Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Afrikaans houten voorouderbeeld. Dogon.

Een Afrikaans houten voorouderbeeld. Dogon.

Une statue ancestrale en bois. Dogon.
Dim. h: 46 cm
SKU: 1403170713.
Categories: Afrikaans, Beeld, Hout.
Auction day: 15 March 2017 19:00
Catalogue #713
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #943

    “Victorie”. Een beeld van bruingepatineerd zamak. XIXe eeuw.

    “Victoire”. Une statue en alliage de zinc. XIXième.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #941

    Gebeeldhouwde ebbenhouten trom in de vorm van een vrouwenromp met twee benen. Zonder trommelvel. Makonde.

    Tambour en ébène sculpté en forme d’un corps féminin sur deux jambes. Makonde.
    No longer available
    Dim. H. 80 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #1016

    Een Chinese piëdestal van gesculpteerd hardhout met een achthoekig marmeren blad.

    Piédestal chinois en bois dur sculpté à tablette en marbre octogonale.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #246

    Een gesculpteerd houten tafel in eclectische stijl, versierd met bloemen en met een rood marmeren blad.

    Table en bois sculpté de style éclectique décorée de fleurs et à tablette en marbre rouge.
    No longer available
    Dim. 93 x 62 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #826

    Een zuil van zwart- en goudgepatineerd hout en kunststof.

    Colonne en bois noirci et doré et plastique.
    No longer available
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #766

    Een grenenhouten koffer met textiel uit Guatemala, Peru, Mali (Senufo) met poncho’s, kleden, sjaals enz.

    Coffre en sapin contenant des textiles de Guatemala, Perou, Mali (Senufo) dont poncho, vêtements, châles etc.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #436

    Negen diverse kussens.

    Neuf coussins divers.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #1000

    “Thomas Jefferson”. Een groep van donkergepatineerd brons op een marmeren sokkel.

    “Thomas Jefferson”. Un groupe de bronze patiné brun foncé sur pied de marbre.
    No longer available
    Dim. h: 30 cml
    Estimate: € 120 / 200
  • #1075

    “Lolland”. Een beeld van meerkleurig porselein. Denemarken. Onderaan gemerkt. Het eiland Lolland is bekend voor zijn suikerbietenteelt.

    “Lolland”. Statuette en porcelaine polychrome. Travail danois. Marque sous la base. L’Ile de Lolland est connue pour sa production de betteraves à sucre.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #583

    Een Thaise voorstelling van Visjnoe met pijl en boog van deels verguld brons. Op houten voetstuk. Pijl gebroken.

    Vishnou à l’arc et flèche en bronze partiellement doré. Sur socle en bois. Flèche cassée.
    No longer available
    Dim. h: 197 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #476

    Lot textiel uit de Andes. 14 stuks. Een aantal met ikattechniek.

    Lot de textiles des Andes. 14 pièces. Certains à la technique ikat.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #636

    Een Thaise Boeddha van deels verguld brons.

    Bouddha en bronze partiellement doré. Travail thaï.
    No longer available
    Dim. h: 113 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #1002

    Een Africaans beeld van gesculpteerd hout. Pende, vermoedelijk Gabon

    Une statue en bois sculpté d’origine africaine. Pende, probablement du Gabon.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #446

    Lot textiel uit de Andes. 20 stuks.

    Lot de textiles des Andes. 20 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #227

    “Arts”. Een beeld van donkergepatineerd zamak naar een werk van Arthur Waagen. Restauratie aan het beeldje op de knie van de kunstenaar.

    “Arts”. Sculpture en régule à patine foncée d’après une oeuvre de Arthur Waagen. Restauration à la statuette sur le genou de l’artiste.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #955

    “Vrouw met mand”. Een beeld van gepolychromeerd plaaster. Achteraan genummerd.

    “Femme avec Panier”. Une statue de plâtre polychromé. Numérotée à l’arrière.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #1103

    Een vrouwenbuste op zuil van meerkleurig en verguld. plaaster. Gebruikt als decorstuk bij het Mechels Miniatuurtheater.

    Buste de femme sur socle en plâtre polychrome et doré. Ayant fait partie de décor du Mechels Miniatuurtheater.
    No longer available
    Dim. h: 143 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #846

    Een piëdestal van hout en kunststof in de vorm van twee kindjes in een boom.

    Piédestal en bois et plastique en forme de deux enfants dans un arbre.
    No longer available
    Dim. h: 97 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #980
    Johannes Domisse

    Een jongensbuste van groengepatineerd terracotta op een arduinen sokkel. Achteraan gesigneerd en genummerd.

