Similar lots by type
-
#481Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
Deux statues africaines en bois sur socle en pierre.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 120 / 200 -
#201Auguste Moreau“Jonge vrouw met putto en twee duiven”. Bronzen beeld met bruin patina op marmeren voetstuk. Postume geut.
Jeune femme avec putto et deux colombes. Statue en bronze à patine brune sur socle en marbre. Fonte posthume.No longer availableDim. H. 95 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#461Een gebeeldhouwde Afrikaanse slagtand in de vorm van een krokodil.
Une défense africaine sculptée en forme de crocodile.No longer availableDim. l: 54 cmEstimate: € 80 / 100 -
#488“Afrikaanse vrouw”. Een houten beeld op berkenhouten voetstuk.
Femme africaine. Une statue en bois sur un piédestal en bouleau.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 200 / 240 -
#523Een vrouwentorso van brons met een donker patina. Naar een werk van Boris Louet Lorski.
Un torse de femme en bronze à patine sombre.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#257“Jonge soldaat met zwaard”. Een beeld van zamak op arduinen sokkel. Naar werk van Louis Moreau.
Jeune soldat à l'épée. Une sculpture en régule sur un socle en pierre bleue. D'après l'oeuvre de Louis Moreau.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 120 / 180 -
#471“Jager”. Aan Afrikaans houten beeld.
Chasseur. Sur statue africaine en bois.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 200 / 300 -
#469Een hallantaarn van koper en geslepen glas in Napoléon III-stijl.
Une lanterne d'entrée de style Napoléon III en cuivre et verre taillé.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#167Emmanuel VillanisPeriod: 1858 - 1914“Phryné”. Een bruingepatineerde meisjesbuste. Belle époque. Met stempel van de Société des bronzes de Paris.
“Phryné”. Buste de fillette à patine brune. Belle époque. Estampillé par la Société des bronzes de Paris.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 450 / 550 -
#365Capodimonte“Het ritje op de ezel”. Een groep van meerkleurig Italiaans biscuit. Ontwerp van B. Merli.
The Donkey Ride. Un groupe de biscuits italiens multicolores. Design by B. Merli.No longer availableDim. b: 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#108Een bronzen vrouwenbuste, verwerkt op een messingen lampenvoet.
Un buste de femme en bronze, monté sur un pied de lampe en laiton.No longer availableDim. h: 22 cm (buste); 60 cl (lamp)Estimate: € 80 / 120 -
#513“Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeld naar een werk van Chana Orloff uit 1925.
Femme nue. Une statue en bronze d'après une œuvre de Chana Orloff de 1925.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#173“Het liefdeskoppel”. Twee bronzen beelden met donker patina naar werken van Mathurin Moreau.
Le couple amoureux. Deux statues en bronze à patine sombre d'après les oeuvres de Mathurin Moreau.No longer availableDim. h: 57 & 61 cmEstimate: € 500 / 700 -
#415Lladro“Personages in een door een hert getrokken arreslee”. Een groep van meerkleurig Spaans porselein. Restauratie aan het gewei en het struikje achter het hert.
Personnages dans un traîneau tiré par un cerf. Un groupe de porcelaine espagnole multicolore. Restauration des bois et du buisson derrière le cerf.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 120 / 180 -
#163“Meisje met bloemen”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gemerkt ‘Biondan’.
“Fille aux fleurs”. Statue en bronze patiné. Marque “Blondan”.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 200 / 300 -
#583Een Oost Afrikaans houten voorouderbeeld.
Une statue d'ancêtre en bois d'Afrique de l'Est.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 60 / 100 -
#233“Hollands meisje”. Een bronzen buste. Tijdperk art nouveau.
Fille hollandaise. Un buste en bronze. Epoque Art Nouveau.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 250 / 350 -
#483Een afrikaans houten voorouderbeeld.
Une statue d'ancêtre africain en bois.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 65 / 80 -
#238“Zittende jongen”. Een bronzen beeld naar een werk van Moreau.
Garçon assis. Une statue en bronze d'après une oeuvre de Moreau.No longer availableDim. h: 46 cm (32 cm op tafel)Estimate: € 180 / 240 -
#448Een modern bronzen beeld. Italiaans werk. Gesigneerd.
