Similar lots by type
-
#321Een paar verguld bronzen appliques in Empirestijl.
Paire d’appliques en bronze doré de style Empire.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#221Een paar witmetalen lampen, opgebouwd uit zeven stangen met glazen bollen.
Paire de lampes en métal blanc comprenant sept tiges aux abat-jour sphériques en verre.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 650 / 750 -
#158Een paar tafellampen met telkens twee gemonteerde schoenvormen.
Paire de lampes de table montées sur des formes de chaussures en bois.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 140 / 200 -
#596Een luchter van meerkleurig porselein met vijf lichtpunten.
Lustre en porcelaine polychrome à cinq lumières.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#317Vier koperen appliques met meerkleurige coupes van gesatineerd glas.
Quatre appliques en cuivre aux abat-jour polychromes en verre satiné.No longer availableEstimate: € 200 / 280 -
#46Een luchter van meerkleurig Gouda-aardewerk met twee maal zes koperen lichtpunten
Lustre en faïence de Gouda polychrome. Deux fois six lumières.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 60 / 100 -
#11Een schelp met een camaieudecor, gemonteerd op een andere schelp als schemerlampje.
Coquille à décor camaïeu, montée sur une autre coquille formant lampadaire.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#694Een paar kandelaars van verzilverd metaal in Lodewijk XVI-stijl. Gemonteerd als elektrische lampen.
Paire de candélabres en métal argenté de style Louis XVI Montés en lampes à l’électricité.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#373Twee wandlampen van goudgepatineerd brons in de vorm van door een strik gedragen fakkels. Lodewijk XVI-stijl. Glazen kapjes manco.
Deux appliques en bronze doré en forme de torches aux rubans. Style Louis XVI. Un abat-jour en verre manque.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100 / 180
Other lots in this auction
-
#497Zes diverse recipiënten met deksels van bewerkt hout. Oorspronkelijk boterpotten. Borana, Zuid-Ethiopië. We voegen er een bolle lederen tas aan toe, versierd met pareltjes.
Six récipients divers aux couvercles en bois travaillé. D’origine des beurriers. Borana, Ethiopie du Sud. Nous ajoutons un sac sphérique en cuir décoré de petites perles.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#780Een driedelig kaststel, bestaande uit drie vazen, versierd met een meerkleurig geglazuurd decor. Begin XXe eeuw.
Garniture de cheminée trois pièces comprenant trois vases en faïence polychrome. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#544Francis Vaes“Abstracte spanning”. Gouache op papier. Gesigneerd.
“Tension abstraite”. Gouache sur papier. Signée.No longer availableDim. 75 x 105 cmEstimate: € 40 / 60 -
#611Louis VuitonEen bruin lederen handtas met het gekende monogramdecor.
Sac à main en cuir brun avec le motif connu au monogramme.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#697Een gepolychromeerd masker van gesculpteerd hout. Punu, Gabon.
Masque polychrome en bois sculpté. Punu, Gabon.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#322Willy Van RietPeriod: 1882-1927“Vaas met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vase aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 44 cmEstimate: € 200 / 300 -
#531Een paar dekelsvazen van blauw en wit Chinees porselein met een decor van Fo-honden.
Paire de potiches en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de chiens de pho.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200 / 240 -
#718Een kruik van gepolychromeerd aardewerk op drie poten in de vorm van Jaguars. Mexicaans werk.
Cruche en faïence polychrome sur trois pieds en forme de jaguars. Travail mexicain.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 50 / 80 -
#380Een halssnoer van bloedkoraal.
Collier en corail rouge.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#595Een mahoniehouten kaptafel in Louis-Philippestijl met een marmeren blad, vier grote en twee kleine laden.
Coiffeuse en acajou de style Louis-Philippe à tablette en marbre, ouvrant à quatre grands et deux petits tiroirs.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#139Een filmaffiche van “The Sound of Music”. Ingelijst.
Affiche de cinéma pour “The Sound of Music”. Encadrée.No longer availableDim. 59 x 44 cmEstimate: € 30 / 50 -
#512Een Birmaanse wandversiering van zijde met goudborduursel met een personage op een olifant. In lijst van plexiglas.
Décoration murale en soie et fil d’or présentant un personnage sur un éléphant. Dans un cadre en plexiglas. Travail birman.No longer availableDim. 81 x 73 cmEstimate: € 50 / 80

