast van blank eikenhout met twee paneeldeurtjes onderaan, een schijfblad en een gevitreerde deur bovenaan. Omstreeks 1820.
Encoignure en chêne claire ouvrant à deux portes pleines en bas, un écritoire au milieu et deux portes vitrées en haut. Gelderland vers 1820.No longer availableDim. 205 x 105 x 50 cmEstimate: € 300/400
Other lots in this auction
-
#339Arthur Verbeeck
“Beukendreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Enkele zeer kleine perforaties.
“Drève de hêtres”. Huile sur toile. Signée. Quelques petites perforations.No longer availableDim. 75 x 125 cmEstimate: € 800/1200 -
#430
Twee verschillende zakhorloges te herstellen, een kleine dameszakhorloge, twee horlogekettingen, een fantasiehanger en twee penningen.
Deux différentes montres de poche à réparer, une petite montre de dame, deux chaînes, un pendentif de fantaisie et deux médaillons.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#533
Een zeshoekige theepot van Chinees porselein met meerkleurig decor.
Théière hexagonale en porcelaine de Chine à décor polychrome.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80/100 -
#498
Een geribde dekselvaas en een lampenvoet van Imariporselein, waarbij de laatste met messingen monturen en een gesatineerde glazen kap.
Vase couvert à panse aux rainures ainsi qu’un pied de lampe en porcelaine d’Imari, le dernier à montures en laiton et à abat-jour en verre satiné.No longer availableDim. h: 34 & 57 cmEstimate: € 70/90 -
#525
Een design salontafel met glazen blad op wielen naar ontwerp van Gae Aulenti voor Fontana Arte. Jaren ‘80.
Table de salon design à tablette en verre et sur roulettes d’après un dessin de Gae Aulenti pour Fontana Arte. Années 80.No longer availableDim. 110 x 110 cmEstimate: € 550/600 -
#613
Bronzen carrouselpaard.
Cheval de carrousel en bronze.No longer availableDim. 130 x 120 cmEstimate: € 1500/1800 -
#759Les Ateliers L. M. à Bordeaux
Een thermometer achter glas.
Thermomètre sous verre.No longer availableDim. 102 x 15 cmEstimate: € 50/80 -
#53
Een lot van eenentwintig beeldjes van meerkleurig porselein. Diverse merken. Duitsland, Italië, Hongarije, ...
Lot de 21 statuettes en porcelaine polychrome. Marques diverses allemandes, italiennes, hongroises.No longer availableDim. h: 4 - 20 cmEstimate: € 100/120 -
#515
Zwart houten Edwardian muziekmeubeltje met bovenaan twee spiegeldeurtjes en een gedraaide houten galerij, onderaan zes uitklapbare partituurhouders. Vier poten met messingen wieltjes. Achteraan met zegel “Stubleys Patent n° 578”. Begin XXste eeuw.
Meuble à musique noir édouardien avec deux portes miroir en haut et une galerie en bois tourné, six supports de musique pliants en bas. Quatre pieds avec roues en laiton. Au dos avec le sceau Brevet Stubleys n ° 578 . Début du XXème siècle.No longer availableDim. 107,5 x 65 x 37 cmEstimate: € 100/150 -
#572
“Scène uit Kuifje in Afrika”. Een zeefdruk op kunststof, gebruikt als reclamepaneel voor de tentoonstelling ‘Tout Hergé’ te Welkenraedt 1991.
Scène de Tintin en Afrique. Sérigraphie sur plastique ayant servie comme publicité de l’exposition “Tout Hergé” à Welkenraedt en 1991.No longer availableDim. 143 x 102 cmEstimate: € 120/150 -
#185
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,30 ct.
Bague en or blanc 18 K sertie de brillants noirs et blancs ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 4,36 gEstimate: € 400/500 -
#105
Een paar 22 karaats geel gouden trouwringen.
Paire d’alliances en or jaune 22 K.No longer availableDim. 22,80 gEstimate: € 700/800