Similar lots by type
-
#816
Een rond bijzettafeltje met wortelhoutfineer in art decostijl.
Une petite table en bois de placage de ronce style Art Déco.No longer availableDim. h: 58,5 cm; Ø: 60 cmEstimate: € 200/220 -
#859
Een lot van twee ‘vintage’ reiskoffers.
Un lot de deux bagages de voyage vintage.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 50/80 -
#806
Een bijzettafeltje van wortelhoutfineer in art decostijl met twee laden aan de zijkanten.
Une petite table en bois de placage de ronce style Art Déco à deux tiroirs sur les côtés.No longer availableDim. h: 80 cm ;l 60 cmEstimate: € 65/80 -
#830
Een ronde tafel met bronzen versiering en wit marmeren blad.
Une table ronde, décorations en bronze et tablette en marbre blanc.No longer availableDim. h: 77 cm; Ø: 54 cmEstimate: € 220/240 -
#855
Een gebeeldhouwd eikenhouten wandconsole in Lodewijk XV-stijl met een groen marmeren blad.
Une console en chêne sculpté style Louis XV à tablette en marbre vert.No longer availableDim. b: 92 cmEstimate: € 100/150 -
#845
Een ophangbaar vitrinekastje.
Une vitrine murale ouvrant à une porte vitrée.No longer availableDim. H: 58 cmEstimate: € 40/50 -
#772
Een ets van Antwerpen met zicht op de toren van de kathedraal. getekend Hebbelinck en genummerd buiten de plaat .
Une eau-forte, Anvers et vue sur la tour de la cathédrale. Signée Hebbelinck et numérotée hors planche.No longer availableDim. B: 31 cm; H 47 cmEstimate: € 42/50 -
#820
Een bijzettafel in Lodewijk XV-stijl, versierd met marqueterie.
Une petite table style Louis XV, décoration de marqueterie.No longer availableDim. l: 56,5cm; h : 75 cmEstimate: € 220/240 -
#852Vitus GevaertPeriod: 1846-±1927
Buffetpiano. Gemerkt V. Gevaert. Te reviseren.
Un piano Buffet. Marque V. Gevaert. A faire réviser.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#600
Een lage Chinese tafel.
Une table basse chinoise.No longer availableDim. 34 x 118 x 164 cmEstimate: € 120/200 -
#821
“Koppensneller”. Een groot beeld van gebeeldhouwd hout.
”Chasseur de têtes”. une grande statue en bois sculpté.No longer availableDim. h: 127 cmEstimate: € 120/200 -
#796
Een ovale tafel van wortelfineer met één laten en op liervormige voet.
Une table en bois de placage de ronce à un tiroir et sur un pied en forme de lierre.No longer availableDim. h: 70 cm; l: 60 cmEstimate: € 260/280 -
#833
Drie stuks Oosters houtsnijwerk.
Trois gravures sur bois d’Orient.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#26
Een antieke kinderstoel/schommel.
Une chaise balançoire ancienne pour enfants.No longer availableDim. h: 106 cmEstimate: € 50/80 -
#823
Een lichtbak met glas in lood raam voorstellend Antwerpen met kathedraal.
Un vitrail avec lumière représentant Anvers et cathédrale.No longer availableDim. 74 x 31 cmEstimate: € 45/50 -
#815
Een rond bijzettafeltje met wortelhoutfineer in art decostijl.
Une petite table en bois de placage de ronce style Art Déco.No longer availableDim. h: 58,5cm; Ø.: 60 cmEstimate: € 200/220 -
#819
Een zilvergepatineerd wijnflessenrek in de vorm van geweitakken.
Un porte-bouteilles en forme de bois en métal à patine argentée.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 85/100 -
#188
Een grote staande Guanyin van gepolychromeerd hout. XIXe eeuw. Enkele vingers manco.
Grande Guanyin debout en bois polychrome. XIXe siècle. Quelques doigts manquent.No longer availableDim. h: 161 cmEstimate: € 500/600 -
#840
Een kleine ovale tafelvitrine, versierd met parketwerk en verguld bronsbeslag.
