Similar lots by type
-
#446
Lot textiel uit de Andes. 20 stuks.
Lot de textiles des Andes. 20 pièces.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#766
Een grenenhouten koffer met textiel uit Guatemala, Peru, Mali (Senufo) met poncho’s, kleden, sjaals enz.
Coffre en sapin contenant des textiles de Guatemala, Perou, Mali (Senufo) dont poncho, vêtements, châles etc.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#1103
Een vrouwenbuste op zuil van meerkleurig en verguld. plaaster. Gebruikt als decorstuk bij het Mechels Miniatuurtheater.
Buste de femme sur socle en plâtre polychrome et doré. Ayant fait partie de décor du Mechels Miniatuurtheater.No longer availableDim. h: 143 cmEstimate: € 120/200 -
#955
“Vrouw met mand”. Een beeld van gepolychromeerd plaaster. Achteraan genummerd.
“Femme avec Panier”. Une statue de plâtre polychromé. Numérotée à l’arrière.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 60/80 -
#1002
Een Africaans beeld van gesculpteerd hout. Pende, vermoedelijk Gabon
Une statue en bois sculpté d’origine africaine. Pende, probablement du Gabon.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80/120 -
#1016
Een Chinese piëdestal van gesculpteerd hardhout met een achthoekig marmeren blad.
Piédestal chinois en bois dur sculpté à tablette en marbre octogonale.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 80/120 -
#436
Negen diverse kussens.
Neuf coussins divers.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#636
Een Thaise Boeddha van deels verguld brons.
Bouddha en bronze partiellement doré. Travail thaï.No longer availableDim. h: 113 cmEstimate: € 150/250 -
#846
Een piëdestal van hout en kunststof in de vorm van twee kindjes in een boom.
Piédestal en bois et plastique en forme de deux enfants dans un arbre.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 60/80 -
#770
Lot sjaals, Peruviaanse mutsen, slopen enz.
Lot de châles, de bonnets péruviens, des tais etc.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#826
Een zuil van zwart- en goudgepatineerd hout en kunststof.
Colonne en bois noirci et doré et plastique.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 30/40 -
#1000
“Thomas Jefferson”. Een groep van donkergepatineerd brons op een marmeren sokkel.
“Thomas Jefferson”. Un groupe de bronze patiné brun foncé sur pied de marbre.No longer availableDim. h: 30 cmlEstimate: € 120/200 -
#246
Een gesculpteerd houten tafel in eclectische stijl, versierd met bloemen en met een rood marmeren blad.
Table en bois sculpté de style éclectique décorée de fleurs et à tablette en marbre rouge.No longer availableDim. 93 x 62 cmEstimate: € 200/400 -
#985
Een damesbuste van brons op een voetstuk van zwart marmer.
Un buste de femme en bronze sur base de marbre noir.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 180/220 -
#790
Een Afrikaans patchwerk, een Afrikaanse gordel en muts met kralen en schelpen en een vestje van gekeerd schaap met borduurwerk.
Patchwork africain, ceinture africaine, bonnet aux perles et coquilles et une veste en mouton retourné brodé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#943
“Victorie”. Een beeld van bruingepatineerd zamak. XIXe eeuw.
“Victoire”. Une statue en alliage de zinc. XIXième.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 400/500 -
#941
Gebeeldhouwde ebbenhouten trom in de vorm van een vrouwenromp met twee benen. Zonder trommelvel. Makonde.
Tambour en ébène sculpté en forme d’un corps féminin sur deux jambes. Makonde.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 80/100 -
#583
Een Thaise voorstelling van Visjnoe met pijl en boog van deels verguld brons. Op houten voetstuk. Pijl gebroken.
Vishnou à l’arc et flèche en bronze partiellement doré. Sur socle en bois. Flèche cassée.No longer availableDim. h: 197 cmEstimate: € 600/800 -
#1075
“Lolland”. Een beeld van meerkleurig porselein. Denemarken. Onderaan gemerkt. Het eiland Lolland is bekend voor zijn suikerbietenteelt.
