Similar lots by type
-
#759
Een Afrikaans hoogreliëf van gesculpteerd tropisch hout, met afbeeldingen van figuren en dieren.
Relief africain en bois exotique sculpté décoré de personnages et d’animaux.No longer availableDim. 117 x 61 cmEstimate: € 50/80 -
#698
Een Oost-Afrikaanse trommel.
Tambour de l’Afrique Orientale.No longer availableEstimate: € 35/45
Other lots in this auction
-
#936
Een tweeledige buffetkast van gesculpteerd eikenhout met twee gevitreerde deuren in het opzet.
Buffet à deux corps en chêne sculpté, le haut ouvrant à deux portes vitrées.No longer availableDim. h: 223 cmEstimate: € 180/240 -
#1075
Een reeks van vijftien gebeeldhouwde eikenhouten stoelen, bekleed met rood fluweel.
Suit de quinze chaises en chêne sculptés recouvertes de velours rouge.No longer availableEstimate: € 150/180 -
#948
Muziekgroep van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt met gekroonde N. Italiaans werk.
Groupe de musiciens en porcelaine polychrome. Marque sous la base au “N” couronné. Travail italien.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#1071
Een lot van twee Duitse bierpullen van meerkleurig aardewerk, een laarsvormige kleine pul en een wijnbeker.
Lot de deux chopes à bière allemandes en faïence polychrome, ainsi qu’une chope en forme de botte et un calice à vin.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#1005Stein
Vijf bierpullen van aardewerk en tin met tinnen deksels. Eén van gereven tin met wildscènes (H. 20 cm). Eén met een biermeisje en de tekst “Es Liser is a lustig’s, A wundernett’s Kind, Acht Krugel auf amol dos geht wia der Wind”, gemerkt V.B. (H. 15 cm). Eén Westerwald met tekst “Ein guter Trunk ist jedem recht dem Fürsten, Bürger und dem Knecht” (H. 16 cm). Eén in grijs en kobaltblauw met “Hopfen und Malz Gott erhalt’s”, gemerkt Corzelius (H. 18 cm). Eén in Delfts blauw met bloemen (H. 15 cm).(..)
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#52
Lot van 7 stripverhalen. Hardcover: Chas Addams (1912-1988), “Dear Dead Days”. Ed. Paul Hamlyn 1959. “The Groaning Board”. Ed. Hamish Hamilton 1964. “Black Maria”. Ed. Hamish Hamilton 1960. “Nightcrawlers”. Ed. Hamish Hamilton, 1957. Jijé (Joseph Gillain, 1914-1980), “Jerry tegen KKK”. Ed. Dupuis 1975. Softcover: Hugo Pratt (1927-1995), “Corto, altijd maar verder”. Ed. Casterman 1983. “De man van Caraïben”. Ed. Tijdschriftenhandel Noord 1978.
Lot de 7 albums de bandes dessinées. Hardcover: Chas Addams (1912-1988), “Dear Dead Days”. Ed. Paul Hamlyn 1959. “The Groaning Board”. Ed. Hamish Hamilton 1964. “Black Maria”. Ed. Hamish Hamilton 1960. “Nightcrawlers”. Ed. Hamish Hamilton, 1957. Jijé (Joseph Gillain, 1914-1980), “Jerry tegen KKK”. Ed. Dupuis 1975. Softcover: Hugo Pratt (1927-1995), “Corto, altijd maar verder”. Ed. Casterman 1983. “De man van Caraïben”. Ed. Tijdschriftenhandel Noord 1978.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#235
Een 14 karaats wit gouden bloemvormige hanger bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Pendentif en or blanc 14 ct en forme de fleur serti de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 4,75 gEstimate: € 800/1000 -
#712
“Voor een gijzelaar”. Een lithografie van Roland Bugnon. Gesigneerd en genummerd 23/200 buiten de plaat. We voegen er een onleesbaar gesigneerde lithografie met een abstracte voorstelling aan toe.
“Pour un otage”. Litho par Roland Bugnon. Signée et numérotée 23/200 hors planche. Nous ajoutons une litho signée illisiblement représentant une composition abstraite.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#577
Een dekselvaas van Aritaporselein met een decor van personages in een landschap. Japans werk.
Vase couvert en porcelaine d’Arita à décor de personnages dans un paysage. Travail japonais.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120/140 -
#251
“Dame”. Een beeldje van bruin porselein. Onderaan gemerkt. Napels.
“Dame”. Statuette en porcelaine brune. Marque sous la base. Naples.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/60 -
#122F. Van Durme
“Non aan de naaimachine”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1906.
“Religieuse à la machine à coudre”. Huile sur toile. Signée et datée 1906.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 80/100 -
#717
Een erotische netsuke van gesculpteerd fruithout. Onderaan gesigneerd.
Netsuke érotique en bois fruitier sculpté. Signé sous la base.No longer availableDim. l: 5 cmEstimate: € 50/80