Une petite vitrine de table ovale, décoration de parquet et montures en bronze doré.No longer availableDim. h: 75 cm; l:60 cmEstimate: € 120/140 -
#894
Tweedeurskastje met marmeren blad en met koperen versiering op de deuren. Omstreeks 1900.
Une petite armoire à deux portes à tablette en marbre et décorations en cuivre sur les portes. +- 1900.No longer availableDim. 120 x 74 x 42 cmEstimate: € 40/50 -
#792
Een model van de Eiffeltoren, bestaande uit drie delen van metaaldraad en versierd met doorschijnende kraaltjes van kunststof.
Un modèle de la tour Eiffel en trois parties et en fil de fer et perles en plastique.No longer availableDim. h: 129 cmEstimate: € 85/100 -
#854
Bibliiotheek van kersenhout met twee beglaasde deuren. Louis-Philippe stijl.
Une bibliothèque en cerisier à deux portes en verre. Style Louis Philippe.No longer availableDim. 199 x 120 x 42 cmEstimate: € 40/50 -
#864
Vier diverse Oosterse metalen beeldjes.
Quatre statues d’Orient en métal.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#868
Twee demonteerbare Masai speren.
Deux lances Masaï démontables.No longer availableDim. L: 238 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#309
“Landschap”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd rechts onderaan.
”Paysage”. Huile sur toile. Signature illisible en dessous à droite.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 200/240 -
#134
“Kolonisten”. Olieverf op doek. Naar de Cusco-school.
”Les colons”. Huile sur toile. D’après l’école Cusco.No longer availableDim. 60 x 76 cmEstimate: € 150/200 -
#588
Een Guanyin van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.
Une Guanyin en porcelaine monochrome blanche dans l'esprit blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 180/200 -
#104A. Moens
“Zeilschepen bij betrokken lucht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
”Voiliers en temps couvert”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 75 x 55 cmEstimate: € 60/80 -
#446
Vijf gesculpteerde eendjes van verschillende soorten mineralen. Chinees werk.
Cinq petits canards en différentes sortes de minéraux. Travail chinois.No longer availableDim. l: 8 cmEstimate: € 40/45 -
#498
Een achthoekige dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerk, het deksel getooid met een zittende tempelleeuw.
Un vase à couvercle octogonal en faïence de Delft blanche et bleue. Le couvercle surmonté d’un lion de temple assis.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 100/120 -
#297
Lot van 4 tekeningen: Bailly (toegeschreven aan). “Liggende jongeman”, sanguine. Le Gros (toegeschreven aan). “Landschap met bruggetje” en “Ruiter in een landschap”, pentekeningen. Frans Backvis 1881. “Zicht op de Mont-Blanc”, gesigneerd en gedateerd.
Un lot de quatre dessins:Bailly (dédicace). “Jeune homme couché”, sanguine.Le Gros (dédicace). “Paysage et petit pont” et “Cavalier dans un paysage”, dessins sur papier. Frans Backvis 1881. “Vue sur le Mont-Blanc”, signé et daté.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#369Jakob Smits
“Christus met de Emmaüsgangers”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 65/120 buiten de plaat.
”Le Christ et pèlerins d’Emmaüs”. Une gravure. Signée et numérotée 65/120 hors planche.No longer availableDim. 38,5 x 48 cmEstimate: € 60/80 -
#667
Twee glazen snuffbottles, waarbij één met een rood reliëfdecor van een draak, en het andere met een handgeschilderd decor van krijgers.
Deux flacons en verre, dont un au relief rouge dragon et l’autre décor peint à la main de guerriers.No longer availableDim. h: 8 & 6,5 cmEstimate: € 80/120 -
#234Emile Gastemans
“Spaans koppel”. Pastel. Gesigneerd.
“Couple espagnol”. Pastel. Signé.No longer availableDim. 72 x 48 cmEstimate: € 100/120 -
#236
Een eikenhouten commode met garderobe en nachtkastje.
Une commode en chêne, une garde-robe et une table de nuit.No longer availableDim. 195 x 140 en 80 x 125 cmEstimate: € 100/120 -
#24Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971
“Oude Hoeve”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Vieille Fermette”. Une eau-forte, signée hors planche.No longer availableDim. 21 x 25 cmEstimate: € 40/50