Similar lots by type
-
#221
“Lam Gods”. Een beeld van gesculpteerd en gepolychromeerd hout. XVIe eeuw.
“L’Agneau de Dieu”. Sculpture en bois polychrome. XVIe siècle.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#785
Een hangvitrine van gesculpteerd eikenhout met twee zuilen op de hoekstijlen, een lade en bekroond met een schelpmotief.
Vitrine à suspendre en chêne sculpté ornée de deux colonnettes sur les coins, ouvrant à un tiroir et surmontée d’une coquille.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 80 / 100 -
#201Henri Louis LevasseurPeriod: 1853 - 1934
“Gloire au travail”. Een groep van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Gloire au travail”. Groupe en bronze à patine brune. Signé.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 1100 / 1200 -
#1Léon Bureau
“Fazant”. Een bronzen beeld met meerkleurig patina. Gesigneerd.
“Faisan”. Sculpture en bronze à patine bicolore. Signée.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 800 / 900 -
#707
“De kruisafneming”. Een bas-reliëf van gesculpteerd lindenhout met onderaan een wijwatervaatje. XIXe eeuw.
“La descente de la croix”. Bas relief en tilleul sculpté, le bas formant bénitier. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200 / 280 -
#258
“Musicerende meisjes”. Twee beelden van donkergepatineerd brons op groen marmeren sokkels. Naar Rousseau.
“Filles musiciennes”. Deux statuettes en bronze à patine foncée sur socles en marbre vert. D’après Rousseau.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 120 / 200 -
#523
Een Afrikaans houten masker, getooid met een vogel. Baoule, Ivoorkust.
Masque africain en bois sculpté surmonté d’un oiseau stylisé. Baoule, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. l: 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#488
Een vruchtbaarheidsbeeldje van hout en hoorn en een beeldje van terracotta. Nigeria.
Statuette de fertilité en bois et corne et une statuette de terre cuite. Nigeria.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 60 / 80 -
#233
“De annunciatie”. Een bas-reliëf van gesculpteerd eikenhout. Vlaamse school. Eind XVe eeuw.
“L’Annonciation”. Bas relief en chêne sculpté. Ecole flamande, fin du XVe siècle.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 300 / 500 -
#468
Een Afrikaans masker van gepolychromeerd hout.
Masque africain en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 50 / 8à -
#207Spilliaert
Een meisjesbuste van gepatineerd brons. Gesigneerd.
Buste de jeune fille en bronze patiné. Signé.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#769
Een plantenstaander van gesculpteerd en zwartgepatineerd hout, versierd met voluten.
Piédestal en bois sculpté noirci décoré de volutes.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 50 / 80 -
#103Simousin
Een hert en een hertenkalf van donkergepatineerd metaal op een sokkel van zwart marmer en onyx in art decostijl.
Cerf et veau en métal à patine foncée sur socle en marbre noir et onyx. De style art déco.No longer availableDim. b: 52 cmEstimate: € 40 / 60 -
#708
Een geestelijk bruidegomsbeeld “Blolo Bian”. Baule, Ivoorkust.
Statuette de jeune marié Biolo Bian. Baule, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. h: 52,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#533
Een beker met een mannenhoofd en een voorouderbeeld van gesculpteerd hout. Kuba & Luba Zaïre.
Chope en forme de tête et statuette d’ancêtre en bois sculpté. Kuba et Luba, Zaïre.No longer availableDim. h: 20 & 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#711
“Mbulu-ngulu”. Een Afrikaans reliekfiguur van hout en koper. Kota, Gabon.
“Mbulu-ngulu”. Statuette reliquaire en bois et cuivre. Kota, Gabon.No longer availableDim. h: 62,5 cmEstimate: € 100 / 160 -
#203Avi Kenan
“Ballerina”. Een bronzen beeld. Gesigneerd en gedateerd 1984. Genummerd 19/50.
“Ballerine”. Sculpture en bronze. Signée et datée 1984. Numérotée 19/50.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 1800 / 2000 -
#518
Een Afrikaans houten voorouderbeeld. Fang, Gabon.
Statuette d’ancêtre en bois sculpté. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 80 / 120 -
#493
Een Ghanees Ashantibeeldje, een kam uit Kameroen en een klein maskertje van de Bende, Zaïre.
Statuette Ashanti du Ghana, une peigne du Cameroun et un masque miniature des Bende au Zaïre.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60 / 70 -
#217
Een beeld van een Franse kerkvoogd van gepolychromeerd hout. XVIIe eeuw.
Sculpture représentant un prêtre en bois polychrome. Travail français du XVIIe siècle.No longer availableEstimate: € 750 / 850 -
#151
Drie musicerende engeltjes van donkergepatineerd brons op marmeren sokkels.