“Lolland”. Statuette en porcelaine polychrome. Travail danois. Marque sous la base. L’Ile de Lolland est connue pour sa production de betteraves à sucre.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/120 -
#496
Drie kleedjes uit de Andes met veelkleurige stroken. En een kleine lap met “Codep, Unidad Educativa Intercultural Bilingüe “Pachayachachik”.
Trois carpettes des Andes aux pans multicolores. Et un tissu à l’inscription “Codep, Unidad Educativa Intercultural Bilingüe “Pachayachachik”.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#989
“De golfspeelster”. Een beeldje van bruingepatineerd brons.
“La golfeuse”. Statuette en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 65/75 -
#227
“Arts”. Een beeld van donkergepatineerd zamak naar een werk van Arthur Waagen. Restauratie aan het beeldje op de knie van de kunstenaar.
“Arts”. Sculpture en régule à patine foncée d’après une oeuvre de Arthur Waagen. Restauration à la statuette sur le genou de l’artiste.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 100/120 -
#980Johannes Domisse
Een jongensbuste van groengepatineerd terracotta op een arduinen sokkel. Achteraan gesigneerd en genummerd.
Un buste de garçon en terre cuite patinée vert sur pied. Signé et numéroté à l’arrière.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 120/180 -
#476
Lot textiel uit de Andes. 14 stuks. Een aantal met ikattechniek.
Lot de textiles des Andes. 14 pièces. Certains à la technique ikat.No longer availableEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#785
Vijf verschillende dameshorloges. Jaren 30, 40, 50, 60 en 70.
Cinq montres pour dames des années 30, 40, 50, 60 et 70.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#472
Een opiumflesje van ivoor en koper, versierd met een vogel en een davidster.
Flacon à opium en ivoire et cuivre décoré d’un oiseau et d’une étoile de David.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#165
Een 18 karaats roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en centrale amethist van ± 5,50 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’une améthyste centrale de ± 5,50 ct.No longer availableDim. 8,82 gEstimate: € 1000/1200 -
#595Libie
Een halssnoer van koraal met hangers van zilver met de voorstelling “hoeven van het paard van de profeet”.
Collier en corail aux pendentifs en argent représentant les sabots du cheval du prophète.No longer availableDim. 102,65 gEstimate: € 80/120 -
#1001
Een meisjesbuste van donkergepatineerd brons, gesigneerd ‘Nelson’.
Buste de fille en bronze à patine foncée signé Nelson.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80/120 -
#309M. Govers
“Stilleven met een dekselvaas, klaprozen en een waaier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux potiche, pavots et éventail”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 78 x 168 cmEstimate: € 80/100 -
#639
“Hoeve in Gelderland”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Witjens en Delden.
“Fermette à Gelderland”. Aquarelle sur papier. Signée: Witjens et Delden.No longer availableDim. 37 x 47 cmEstimate: € 80/120 -
#21
Een pique-fleur in de vorm van een staande dame en een doosje met een liggende vrouw. Respectievelijk meerkleurig porselein en biscuit. Eerste helft XXe eeuw.
Statuette en porcelaine représentant une jeune femme et formant pique-fleurs. Ainsi qu’une boîte en porcelaine et biscuit surmontée d’une jeune femme couchée. Première moitié du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#350
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct. en een amethist van ± 12 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,10 ct et d’une améthyste de ± 12 ct.No longer availableDim. 7,23 gEstimate: € 800/900 -
#39Isidore VerheydenPeriod: 1846 - 1905
Voorstudie voor “De strandwandeling”. Potlood op papier. Draagt een handtekening.
Etude pour “Promenade à la plage”. Crayon sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 36 x 23 cmEstimate: € 100/120 -
#24
Drie lijsten van wortelfineer met zichten op Hong Kong uit de jaren ‘20.
Trois cadres en placage de ronce représentant des vues sur Hong Kong des années ‘20.No longer availableDim. 42 x 50 cmEstimate: € 60/100 -
#150
Een paar vazen van Chinees porselein met een famille noire decor van personages in een interieur. Onderaan het dynastiemerk van Kangxi in twee concentrische cirkels in zwart onder glazuur.
Paire de vases en porcelaine à décor famille noire de personnages dans un intérieur. Marque dynastique de Kangxi dans deux cercles concentriques en noir sous la base.No longer availableEstimate: € 750/1000