#692Val Saint Lambert
Een kristallen vaas met rood in de massa. Met label en onderaan gemerkt.
#77
A pair of zamak cassolettes, rich baroque decor with Amor and Psyche. On bluestone foot.No longer availableDim. h 66 cmEstimate: € 150/200 -
#65
Een kleine bronzen deurklopper in de vorm van een zittende man met opschrift “Devil”. XIXde eeuw.
#81
#627Igbo
Een Afrikaans masker van gepolychromeerd terracotta met vlechtwerk. Igbo, Nigeria.
An African mask, in polychrome terracotta with braid. Igbo, Nigeria.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 60/80 -
#524
#61
#71
Een bronzen beeldje van een liggende hond.
#547
Een blanc de Chine beeldje van een olifant.
#1
#286
Een recente drieladenkast naar Lodewijk XV voorbeeld.
A recent three drawer cabinet after Louis XV example.No longer availableDim. 80 x 39 x 94 cmEstimate: € 200/240 -
#268
Een Duitse wandelstok met gesculpteerd zilveren handvat.
A German walking stick with sculpted silver handle.No longer availableDim. 92 cm 800‰Estimate: € 80/120