    Un buste de garçon en terre cuite patinée vert sur pied. Signé et numéroté à l’arrière.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #496

    Drie kleedjes uit de Andes met veelkleurige stroken. En een kleine lap met “Codep, Unidad Educativa Intercultural Bilingüe “Pachayachachik”.

    Trois carpettes des Andes aux pans multicolores. Et un tissu à l’inscription “Codep, Unidad Educativa Intercultural Bilingüe “Pachayachachik”.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #985

    Een damesbuste van brons op een voetstuk van zwart marmer.

    Un buste de femme en bronze sur base de marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #770

    Lot sjaals, Peruviaanse mutsen, slopen enz.

    Lot de châles, de bonnets péruviens, des tais etc.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #989

    “De golfspeelster”. Een beeldje van bruingepatineerd brons.

    “La golfeuse”. Statuette en bronze à patine brune.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #790

    Een Afrikaans patchwerk, een Afrikaanse gordel en muts met kralen en schelpen en een vestje van gekeerd schaap met borduurwerk.

    Patchwork africain, ceinture africaine, bonnet aux perles et coquilles et une veste en mouton retourné brodé.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #920

    Een verlengbare tafel van mahonie- en wortelhoutfineer met zwartgelakte elementen, het blad gedragen door vier gesculpteerd eikenhouten poten met voluten en gecanneleerde zuiltjes. XIXe eeuw.

    Table à allonges en placage d’acajou et de ronce aux éléments laqués noirs. Tablette portée par quatre pieds sculptés en chêne décorés de volutes et de colonnettes cannelées. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 600
  • #490
    Lima

    Een handtasje en twee verschillende kleurrijke handgemaakte halssnoeren met zakjes en één gsm zakje. Artesania Mujer Matsigenka.

    Petit sac à main et deux colliers aux petits sacs et un sac à portable. Artesania Mujer Matsigenka.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #403

    Een paar decoratieve plaquettes in art nouveaustijl van gesatineerd glas. Identieke decors, één uitgevoerd in wit, de andere in rood.

    Deux plaquettes en verre satiné, style Art Nouveau. Deux décors identiques dont une en blanc, l’autre en rouge.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #279
    M.P. Von Hemsburg

    “Stilleven met anjers”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1909. Een kleine herstelling.

    “Nature morte aux oeillets”. Huile sur toile. Signée et datée 1909. Petite réparation.
    No longer available
    Dim. 77,5 x 63 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #173

    Een lot schelpen en koralen. Zes stuks.

    Un lot de coquillages et corail. 6 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 130 / 160
  • #478

    Een langgerekt houten masker, gepolychromeerd met puntjes. Recent werk.

    Masque en bois allongé, décoré de taches polychromes. Travail récent.
    No longer available
    Dim. h: 150 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #509
    Bruno Delvigne
    Period: °1948

    “Bergdorp” & “Landschap met luchtballonnen”. Aquarel op papier. Beide gesigneerd.

    “Village montagnard” et “Paysage aux montgolfières”. Aquarelles sur papier. Les deux signées.
    No longer available
    Dim. 55 x 75 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #1126

    Een halllamp van brons, versierd met guirlandes en getooid met een arend en met een geslepen en gesatineerde glazen coupe.

    Lampe de vestibule en bronze décorée de guirlandes et surmontée d’un aigle. Coupe en verre taillé et satiné.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #194
    Tony Van Os
    Period: 1886-1945

    “Vlaamse huizen”. Olieverf op board. Gesigneerd en achteraan gedateerd 1919.

    “Maisons flamandes”. Huile sur carton. Signé et au verso daté 1919.
    No longer available
    Dim. 30 x 44 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #959

    Twee verschillende auto’s, een carwash en een locomotief. Omstreeks 1950.

    Deux automobiles, un lave-auto et un locomotive en tôle. Vers 1950.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #174

    “Het doopkind”. Olieverf op paneel.

    “Le baptême”. Huile sur panneau.
    No longer available
    Dim. 20 x 25 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #551

    Een langhalsvaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van draken en guirlandes. Merk “Da Ming Xuande Nian Zhi” in twee concentrische cirkels in blauw onder glazuur onder de basis.

    Vase à long col en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de dragons et de guirlandes de fleurs. Marque “Da Ming Xuande Nian Zhi” dans deux cercles concentriques en bleu sous couverte.
    No longer available
    Estimate: € 800 / 1000
View all auction items ›

Veiling van 14, 15 & 16 maart 2017

De veiling is volledig - 1130 loten online De catalogus is te downloaden in .pdf en .xls

14 March 2017 19:00
15 March 2017 19:00
16 March 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 March 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More