Other lots in this auction
-
#177Delvaux, BruxellesEen donkerblauwe schoudertas met drukknop in gekorreld leder, gevoerd met daim. Met originele draagtas.
Un sac à bandoulière bleu foncé avec bouton poussoir en cuir grainé, doublé de suède. Avec sac de transport d'origine.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#383Een lot postzegels in tien albums, alsook een doos losse zegels.
Un grand nombre de timbres dans dix albums, ainsi qu'une boîte de timbres en vrac.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#702Jan CockxPeriod: 1891 - 1976Een meerkleurig geglazuurd aardewerken bord. Gesigneerd.
Assiette en faïence polychrome. Signée.No longer availableDim. Ø: 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#511Twee gesculpteerde Afrikaans ivoren slagtanden in de vorm van krokodillen. begin XXe eeuw.
Deux défenses africaines en ivoire sculptées en forme de crocodiles. Début du XXe siècle.No longer availableDim. l: 53 & 48 cmEstimate: € 100 / 150 -
#382Een bronzen tafelstuk in Retour d’Egyptestijl met bovenaan een geelkoperen schaal.
Milieu de table en bronze de style Retour d’Egypte supportant une coupe en cuivre jaune.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#495Een gesculpteerde houten wandelstok met het handvat in de vorm van een vliegende vis.
Canne en bois sculpté à manche en forme de poisson.No longer availableDim. l: 88 cmEstimate: € 40 / 50 -
#753Een staander van plexi en metaal.
Piédestal en plexi et métal.No longer availableDim. H. 129 cmEstimate: € 60 / 100 -
#64“Portret”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd. Achteraan etiket ‘Tentoonstelling K.A.B. (5 - 16/04/’52).
Portrait . Huile sur panneau. Signé illisible. Etiquette au dos Exposition K.A.B. (05-16 / 04 / 52).No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 35 / 50 -
#162Ed. Van Remortel“Het ontschepen van de vangst”. Olieverf op gemaroufleerd doek. gesigneerd.
Le débarquement de la prise . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#365Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,08 ct. en een centrale saffier van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,08 ct. Et un saphir central de + - 0,20 ct.No longer availableDim. 2,22 gEstimate: € 200 / 300 -
#626Een gefineerd mahoniehouten Engels meubel met drie kleine en drie grote laden in het opzet en drie in de gordel. XIXe eeuw.
Meuble anglais en placage d’acajou ouvrant à trois petits et trois grands tiroirs vers le haut et trois tiroirs en ceinture. XIXe siècle.No longer availableDim. 168 x 102 x 58 cmEstimate: € 250 / 400 -
#296Een eikenhouten gatelegtafel.
Table gateleg en chêne.No longer availableDim. 146 x 104 cmEstimate: € 100 / 150


