Similar lots by type
-
#565Vier figuren van gebeeldhouwd ebbenhout. Afrikaans werk. Eén met oude beschadiging.
Quatre figures en ébène sculpté. Travail africain. Une figure avec dégâts.No longer availableDim. h: 31 - 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#758Een gesculpteerd houten krukje in de vorm van twee buffelkoppen. Afrikaans werk.
Une tabouret en bois sculpté en forme de deux têtes de buffles. Travail africain.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 100 / 120 -
#724Marcel EnemanPeriod: 1928 - 1988“Composities”. Board. Getekend en gedateerd ‘M. Eneman ‘70’.
”Composition”. Carton. Signé et daté : M. Eneman ‘70.’No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 40 / 50 -
#834Een Afrikaans wandpaneeltje met houtsnijwerk.
Un petit panneau africain, gravure sur bois.No longer availableDim. l: 22cm ; h : 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#651Een Afrikaanse voorraadpot van gebeeldhouwd hout met een decor van vissen.
Un pot de ravitaillement en bois sculpté, décor de poissons.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 120 / 180 -
#851Desrosier, Limoges“Orleans”. Een porseleinen sierbord met een handgeschilderd decor van het standbeeld van Jeanne d’Arc.
”Orléans”. Une assiette décorative en porcelaine, décor peint à la main de la statue de Jeanne d’Arc.No longer availableDim. Ø: 25,5b cmEstimate: € 20 / 30 -
#641Een ceremoniële houten staf, versierd met gesculpteerde hoofden. Afrikaans werk.
Un bâton de cérémonie en bois, décoration de têtes sculptées.No longer availableDim. h: 99 cmEstimate: € 100 / 120 -
#598Een gebeeldhouwd houten Kifwebemasker. Congo.
Un masque en bois sculpté, Kifwebe, Congo.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#733Een vrouwen- en een mannenbuste van gebeeldhouwd Afrikaans hout.
Un buste féminin et masculin en bois dur sculpté africain.No longer availableDim. h: 26 & 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#833Een vrouwen- en mannenbuste van gesculpteerd hout. Afrikaans werk. Eén oor beschadigd.
Buste d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain. Une oreille accidentée.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#601Een paar gevlochten manden, bovenaan versierd met een houten hoofd met koperbeslag en versierd met touwen en leer. Afrikaans werk.
Une paire de paniers tressés, décoration de tête en bois, montures en cuivre, cordes et cuir. Travail africain.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 120 / 180 -
#597“Hoogwaardigheidsbekleder met ceremonieel zwaard”. Een Afrikaans bronzen beeld. Benin.
”Dignitaire portant une épée cérémonielle”. Une statue africaine en bronze. Bénin.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 180 / 220 -
#738Twee Afrikaanse beeldjes van gesculpteerd hout. Eén beschadigd.
Deux statues en bois africaines. Une avec dégâts.No longer availableDim. h: 56 & 32 cmEstimate: € 80 / 100 -
#681Twee knielende personages van gebeeldhouwd hout. Afrikaans werk.
Deux personnages agenouillées en bois sculpté. Travail africain.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#731Een Afrikaans houten masker in de vorm van een vrouwenhoofd.
Un masque africain en bois en forme de tête de femme.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#618Een Afrikaans houten fetisjbeeld met spijkers.
Une statue africaine fétiche en bois et clous.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 100 / 150 -
#721Twee Afrikaanse maskers van gebeeldhouwd ebbenhout.
Deux masques africains en ébène sculpté.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#658Een gesculpteerde Afrikaanse slagtand in de vorm van een krokodil. Bek gebroken.
Une défense africaine sculptée en forme de crocodile. Bec cassé.No longer availableDim. l: 67 cmEstimate: € 50 / 80 -
#631Een Afrikaans fetisjbeeld van gebeeldhouwd hout met metalen platen en nagels en bovenaan getooid met veren.
Une statue africaine fétiche en bois, plaques de métal et clous, décoration de plumes au dessus.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#691Een paar Afrikaanse beelden van gesculpteerd hout, waarbij één met touw.
Une paire de statues africaines en bois sculpté, dont une avec de la corde.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 200 / 240 -
#727Een Afrikaans gepolychromeerd houten met gedroogd gras.
Un masque africain en bois et herbe séchée.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#542Een Afrikaans decoratief wandhoutsnijwerk.
Une gravure africaine en bois.No longer availableDim. l: 102,5 cm; h: 30,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#469Een lot iconen, waarbij vier recente kopieën en een reproductie.
Un lot d’icônes, dont quatre récentes et une reproduction.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#608Een wandplaat van brons met een voorstelling van drie krijgers in hoogreliëf. Afrikaans werk, Benin.
Une plaquette murale en bronze représentant trois guerriers, en haut-relief. Travail africain, Bénin.No longer availableDim. 39 x 31 cmEstimate: € 300 / 500
Other lots in this auction
-
#606KirmanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué main.No longer availableDim. 187 x 174 cmEstimate: € 200 / 300 -
#662Roofthooft“Muziekgroep”. Mechanisch wandtapijt. XIXde eeuw.
”Groupe de musiciens”. Un tapis noué mécaniquement. XIXème siècle.No longer availableDim. 142 x 96 cmEstimate: € 60 / 100 -
#108“De buildrager”. Een bronzen beeld naar een werk van Constantin Meunier en met opschrift ‘Westerlund’.
”Le Débardeur”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par Constantin meunier, avec écriture ‘Westerlund’.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#877Een porseleinen Art - Deco beeldje van een paraderende vrouw met hoed.
Une statue Art Déco en porcelaine, une femme avec chapeau qui parade.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 22 / 24 -
#90Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met witte en gele diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,05 ct. VS.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants blancs et jaunes ayant un poids total de ± 1,05 ct. VS.No longer availableDim. 3,62 gEstimate: € 750 / 850 -
#232Walter Teunink“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vase à fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 120 / 140 -
#455Een armstoeltje van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil en noyer sculpté, style Louis XV, revêtement de tapisserie.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#302Raymond Van Hoeck“Kruik met veldbloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Cruche et fleurs des champs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#113Een houten wandelstok met een 800‰ zilveren handvat met gedreven decor.
Une canne en bois à manche en argent 800‰ et décor repoussé.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#190Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten in hartvorm met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en een centrale calcedoon cabochon van ± 14 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants en forme de coeur ayant un poids total de ± 0,70 ct et d’un cabochon de calcédoine central de ± 14 ct.No longer availableDim. 10,90 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#277Twee lichtreclames, waarbij één van Tongerlo en één van Loburg met klok.
Deux luminaires publicitaires, dont un de Tongerlo et un de Loburg avec une horloge.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#148Auguste Henri CarliPeriod: 1868-1930Een jongevrouwenbuste van gebeeldhouwd meersoortig albast en marmer. Gesigneerd achteraan.
Un buste de jeune femme en divers sortes d’albâtre et marbre. Signature au dos.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200 / 300


