#130Een 18 karaats geel gouden schakelarmband bezet met citrine en aquamarijn met een gezamenlijk gewicht van +- 5 ct.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats serti de citrine et d'aigue-marine d'un poids combiné de + - 5 ct.No longer availableDim. 17,89 gEstimate: € 600 / 700 -
#215Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met een diamant van +- 0,50 ct.
Un collier en or blanc 18 carats avec pendentif serti d'un diamant de + - 0,50 ct.No longer availableDim. 3,88 gEstimate: € 350 / 450 -
#76Een ovale tafel met kantelbaar blad en op wieltjes.
#168Delvaux, BruxellesEen bruin lederen handtas, model ‘Deux de Delvaux’.
#533Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders.
#424Ronde table de milieu met wit marmeren blad, koperen galerij en tapse, gerainureerde poten. In de gordel twee laden en een schuiftabletje. Lodewijk XVI-stijl.
Table de milieu ronde à tablette en marbre blanc, galerie en cuivre et sur pieds rainurés. Deux tiroirs en ceinture ainsi qu’une tirette. Style Louis XVNo longer availableDim. Ø 64 cmEstimate: € 100 / 120 -
#104Frank Rousse“Vissersvrouwen bij het binnenhalen van de vangst”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Pêcheuses transportant la prise . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 26 x 37 cmEstimate: € 100 / 120 -
#95Een 14 karaats geel gouden ketting met hanger en bijpassende oorbellen bezet met turkoois.
Un collier en or jaune 14 carats avec pendentif et boucles d'oreilles assorties serties de turquoise.No longer availableDim. bruto: 4,42 gEstimate: € 150 / 200 -
#473Een lampenvoet van blauw crackleware.
#399Een notenhouten salontafeltje met glazen blad.
#169Albert Likeke MongitaPeriod: 1916-1985“Personages bij een hut in het oerwoud”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Personnages près d'une cabane dans la jungle . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 50 x 39 cmEstimate: € 200 / 300