Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Afrikaans decoratief wandhoutsnijwerk.

Een Afrikaans decoratief wandhoutsnijwerk.

Une gravure africaine en bois.
Dim. l: 102,5 cm; h: 30,5 cm
SKU: 2602190542.
Categories: Afrikaans, Hout, Paneel.
Auction day: 27 February 2019 19:00
Catalogue #542
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #426

    Rechthoekig salontafeltje met voluutpoten en marmeren blad. Engels stijl.

    Une table de salon rectangulaire, pieds volutes et tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. 51 x 71 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #416

    Twee diverse spinnenwielen.

    Deux anciens rouets.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 40
  • #640

    Een zwartgelakt ladenkastje met marmeren blad.

    Un petit meuble à tiroirs laqué noir à tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm; B: 101 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #520

    Een oud houten klapladdertje. Omstreeks 1900.

    Petite échelle pliante. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #660

    Een zwartgelakt nachtkastje in Empirestijl.

    Une table de chevet, laqué noir, style Empire.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #570

    Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XIII-stijl, bekleed met naaldwerk.

    Un fauteuil en noyer sculpté, style Louis XIII, revêtement de tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #470

    Een oud paardenjuk en enkele oude werktuigen.

    Un joug ancien, avec usures, et quelques outils anciens.
    No longer available
    Dim. l: 86 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #633

    Een houten beeld van een Chinese krijger met glaive.

    Une statue en bois d’un guerrier chinois avec un glaive.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #658

    Een gesculpteerde Afrikaanse slagtand in de vorm van een krokodil. Bek gebroken.

    Une défense africaine sculptée en forme de crocodile. Bec cassé.
    No longer available
    Dim. l: 67 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #750

    Elegante gefineerde ovale salontafel van gefineerd notenhout. Vierstammige centrale poot. Tijdperk Edward VII.

    Une table de salon ovale en bois de placage. pied central à quatre pattes. période Édouard VII.
    No longer available
    Dim. H. 76,5 x 78 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #480
    Sanborn Co, Cambridge Mass.

    “Metabulator” in mahoniehouten kast.

    ”Metabulator” dans une armoire en acajou.
    No longer available
    Dim. 81 x 65 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #856

    Twee armstoeltjes in Engelse stijl van notenhout, bekleed met naaldwerk.

    Deux fauteuils en style anglais en noyer, revêtement de tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #876

    Ovaal serveerwagentje van wit metaal en hout.

    Une desserte ovale en métal blanc et bois.
    No longer available
    Dim. H. 62 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #406

    Bijzetmeubeltje van kersenhout in Louis-Philippe stijl.

    Un petit meuble en merisier style Louis Philippe.
    No longer available
    Dim. 98 x 50 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #850

    Een medische personenweegschaal met meetlat.

    Une balance médicale pour humains, avec une latte de mesurage.
    No longer available
    Dim. H. 207 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #810

    Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met zijde.

    Un fauteuil en noyer sculpté Louis XV, revêtement de soie.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #237

    “Koppensneller”. Een groot beeld van gebeeldhouwd hout.

    ”Chasseur de têtes”. une grande statue en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 127 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #476

    Een paar kwartronde armstoeltjes van witgebeitst hout, bekleed met naaldwerk. Lodewijk XVI-inspiratie.

    Une paire de fauteuils en quart de rond en bois laqué blanc, recouverts de tapisserie. Inspiration Louis XVI.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #866

    Enkel pianobankje in Chippendalestijl van gevernist hout versierd met gebeeldhouwde schelpen en voluutpoten, bekleed met naaldwerk.

    Un banc de piano, style Chippendale, bois vernis, pieds volutes, revêtement de tapisserie.
    No longer available
    Dim. L. 65 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #650

    Een tafeltje met twee laden in art-decostijl.

    Une petite table à deux tiroirs, style Art Déco.
    No longer available
    Dim. h: 79 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #846

    Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Engelse stijl, met los kussen.

    Un fauteuil en noyer, style anglais, avec coussin détaché.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #455

    Een armstoeltje van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.

    Un fauteuil en noyer sculpté, style Louis XV, revêtement de tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 30
  • #670

    Een ronde notenhouten tafel in Empirestijl met een zwart marmeren blad.

    Une table ronde en noyer style Empire a tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 83 cm; Ø 81 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #860

    Staande lamp met rond tablet van polychroom hout.

    Un lampadaire à tablette ronde en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. H. 190 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #674
    Jozef Mous

    “Natiepaarden.” Een paar inkttekeningen op papier. Gesigneerd.

    ”Chevaux des Nations”. Une paire de dessins, encre sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. ± 27,5 x 36 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #529

    Een paar hoornvazen van Brussels porselein met bladeren in hoogreliëf, versierd met vergulde motieven en een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor. XIXe eeuw. Eén met kleine schilfer.

    Une paire de cornes en porcelaine de Bruxelles avec des feuilles en haut relief décorées de motifs dorés et un décor floral peint à la main. XIXième siècle. Une corne avec un éclat.
    No longer available
    Dim. h: 25,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #591

    “Zittende wijze op een tijger”. Een beeld van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.

    Une statue en Blanc-de-Chine d’un homme assis sur un tigre.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #314

    “Portret van een burgervrouw”. Olieverf op paneel. XIXde eeuw.

    ”Portrait d’une femme”. Huile sur panneau. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 41 x 31 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #707

    Een paar zeshoekige vazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders op een Celadongroene fond.

    Une paire de vases hexagonales en porcelaine de Chine à décor de fleurs, oiseaux et papillons polychromes sur un fond vert Céladon.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #444

    Gevarieerd lot met asbakken, doosjes enz. van porselein, kristal e.a. O.m. gemerkt van Val Saint-Lambert, Sèvres e.a.

    Un lot comprenant des cendriers, petites boîtes. Porcelaine et cristal, quelques uns de la marque Val St Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #386

    Een serie van drie notenhouten armstoelen in Lodewijk XV-stijl, waarbij één met afwijkende bekleding.

    Une série de trois fauteuils, style Louis XV, dont une avec un revêtement différent des autres.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #776

    Een ovaal Chinees wollen tapijt met bloemendecor.

    Un tapis ovale chinois en laine.
    No longer available
    Dim. 280 X 188 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #719

    “Kloostertuin”. Aquarel. Draagt een handtekening: Alfred Bastien.

    ”Jardin d’abbaye”. Une aquarelle. Porte une signature: Alfred Bastien.
    No longer available
    Dim. 32 x 25 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #277

    Twee lichtreclames, waarbij één van Tongerlo en één van Loburg met klok.

    Deux luminaires publicitaires, dont un de Tongerlo et un de Loburg avec une horloge.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #263

    “St Joseph”. Een beeld van meerkleurig Brussels porselein.

    ”Saint Joseph”. Une statuette en porcelaine de Bruxelles polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #789
    Gigado Ashiyuki

    “Geisha met waaier” Japanse houtsnede. Gedateerd 1814.

    ”Geisha et éventail”. Une gravure en bois japonaise. Datée 1814.
    No longer available
    Dim. 37 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Februari 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Eerste dag 1 - 450 - tweede dag 451 - 900! Downloads in .pdf en .xlsx verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 February 2019 19:00
27 February 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 February 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More