#101Paul SerstéEen terracotta buste van een jongenshoofd op houten sokkel. Onderaan gesigneerd “P. Sestré”.
#3Twee Duitse keramieken bierkruiken met tinnen klep en met muziek. Decor in reliëf en opschrift “Echternacherbrück”.
Two German ceramic beer jugs with music and with tin lid. Decor in relief and inscription “Echternacherbrück”.No longer availableDim. 21 x Ø9cmEstimate: € 40 / 50 -
#408Een gesculpteerd houten Afrikaans masker. Senufo stam.
#363Een Afrikaans hout gesculpteerd masker/beeldje.
#137Een paar Franse faience borden.
#415“Zithouding”. Een gestyleerd beeldje uit terracotta met craquellé glazuur van figuur in zithouding. Gemerkt onderaan, gedateerd 1980.
“Sitting position”. A stylized terracotta figurine with crackle glaze of a figure in a sitting position. Marked on the bottom, dated 1980.No longer availableDim. 32 x 26 x 28 cmEstimate: € 200 / 400 -
#614Een jardinière op staander met drakendecor in Vlaams aardewerken stijl. Minieme schade aan de draken.
#418“Bansimba Joseph”. (Congo, XXe eeuw). Een uit wengé hout gesculpteerd buste.
Bansimba Joseph. (Congo, XXth century). A bust sculpted from wenge wood.No longer availableDim. 31cmEstimate: € 75 / 125 -
#619KanagaEen Kanaga masker in gesculpteerd hout en metaal, Dogon, Mali.
Kanaga mask in carved wood and metal, Dogon, Mali.No longer availableDim. 105 x 55 cmEstimate: € 100 / 120 -
#617MossiEen Afrikaans masker in gesculpteerd hout. Mossi, Burkina Faso.
An African mask in carved wood. Mossi, Burkina Faso.No longer availableDim. 100 cmEstimate: € 50 / 70 -
#304Een antieke aardewerken tegel met een geglazuurd decor van een leeuw. Bijgevoegd een uitgave van “De Vlaamsche leeuw” uit 1914.
An antique earthenware tile with a glazed decoration of a lion. Attached is an edition of “De Vlaamsche Leeuw” from 1914.No longer availableDim. Tegel: 15x15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#201Boch Frères KeramisEen paar aardewerken vazen met rozen versierd in reliëf. Circa 1870.
#431Een vintage oranjerood aardewerken schaal.
#598DogonEen Afrikaans, Kanaga masker in gesculpteerd hout, Dogon, Mali.
An African Kanaga mask in carved wood, Dogon, Mali.No longer availableDim. 56 cmEstimate: € 40 / 70 -
#277MusterschutzEen vintage Duitse Musterschutz kreeftschaal. Keramische schaal versierd met kreeftornamenten als poten en divers plantdecor.
A vintage German Musterschutz lobster shell. Ceramic dish decorated with lobster ornaments as legs and various plant decor.No longer availableDim. 12 cm x Ø 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
Une statue africaine en bois dur. Dégât vers le haut. Travail congolais.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 100 / 120
#286Een recente drieladenkast naar Lodewijk XV voorbeeld.
A recent three drawer cabinet after Louis XV example.No longer availableDim. 80 x 39 x 94 cmEstimate: € 200 / 240 -
#64M. Gerard“Kadezicht.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. Krasschade midden het doek.
“Quay view.” Oil paint on panel. Signed. Scratch damage in the middle of the canvas.No longer availableDim. 19 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#465Een kristallen luchter met negen lichtarmen in twee rijen.
#296Een houten secretaire, replica Louis XVI, 2 laden en met galerij binnenin.
A wooden secretaire, replica Louis XVI, 2 drawers and with gallery inside.No longer availableDim. 98 x 92 x 42 cmEstimate: € 180 / 220 -
#640Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct. en een calcedoon van ± 12 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,65 ct et d’une calcédoine de ± 12 ct.No longer availableDim. 7,18 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#221Een driedelig koperen klokstel, bestaande uit klok en twee kandelaars met 2 lichtpunten. Vermoedelijk ontwerp Wiener Werkstätte, 1903-1932.
#675Een gekleurd kunststoffen luchter. Italië, jaren ‘60.
#354Hoekmeubeltje versierd met vergulde en zwarte Japanse lak.
Corner shelf decorated with gilded and black Japanese lacquer.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 75 / 100 -
#625Een houten gesculpteerd Friese staartklok met diverse figuren versierd.
A wooden sculpted wall clock decorated with various figures.No longer availableDim. 77 x 20cmEstimate: € 200 / 240 -
#694Metalen vintage gynaecologiebank, verstelbaar.
Metal vintage gyneacology bench, adjustable.No longer availableDim. h 83 x l 182 x b 49,5 cmEstimate: € 80 / 100