Similar lots by type
-
#358
Een lot houtsnijwerk, bestaande uit een grote en een kleine wandconsole in de vorm van kapitelen en een zuiltje.
Un lot de gravures en bois, comprenant une grande et une petite console.No longer availableDim. h: 12 76 cmEstimate: € 50/60 -
#344
Houten presentatiestuk, polychroom, in vorm van een butler.
Personnage de présentation en bois polychrome.No longer availableDim. H 68 cmEstimate: € 45/55 -
#441
“Chinese visser met kind”. “Oude wijze met pijp”. Twee beelden van gesculpteerd Aziatisch hout.
“Pêcheur chinois et son enfant” et “Vieillard à la pipe”. Deux sculptures en bois exotique.No longer availableDim. h: 35 & 25 cmEstimate: € 40/50 -
#649
Een gesculpteerd houten masker. Lega, D.R.Congo.
Un masque en bois sculpté. Lega, D.R. Congo.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80/120 -
#632
“Zittende dame”. Een beeld van gesculpteerd hout. Zonder signatuur.
“Dame assise”. Une statue en bois sculpté. Sans signature.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 120/200 -
#372
“Madonna met kind”. Een beeld van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout. Omstreeks 1900.
“Vierge à l’enfant”. Une statue en bois sculpté et polychrome. ± 1900.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100/120 -
#253Herman CornelisPeriod: 1915-1997
Een Madonna met kind van gebeeldhouwd hout. Gesigneerd.
Vierge à l’Enfant en bois sculpté. Signée.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 80/100 -
#117
Een gesculpteerd en deels gepolychromeerd houten voorstelling van Sint Pieter. XVIIIe eeuw.
Sculpture en bois partiellement polychrome représentant Saint-Pierre. XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200/240 -
#138
“Aartsengel”. Een beeld van gesculpteerd hout. Restauratie aan de rechtervleugel.
“Archange”. Sculpture en bois. Restauration à l’aile de droite.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 200/240 -
#481
Een lot van drie kleine damesbustes van gesculpteerd Afrikaans ivoor. Eéntje met kleine beschadiging bovenaan.
Lot de trois petits bustes de dame en ivoire sculpté. Travail africain. Petit dégât.No longer availableDim. h: 6, 11 & 16 cmEstimate: € 60/80 -
#511
Een lot Afrikaans ivoor, bestaande uit een gesculpteerde slagtand met acht olifantjes en twee kleine vrouwenbustes. Eerste helft XXe eeuw.
Lot d’ivoires africains comprenant une défense sculpté représentant huit petits éléphants et deux petits bustes de femme. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. l: 65 cm (tand) h: 11 cmEstimate: € 200/300 -
#628
Een beeld van gesculpteerd hout. Igbo, Nigeria.
Une statue en bois sculpté. Igbo, Nigère.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 75/100 -
#341
Drie engelen van gesculpteerd hout. Beschadigingen. XIXe eeuw.
Trois angelots en bois sculpté. XIXe siècle. Quelques dégâts.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#123
Een heiligenbeeld van gebeeldhouwd hout. XIXe eeuw.
Statue de saint en bois. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200/240 -
#607
Een paar voorouderbeelden van gesculpteerd hout. Mambila, Nigeria.
Deux statues en bois sculpté représentant des ancêtres. Mambila, Nigeria.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 130/160 -
#678
Een paar houten meesterstukken. Een Icosaëder en een Pyramide.
Deux pièces de maîtrise. Une Pyramide et Icosaëder.No longer availableDim. Ø: 18,5 cmEstimate: € 70/100 -
#613
Een Afrikaans houten masker. Bembe, D.R.Congo.
Un masque africain en bois. Bembe, D.R. Congo.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120/140 -
#672
Een Chinese wandelstok van gesculpteerd hout met een handvat in de vorm van een drakenkop.
Une canne chinoise en bois sculpté dont la poignée représente un dragon.No longer availableDim. L: 88 cmEstimate: € 80/120 -
#637
Een zittend voorouderbeeld van gesculpteerd hout. Yombe, D.R.Congo.
Une statue en bois sculpté représentant un ancêtre assis. Yombe, D.R. Congo.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80/100 -
#267
“Sint Jozef met kind”. Een reliëf van gesculpteerd hout. Gemonogrameerd ‘YJ’.
“Saint-Joseph à l’Enfant”. Haut relief en bois. Monogrammé YJ.No longer availableDim. 37 x 14 cmEstimate: € 30/50 -
#741
Een gesculpteerde slagtand met een decor van een krokodil met een slang in de bek. Afrika.
Une défense en ivoire sculptée, décor de crocodile avec un serpent. Oeuvre africaine.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 200/240 -
#638
Een lot van drie vazen van Afrikaans ivoor met gesculpteerde decors. Eerste helft XXe eeuw.
Un lot de trois vases africains en ivoire. Décors sculptés. Première partie XXième siècle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80/120 -
#243
“Johannes”. Een beeld van gebeeldouwd hout. Schade aan een vinger.
“Saint-Jean”. Sculpture en bois. Dégât à une doigt.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 240/400
Other lots in this auction
-
#639Armand DeweerdtPeriod: 1890 - 1982
“Stilleven met uien”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘57.
“Nature morte, oignons”. Huile sur toile. Signée et datée ‘57.No longer availableDim. 46 x 54 cmEstimate: € 150/200 -
#59Henri Tourdoing (?)
“Hoeve aan de vaart”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Ferme au bord d’un canal”. Eau forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 20/30 -
#573
Een oude pop van kunststof met kanten kleertjes. Op staander.
Une poupée ancienne avec vêtements en dentelle. Sur pied.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 40/60 -
#35
Een platina en 18 karaats geel gouden dasspeld met één pareltje in origineel doosje.
Epingle de cravate en or jaune 18 ct et platine sertie d’une perle. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 2,66 gEstimate: € 100/200 -
#793
Een klein eikenhouten bijzetmeubeltje met één lade.
Un petit meuble d’appoint en chêne à un tiroir.No longer availableDim. 43 x 65 x 44 cmEstimate: € 40/50 -
#215
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een diamant oude slijp van ± 0,15 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant de taille ancienne de ± 0,15 ct.No longer availableDim. 2,39 gEstimate: € 80/120 -
#822Blaylock, Longtown.
Een staande klok in mahoniehouten kast. Het werk van geel koper met datumnotatie. Gemerkt.
Horloge de vestibule en acajou. Mouvement en laiton, cadran en cuivre jaune à indication de la date. Avec marque.No longer availableDim. h: 224 cmEstimate: € 200/300 -
#651
Een bakschaal van meerkleurig porselein in de vorm van een kip.
Une terrine en porcelaine polychrome en forme de poule.No longer availableDim. l: 25 cmEstimate: € 60/80 -
#285
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants avec un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 4,93 gEstimate: € 500/600 -
#466
Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.
Un lot comprenant trois carpettes nouées main.No longer availableDim. 198 x 53; 119 x 72 & 172 x 88 cmEstimate: € 60/100 -
#712Léon Danchin
“Eenden”. Twee kleurenlitho’s. Gesigneerd buiten de plaat. Ed. La Gravure Française, Paris.
“Canards”. Deux lithos en couleurs. Signées hors planche. Ed. La Gravure Française, Paris.No longer availableDim. 46 x 71,5 & 60 x 36 cmEstimate: € 200/300 -
#711
Een paar vazen van meerkleurig Satsuma-aardewerk met een decor van personages in cartouches op groene fond.
Paire de vases en faïence polychrome de Satsuma à décor de personnages dans des cartouches sur fond vert.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 60/100