Similar lots by type
-
#372
“Madonna met kind”. Een beeld van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout. Omstreeks 1900.
“Vierge à l’enfant”. Une statue en bois sculpté et polychrome. ± 1900.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100/120 -
#481
Een lot van drie kleine damesbustes van gesculpteerd Afrikaans ivoor. Eéntje met kleine beschadiging bovenaan.
Lot de trois petits bustes de dame en ivoire sculpté. Travail africain. Petit dégât.No longer availableDim. h: 6, 11 & 16 cmEstimate: € 60/80 -
#267
“Sint Jozef met kind”. Een reliëf van gesculpteerd hout. Gemonogrameerd ‘YJ’.
“Saint-Joseph à l’Enfant”. Haut relief en bois. Monogrammé YJ.No longer availableDim. 37 x 14 cmEstimate: € 30/50 -
#123
Een heiligenbeeld van gebeeldhouwd hout. XIXe eeuw.
Statue de saint en bois. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200/240 -
#632
“Zittende dame”. Een beeld van gesculpteerd hout. Zonder signatuur.
“Dame assise”. Une statue en bois sculpté. Sans signature.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 120/200 -
#638
Een lot van drie vazen van Afrikaans ivoor met gesculpteerde decors. Eerste helft XXe eeuw.
Un lot de trois vases africains en ivoire. Décors sculptés. Première partie XXième siècle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80/120 -
#672
Een Chinese wandelstok van gesculpteerd hout met een handvat in de vorm van een drakenkop.
Une canne chinoise en bois sculpté dont la poignée représente un dragon.No longer availableDim. L: 88 cmEstimate: € 80/120 -
#253Herman CornelisPeriod: 1915-1997
Een Madonna met kind van gebeeldhouwd hout. Gesigneerd.
Vierge à l’Enfant en bois sculpté. Signée.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 80/100 -
#649
Een gesculpteerd houten masker. Lega, D.R.Congo.
Un masque en bois sculpté. Lega, D.R. Congo.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80/120 -
#344
Houten presentatiestuk, polychroom, in vorm van een butler.
Personnage de présentation en bois polychrome.No longer availableDim. H 68 cmEstimate: € 45/55 -
#678
Een paar houten meesterstukken. Een Icosaëder en een Pyramide.
Deux pièces de maîtrise. Une Pyramide et Icosaëder.No longer availableDim. Ø: 18,5 cmEstimate: € 70/100 -
#358
Een lot houtsnijwerk, bestaande uit een grote en een kleine wandconsole in de vorm van kapitelen en een zuiltje.
Un lot de gravures en bois, comprenant une grande et une petite console.No longer availableDim. h: 12 76 cmEstimate: € 50/60 -
#243
“Johannes”. Een beeld van gebeeldouwd hout. Schade aan een vinger.
“Saint-Jean”. Sculpture en bois. Dégât à une doigt.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 240/400 -
#637
Een zittend voorouderbeeld van gesculpteerd hout. Yombe, D.R.Congo.
Une statue en bois sculpté représentant un ancêtre assis. Yombe, D.R. Congo.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80/100 -
#441
“Chinese visser met kind”. “Oude wijze met pijp”. Twee beelden van gesculpteerd Aziatisch hout.
“Pêcheur chinois et son enfant” et “Vieillard à la pipe”. Deux sculptures en bois exotique.No longer availableDim. h: 35 & 25 cmEstimate: € 40/50 -
#607
Een paar voorouderbeelden van gesculpteerd hout. Mambila, Nigeria.
Deux statues en bois sculpté représentant des ancêtres. Mambila, Nigeria.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 130/160 -
#138
“Aartsengel”. Een beeld van gesculpteerd hout. Restauratie aan de rechtervleugel.
“Archange”. Sculpture en bois. Restauration à l’aile de droite.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 200/240 -
#628
Een beeld van gesculpteerd hout. Igbo, Nigeria.
Une statue en bois sculpté. Igbo, Nigère.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 75/100 -
#627
Een Afrikaans houten masker. Dogon, Mali.
Un masque africain en bois. Dogon, Mali.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 75/100 -
#117
Een gesculpteerd en deels gepolychromeerd houten voorstelling van Sint Pieter. XVIIIe eeuw.
