#26
#97
Een Amerikaanse hoge hoed van zwart vilt. In hoedendoos.
#59
Een ovale houten spiegel met decor van acanthusbladeren.
#501
Een paar Chinese bronzen vaasjes, versierd met draken. Onderaan gemerkt.
#128
“Sint Nicolaas”. Bronzen icoon met lichtblauw email.
Saint Nicolas . Icône en bronze avec émail bleu clair.No longer availableDim. 26,5 x 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#105
Een 18 karaats geel gouden broche bezet met een camee.
Une broche en or jaune 18 carats sertie d'un camée.No longer availableDim. bruto: 19,13 gEstimate: € 200 / 250 -
#104Frank Rousse
“Vissersvrouwen bij het binnenhalen van de vangst”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Pêcheuses transportant la prise . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 26 x 37 cmEstimate: € 100 / 120 -
#254
“Scène uit de Kuifje en de Zonnetempel”. Olieverf op paneel.
“Scène de Tintin et le Temple du Soleil”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 122 x 200 cmEstimate: € 120 / 140 -
#352
“Chat sur un coussin”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 23 x 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#266
Een paar zwartgelakte kastjes met zes laden in de stijl van Boulle, versierd met verguld bronsbeslag.
Paire d'armoires laquées noires à six tiroirs de style Boulle, ornées de garnitures en bronze doré.No longer availableDim. h: 109 cmEstimate: € 500 / 550 -
#726
Secrétaire à abattant en placage d’acajou décoré d’une coquille incrustée.No longer availableDim. 77 x 95 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#401
Lot de cinq plats décoratifs arabes en laiton à différents décors gravés.No longer availableDim. Ø: 82 cmEstimate: € 80 / 100