#751Een metalen designluchtertje met drie wit glazen kapjes.
#52“Man met biggetje”. Olieverf op paneel. Vlaamse school, XVIIe eeuw.
Homme au porcelet . Huile sur panneau. Ecole flamande, XVIIème siècle.No longer availableDim. 24 x 21 cmEstimate: € 500 / 550 -
#5Een 18 karaats geel gouden gegraveerde ring.
#630Napoléon III tweedeurs vitrine, ingelegd met geel koper in de geest van Boulle. Letsels aan het koper, barstjes in de zijpanelen. XIXde eeuw.
Vitrine à deux portes Napoléon III incrustée de cuivre jaune dans le goût de Boulle. Dégâts aux cuivres, fissures dans les côtés. XIXe siècle.No longer availableDim. 136 x 100 x 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#591Een bronzen Boeddha , versierd met kraaltjes.
#100Twee 22 karaats geel gouden munten. King George V. Gold Sovereign 1914 en 1918.
#418Een vierdelig Engels koffie- en theestel van tin (Brittania metal). Begin XXe eeuw. Op koperen dienblad. We voegen er een drie-armige kandelaar aan toe.
Un service à café et à thé anglais de quatre pièces en étain (métal Brittania). Début XXe siècle. Sur plateau en cuivre. Nous ajoutons un chandelier à trois bras.No longer availableDim. h: 15 - 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#19Spiegeltje van gebeeldhouwde en vergulde lijst met bloemen op de hoeken. Einde XIXde eeuw.
Miroir en cadre sculpté et doré avec des fleurs aux angles. Fin du XIXème siècle.No longer availableDim. 39 x 29,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#382Een bronzen tafelstuk in Retour d’Egyptestijl met bovenaan een geelkoperen schaal.
Milieu de table en bronze de style Retour d’Egypte supportant une coupe en cuivre jaune.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 100 / 120