Sculpture en bois partiellement polychrome représentant Saint-Pierre. XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200/240 -
#341
Drie engelen van gesculpteerd hout. Beschadigingen. XIXe eeuw.
Trois angelots en bois sculpté. XIXe siècle. Quelques dégâts.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#741
Een gesculpteerde slagtand met een decor van een krokodil met een slang in de bek. Afrika.
Une défense en ivoire sculptée, décor de crocodile avec un serpent. Oeuvre africaine.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 200/240 -
#511
Een lot Afrikaans ivoor, bestaande uit een gesculpteerde slagtand met acht olifantjes en twee kleine vrouwenbustes. Eerste helft XXe eeuw.
Lot d’ivoires africains comprenant une défense sculpté représentant huit petits éléphants et deux petits bustes de femme. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. l: 65 cm (tand) h: 11 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#603
Een eikenhouten tweedeursgarderobe, één deur met spiegel.
Garderobe en chêne à deux portes dont une avec miroir.No longer availableDim. 220 x 135 x 55 cmEstimate: € 100/160 -
#420
Twee verschillende bloesjes met kanten motieven.
Deux différentes blouses aux motifs en dentelle.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#256Gerard Cornelis, Liège
Een staande klok in eikenhouten kast. Het werk met koperen wijzerplaat. Omstreeks 1800.
Une horloge de vestibule avec un coffre en chêne. Cadran en cuivre. ± 1800.No longer availableDim. h: 246 cmEstimate: € 400/500 -
#205
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons 18 ct en or jaune.No longer availableDim. 50,08 gEstimate: € 1200/1400 -
#423Val St. Lambert
Een glazenservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit 10 champagnecoupes, 6 rodewijnglazen, 3 wittewijnglazen, 9 aperitiefglazen en 8 waterglazen. We voegen er 2 afwijkende champagnecoupes en een champagnefluit aan toe.
Un service à verres en cristal taillé incolore, comprenant 10 coupes à champagne, 6 verres à vin rouge, 3 verres à vin blanc, 9 verres à apéritif et 8 verres à eau. Nous ajoutons deux coupes et une flûte à champagne dépareillées.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#670
Drie geelkoperen cigognetafeltjes met groen marmeren blaadjes.
Trois tables Cigognes en cuivre jaune et tablettes en marbre vert.No longer availableDim. b: 33 - 51 cmEstimate: € 20/40 -
#446
Een rond bijzettafeltje van gesculpteerd hout met vier poten in de vorm van olifantenkoppen. Het blad versierd met ivoren inlegwerk.
Une petite table d’appoint ronde en bois sculpté dont les quatre pieds sont en forme de tête d’éléphants. La tablette est décorée avec de l’ivoire incrustée.No longer availableDim. h: 62 cm Ø: 53 cmEstimate: € 30/50 -
#315
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een kruis bezet met diamanten oude slijp en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,30 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct avec un pendentif en forme de croix serti de diamants ancienne taille et brillants ayant un poids total de ± 2,30 ct.No longer availableDim. 17,52 gEstimate: € 1800/2000 -
#658Murano
Glazen hoofd van meerkleurig glaspasta.
Une tête en verre et pâte à verre polychrome.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 70/100 -
#631Lazarus TakawiraPeriod: °1952
“My girlfriend.”. Een beeld van gesculpteerd serpentijn. Achteraan gesigneerd.
“My girlfriend”. Une statue en Serpentine. Marque au dos.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 150/250 -
#318
Een eikenhouten koffertje met smeedijzeren beslag en gegalbeerd deksel.
Petit coffre en chêne aux montures en fer forgé. Couvercle galbé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#749Royal Kentucky
Een theeservies van meerkleurig porselein met een Satsumadecor, bestaande uit een theepot, melkpot, suikerpot, zes kopjes met schoteltjes en zes borden. Onderaan gemerkt.
Un service à thé en porcelaine polychrome, décor Satsuma, comprenant une théière, un pot à lait, un sucrier, six tasses avec sous tasses et six assiettes. marque à la base.No longer availableEstimate: € 40/50