Trois angelots musiciens en bronze à patine foncée sur socles en marbre noir.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#513
Een moeder met kind en een personage van gesculpteerd steen. Afrikaans werk.
Mère et enfant et un personnage en pierre sculptée. Travail africain.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#319Jaeger, Swiss
“Petite Neuchateloise”. Reisklokje met muziek. Versierd met handgeschilderde bloemen. In werkende staat. We voegen er een soortgelijke kleine tafelklok aan toe: Le Castel, swiss made. Met een houten kast, versierd met handgeschilderde bloemen (H. 30 cm) (werkende staat, horlogeglas ontbreekt).
“Petite Neuchateloise”. Pendulette de voyage à musique. Décorée de fleurs peintes à la main. En état de marche. Ainsi qu’une pendule de table semblable marquée Le Castel, swiss made, décorée de fleurs peintes à la main (H. 30 cm). En état de marche, verre manque.No longer availableDim. H. 12,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#537
Een gesculpteerd houten masker met schelpjes. Dan, Ivoorkust.
Masque en bois sculpté rehaussé de coquilles. Dan, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 70 / 80
Other lots in this auction
-
#317
Een kruisbeeld van zwartgelakt en gepolychromeerd hout in schildpadimitatie met een Corpus Christi van gesculpteerd ivoor. XIXe eeuw.
Crucifix en bois noirci et polychromé imitant l’écaille. Corpus en ivoire. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 200 / 24à -
#747
Een XIXe eeuwse kom van Chinees porselein met een (vervaagd) verguld decor op een blauwe fond, binnen versierd met een meerkleurig bloemenmotief op de rand en afgewerkt met 800‰ zilveren monturen met Brusselse keuren.
Bol en porcelaine de Chine, l’extérieur décoré de fleurs dorés sur fond bleu, l’intérieur aux fleurs polychromes de la famille rose. Base en argent aux poinçons de Bruxelles pour 800‰. Usures à la dorure.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 200 / 240 -
#588
Een servies van Doorniks porselein. Begin XXe eeuw. Eén terrine gerestaureerd. Bestaande uit: 1 grote schotel ovaal (40 cm), 1 grote schotel ovaal (36 cm), 1 ronde schotel (26 cm), 1 kom met deksel (22 cm), 1 kom met deksel (kom gebarsten), 3 diepe borden, 24 platte borden, 5 dessertborden.
Partie de service en porcelaine de Tournai. Début du XXe siècle. Une terrine restaurée. Comprenant: 1 grand plat ovale (40 cm), 1 grand plat ovale (36 cm), 1 plat rond (26 cm). 1 légumier couvert (22 cm). 1 légumier couvert (fissure), 3 assiettes profondes, 24 assiettes plates, 5 assiettes à dessert.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#150
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct. en een smaragd van ± 3 ct. Art deco.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif art déco serti de diamants ayant un poids total de ± 1,10 ct et d’une émeraude de ± 3 ct.No longer availableDim. 24,60 gEstimate: € 900 / 1000 -
#611
Een lot van drie verschillende balustervazen van meerkleurig porselein, waarvan twee Chinese en een Japanse.
Lot de trois vases balustres en porcelaine polychrome de Chine et du Japon.No longer availableEstimate: € 140 / 200 -
#753Val St. Lambert
Een grote schaal van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Tijdperk art deco.
Grand plat en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Epoque art déco.No longer availableDim. Ø: 41 cmEstimate: € 200 / 300 -
#65
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct. en drie saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,24 ct et de trois saphirs ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableDim. 5 gEstimate: € 900 / 1000 -
#370
Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#379Jan Van PuyenbroeckPeriod: 1887-1972
“Zelfportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Autoportrait”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#77
Een aardewerken vaas, versierd met hulstbladeren in reliëf in een fries. Tijdperk art deco.
Vase en faïence décoré d’une frise de feuilles de houx en relief. Epoque art déco.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 40 / 50 -
#558
Een balustervaas van meerkleurig porselein met een Nankingdecor van bloesems en aan de zijkanten versierd met aapjes. Medio XXe eeuw.
Vase balustre en porcelaine polychrome à décor d’arbustes en fleurs. Anses en forme de singes. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#186
Een klapsecretaire van wortelfineer met opzet in Georgian stijl. Onderaan drie grote onder twee kleine laden, het opzet met twee paneeldeuren boven twee kleine schuifblaadjes en bovenaan met een gebogen en gebroken fronton. XIXe eeuw. Slijtages en manco’s.
Secrétaire à deux corps à abattant en placage de ronce de noyer. Le bas ouvrant à trois grands et deux petits tiroirs, le haut à deux vantaux. Deux petits tirettes en ceinture. Fronton en arc brisé avec un toupie dans le centre. Style Georgian du XIXe siècle. Usures et petits manquants.No longer availableDim. h: 240 cmEstimate: € 500 / 800