Similar lots by type
-
#759Vijf verschillende vazen van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk. We voegen er een dekselvaas van Satsuma-aardewerk aan toe.
Cinq vases divers en faïence polychrome belge. Nous ajoutons une potiche en faïence de Satsuma.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#574Een grote balustervaas van Satsuma-aardewerk met een dorpstafereel in het decor.
Un vase balustre en faïence Satsuma, décor villageois.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 100 / 120 -
#157Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit een paar Delftse balustervaasjes en een dekselvaas evenals een dekselvaas zonder deksel van Maastricht.
Un lot de faïences bleues et blanches comprenant des petits vases Delft - Maastricht.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#298Een vaas van Belgisch aardewerk, versierd met drie slangen.
Vase en faïence belge décoré de trois serpents.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 20 / 30 -
#175A.M.C.Lampetstel van zachte pasta.
Garniture de lavabo en pâte tendre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#158Victoria wareEen grote jardinière van blauw en wit porselein met een decor van personages in een stad. Onderaan gemerkt.
Grand jardinière en porcelaine bleue et blanche à décor de personnages dans la ville. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#278Cappellemans, JemappesEen reeks van zeven bordjes van wit aardewerk met een zwart camaieudecor van barokke bloemenkorven op het plat en de vleugel versierd met een relïëfdecor van bloemen. Onderaan gemerkt.
Suite de sept assiettes en faïence blanche à décor en camaïeu noir aux corbeilles de fleurs baroques dans le creux. Aile décorée aux fleurs en relief. Marque au verso.No longer availableDim. Ø: 17,5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#677Een knobbelvaas van wit en blauw aardewerk met een decor van vogels en bloesems.
Vase en faïence bleue et blanche à décor d’oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#673Een figuur met kruik van terracotta. Venezuela.
Personnage à la cruche en terre cuite. Venezuela.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#649Een lot van drie aardewerken borden, waaronder een Grote XIXe eeuwse Delftse schotel en een Straatsburgs bord.
Lot de trois assiettes en faïence dont un grand plat de Delft du XIXe siècle et une assiette de Strasbourg.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#343Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit vier honden, waarvan twee van Royal Doulton en één van Beswick, en schilderende Churchill, enz.
Lot de faïences polychromes dont quatre chiens dont deux en Royal Doulton et un en Beswick, un Churchill peignant etc.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#690Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit drie kruikjes van Boch, een vaas en een solifiore van Belgisch aardewerk en twee schalen van Bequet.
Lot de faïence polychrome comprenant trois cruches par Boch, un vase et un soliflore belges et deux plats par Béquet.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#173Een opengewerkt mandje van faïence de l’Est met een handgeschilderd decor van bloemen en vogels. Op koperen voet. Vroeg XIXe eeuw. Gerestaureerd.
Panier ajouré en faïence de l’Est à décor peint à la main d’oiseaux et de fleurs. Sur pied en cuivre. Début du XIXe siècle. Restauré.No longer availableDim. l: 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#671Een lot van drie Zuid-Amerikaanse beeldjes van terracotta.
Lot de trois statuettes sud-américaines en terre cuite.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#611Twee barokke cachepots van meerkleurig aardewerk met een decor van mythologische figuren en versierd met bronzen monturen. Onderaan gemerkt.
Deux cache-pot baroques en faïence polychrome dans le style des majoliques italiens. Décors mythologiques et montures en bronze.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200 / 240 -
#698Een urnedeksel met een zittende figuur van terracotta. Met gepolychromeerd miniatuurvoorbeeld van de urn. Venezuela.
Couvercle d’urne surmonté d’un personnage assis en terre cuite. Accompagné d’un exemple miniature de l’urne. Venezuela.No longer availableDim. h: 36 & 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#781Een lot van vier bierpullen van blauw en wit aardewerk met tinnen montuur. Omstreeks 1800. Eén gebarsten
Lot de quatre chopes en faïence bleue et blanche aux montures en étain. Vers 1800. Une à fissure.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#427Royal Doulton & Co.“The Poacher”. Een schenkkan van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt en genummerd.
“The Poacher”. Verseuse en faïence polychrome. Marque et numéro sous la base.No longer availableDim. H 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#774Een lot van drie gedeeltelijke theeserviezen, een grote terrine en enkele schaaltjes van meerkleurig porselein en aardewerk.
Lot de trois services à thé partiels, une grande terrine et quelques petits plats en porcelaine polychrome et faïence.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#792Een gevarieerd lot borden en schotels van aardewerk en porselein, waaronder een gedeeltelijk servies van Brussels porselein.
Lot d’assiettes et de plats en faïence et porcelaine dont un service partiel en porcelaine de Bruxelles.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#762Een gevarieerd lot aardewerk en porselein, bestaande uit een kruikje in de vorm van een hond, een groep met personages, schaaltjes, twee katjes op een kussen, een Japanse vaas en dekselvaas enz.
Lot de porcelaines et de faïences comprenant une cruche en forme de chine, groupe de personnages, petits plats, deux petits chats sur un coussin, un vase japonais et une potiche etc.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#681Een erotische groep en een hurkend figuur van terracotta. Zuid-Amerika.
Groupe érotique et personnage accroupi en terre cuite. Amérique du Sud.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#383Boch La LouvièreEen vierdelig lampetstel van groen en verguld aardewerk.
Garniture de toilette en faïence verte et dorée.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#177Een paar aardewerken vazen met sang-de-boeufglazuur.
Paire de vases en faïence à glaçure sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#392Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 330 x 230 cmEstimate: € 60 / 80 -
#264Frans Ouvry“Winters molenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Lichte beschadigingen.
“Paysage au moulin en hiver”. Huile sur toile. Signée. Légers dégâts.No longer availableDim. 44 x 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#251“Krijgsheer”. Een beeld van brons met donker patina op arduinen sokkel.
“Guerrier”. Une statue en bronze sur pied en pierre de taille.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 200 / 280 -
#790Een lot van drie kaders, waarbij een werk op doek, een tekening naar Ensor en een pasteltekening.
Un lot de trois cadres dont une toile, un dessin d’après Ensor et dessin en pastel.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#236Een Engelse wandconsole met een twee deurtjes en een lade aan weerskanten van dubbele paneeldeur onder een lade met koperen trekkers. XIXe eeuw.
Console anglaise ouvrant à deux petites portes et un tiroir flanquant une double porte pleine en dessous d’un tiroir aux poignées en cuivre. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 174 cmEstimate: € 400 / 600 -
#542Gust DierikxPeriod: Mechelen, 1924“De planters”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘71.
“Les planteurs”. Huile sur toile. Signée et datée ‘71.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 150 / 200 -
#308Een zwarte en een kleurloze vaas van Booms glas met vergulde versieringen. Medio XXe eeuw.
Vase noire et un vase incolore en verre de Boom aux détails dorés. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#294Hilde Hendrickx“Oranje gerbera’s”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Gerberas oranges”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 68 x 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#189Een oude houten trekkar met verstelbare zitjes.
Un chariot en bois avec sièges réglable.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#67LimogesPaar porseleinen kruiken met stop met beursvormige buik. Onderaan gemerkt.
Paire de cruches boursiformes en porcelaine aux bouchons. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#281Een kleine amfoor. Bodemvondst uit de baai van Napels.
Petite amphore. Pièce de fouille de la baie de Naples.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 100 -
#627ReplogleEen wereldbol in metalen staander van de collectie ‘Le monde classique’.
Globe dans une monture en métal. De la collection “Le monde classique”.No longer availableDim. h: 123 cmEstimate: € 180 / 220


