Similar lots by type
-
#426Rechthoekig salontafeltje met voluutpoten en marmeren blad. Engels stijl.
Une table de salon rectangulaire, pieds volutes et tablette en marbre.No longer availableDim. 51 x 71 cmEstimate: € 40 / 60 -
#416Twee diverse spinnenwielen.
Deux anciens rouets.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#640Een zwartgelakt ladenkastje met marmeren blad.
Un petit meuble à tiroirs laqué noir à tablette en marbre.No longer availableDim. h: 85 cm; B: 101 cmEstimate: € 220 / 240 -
#520Een oud houten klapladdertje. Omstreeks 1900.
Petite échelle pliante. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#660Een zwartgelakt nachtkastje in Empirestijl.
Une table de chevet, laqué noir, style Empire.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 130 / 150 -
#570Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XIII-stijl, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil en noyer sculpté, style Louis XIII, revêtement de tapisserie.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#470Een oud paardenjuk en enkele oude werktuigen.
Un joug ancien, avec usures, et quelques outils anciens.No longer availableDim. l: 86 cmEstimate: € 40 / 60 -
#633Een houten beeld van een Chinese krijger met glaive.
Une statue en bois d’un guerrier chinois avec un glaive.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 1500 / 1600 -
#658Een gesculpteerde Afrikaanse slagtand in de vorm van een krokodil. Bek gebroken.
Une défense africaine sculptée en forme de crocodile. Bec cassé.No longer availableDim. l: 67 cmEstimate: € 50 / 80 -
#750Elegante gefineerde ovale salontafel van gefineerd notenhout. Vierstammige centrale poot. Tijdperk Edward VII.
Une table de salon ovale en bois de placage. pied central à quatre pattes. période Édouard VII.No longer availableDim. H. 76,5 x 78 x 62 cmEstimate: € 100 / 120 -
#480Sanborn Co, Cambridge Mass.“Metabulator” in mahoniehouten kast.
”Metabulator” dans une armoire en acajou.No longer availableDim. 81 x 65 x 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#856Twee armstoeltjes in Engelse stijl van notenhout, bekleed met naaldwerk.
Deux fauteuils en style anglais en noyer, revêtement de tapisserie.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#876Ovaal serveerwagentje van wit metaal en hout.
Une desserte ovale en métal blanc et bois.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 40 / 50 -
#406Bijzetmeubeltje van kersenhout in Louis-Philippe stijl.
Un petit meuble en merisier style Louis Philippe.No longer availableDim. 98 x 50 x 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#850Een medische personenweegschaal met meetlat.
Une balance médicale pour humains, avec une latte de mesurage.No longer availableDim. H. 207 cmEstimate: € 100 / 150 -
#810Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met zijde.
Un fauteuil en noyer sculpté Louis XV, revêtement de soie.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#237“Koppensneller”. Een groot beeld van gebeeldhouwd hout.
”Chasseur de têtes”. une grande statue en bois sculpté.No longer availableDim. h: 127 cmEstimate: € 120 / 200 -
#476Een paar kwartronde armstoeltjes van witgebeitst hout, bekleed met naaldwerk. Lodewijk XVI-inspiratie.
Une paire de fauteuils en quart de rond en bois laqué blanc, recouverts de tapisserie. Inspiration Louis XVI.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#866Enkel pianobankje in Chippendalestijl van gevernist hout versierd met gebeeldhouwde schelpen en voluutpoten, bekleed met naaldwerk.
Un banc de piano, style Chippendale, bois vernis, pieds volutes, revêtement de tapisserie.No longer availableDim. L. 65 cmEstimate: € 25 / 40 -
#650Een tafeltje met twee laden in art-decostijl.
Une petite table à deux tiroirs, style Art Déco.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 200 / 220 -
#846Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Engelse stijl, met los kussen.
Un fauteuil en noyer, style anglais, avec coussin détaché.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#455Een armstoeltje van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil en noyer sculpté, style Louis XV, revêtement de tapisserie.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#670Een ronde notenhouten tafel in Empirestijl met een zwart marmeren blad.
Une table ronde en noyer style Empire a tablette en marbre noir.No longer availableDim. h: 83 cm; Ø 81 cmEstimate: € 220 / 240 -
#860Staande lamp met rond tablet van polychroom hout.
Un lampadaire à tablette ronde en bois polychrome.No longer availableDim. H. 190 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#674Jozef Mous“Natiepaarden.” Een paar inkttekeningen op papier. Gesigneerd.
”Chevaux des Nations”. Une paire de dessins, encre sur papier. Signé.No longer availableDim. ± 27,5 x 36 cmEstimate: € 100 / 150 -
#529Een paar hoornvazen van Brussels porselein met bladeren in hoogreliëf, versierd met vergulde motieven en een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor. XIXe eeuw. Eén met kleine schilfer.
Une paire de cornes en porcelaine de Bruxelles avec des feuilles en haut relief décorées de motifs dorés et un décor floral peint à la main. XIXième siècle. Une corne avec un éclat.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#591“Zittende wijze op een tijger”. Een beeld van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.
Une statue en Blanc-de-Chine d’un homme assis sur un tigre.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 160 / 180 -
#314“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op paneel. XIXde eeuw.
”Portrait d’une femme”. Huile sur panneau. XIXème siècle.No longer availableDim. 41 x 31 cmEstimate: € 120 / 200 -
#707Een paar zeshoekige vazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders op een Celadongroene fond.
Une paire de vases hexagonales en porcelaine de Chine à décor de fleurs, oiseaux et papillons polychromes sur un fond vert Céladon.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#444Gevarieerd lot met asbakken, doosjes enz. van porselein, kristal e.a. O.m. gemerkt van Val Saint-Lambert, Sèvres e.a.
Un lot comprenant des cendriers, petites boîtes. Porcelaine et cristal, quelques uns de la marque Val St Lambert.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#386Een serie van drie notenhouten armstoelen in Lodewijk XV-stijl, waarbij één met afwijkende bekleding.
Une série de trois fauteuils, style Louis XV, dont une avec un revêtement différent des autres.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#776Een ovaal Chinees wollen tapijt met bloemendecor.
Un tapis ovale chinois en laine.No longer availableDim. 280 X 188 cmEstimate: € 40 / 60 -
#719“Kloostertuin”. Aquarel. Draagt een handtekening: Alfred Bastien.
”Jardin d’abbaye”. Une aquarelle. Porte une signature: Alfred Bastien.No longer availableDim. 32 x 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#277Twee lichtreclames, waarbij één van Tongerlo en één van Loburg met klok.
Deux luminaires publicitaires, dont un de Tongerlo et un de Loburg avec une horloge.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#263“St Joseph”. Een beeld van meerkleurig Brussels porselein.
”Saint Joseph”. Une statuette en porcelaine de Bruxelles polychrome.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 100 / 160 -
#789Gigado Ashiyuki“Geisha met waaier” Japanse houtsnede. Gedateerd 1814.
”Geisha et éventail”. Une gravure en bois japonaise. Datée 1814.No longer availableDim. 37 x 25 cmEstimate: € 80 / 100