Une statue en bronze moderne. Travail italien. Signé.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 250 / 300 -
#548Een gepolychromeerd Afrikaans masker van hout, stro en stof.
Un masque africain polychrome en bois, paille et tissu.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#188Een rijkelijk uitgewerkte eikenhouten beeldenkast met onderaan twee paneeldeuren met bloemen en muzikanten, geflankeerd door personages. In de gordel twee laden met musicerende engeltjes en fabeldieren, geflankeerd door leeuwenkoppen met ringen. Bovenaan een opzet met twee paneeldeurtjes met engelenkopjes, geflankeerd door personages met bloemen en vogels. De kap versierd met vogels, bloemen en engelenkopjes en gedragen door vier beelden. Naar de XVIIe eeuw.
Un meuble aux sculptures, dite beeldenkast en chêne richement élaboré avec deux portes à panneaux avec des fleurs et des musiciens en bas, flanqué de personnages. Dans la ceinture deux tiroirs avec des anges musiciens et des créatures mythiques, flanqué de têtes de lion avec anneaux. Au sommet une pièce jointe avec deux portes à panneaux avec des têtes d'anges, flanquée de figures avec des fleurs et des oiseaux. Le capot décoré d'oiseaux, de fleurs et de têtes d'anges et soutenu par quatre statu(..)No longer availableDim. 234 x 163 x 72 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#493“Pinguin”. Een kunststof beeld naar ontwerp van Orlinski.
Pingouin. Une statue en plastique conçue par Orlinski.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 60 / 100 -
#568“Moeder met kind aan de borst”. Een plaasteren beeld. Gesigneerd.
Mère avec enfant au sein. Une statue en plâtre. Signée.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#674C. Mahillon, BruxellesEen klaroen van rood en geel koper van de Garde Civique.
Un clairon en cuivre rouge et jaune de la Garde Civique.No longer availableDim. l: 31,5 cmEstimate: € 40 / 45 -
#182“De aanbidding der koningen”. Olieverf op doek. Vlaamse school, eind XVIIe eeuw.
L'Adoration des Mages. Huile sur toile. Ecole flamande, fin du XVIIe siècle.No longer availableDim. 88 x 88 cmEstimate: € 400 / 500 -
#641Een meerkleurig geglazuurd aardewerken paard. Chinees werk.
Un cheval en faïence émaillée multicolore. Travail chinois.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 40 / 50 -
#581Een lot van drie stuks Afrikaans ivoor, waarbij een bewerkte nijlpaardentand.
Un lot de trois pièces en ivoire africain, avec une dent d'hippopotame sculptée.No longer availableDim. l: 10 & 55 cmEstimate: € 60 / 80 -
#417Een designvaas van geglazuurd aardewerk.
Un vase design en faïence émaillée.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 65 / 80 -
#479“Kinderportret”. Gemengde techniek op papier. Draagt monogram. Kleine beschadiging aan de rechterkant.
Portrait d'enfants. Technique mixte sur papier. Porte monogramme. Légers dommages sur le côté droit.No longer availableDim. 28 x 26,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#600BachtiarEen Oosters karpet met een tuinmotief met dieren.
Un tapis oriental avec un motif de jardin avec des animaux.No longer availableDim. 152 x 108 cmEstimate: € 40 / 60 -
#562Bovenrade fils, LiègeEen Luikse staande klok in eikenhouten kast.
Une horloge grand-père liégeoise dans un coffret en chêne.No longer availableDim. h: 235 cmEstimate: € 120 / 180 -
#366Een gebeeldhouwd Afrikaans houten krukje.
Un tabouret africain en bois sculpté.No longer availableDim. h: 34 cm; Ø: 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#135Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,53 ct. FVVS1 en briljanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant central de 0,53 ct. FVVS1 et de brillants et de baguettes d'un poids combiné de +- 0,25 ct.No longer availableDim. 4 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#661PhilipsEen vintage draagbare radio, model LX444AB /04. Logo manco. 1954.
Une radio portable vintage, modèle LX444AB /04. Logo défectueux. 1954.No longer availableDim. 25 x 26 cmEstimate: € 35 / 45 -
#155Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18K serties de brillants d'un poids combiné de +- 0,70 ct.No longer availableDim. 1,40 gEstimate: € 600 / 800


