Similar lots by type
-
#520
Een oud houten klapladdertje. Omstreeks 1900.
Petite échelle pliante. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#647
Een paar bronzen tempelleeuwen.
Une paire de lions de temple.No longer availableDim. h: 83 cm l: 60 cmEstimate: € 1300/1500 -
#213
Een modern bronzen beeld van een Kat.
Une statue en bronze moderne d’un chat.No longer availableDim. h: 47 cm l: 88 cmEstimate: € 650/700 -
#476
Een paar kwartronde armstoeltjes van witgebeitst hout, bekleed met naaldwerk. Lodewijk XVI-inspiratie.
Une paire de fauteuils en quart de rond en bois laqué blanc, recouverts de tapisserie. Inspiration Louis XVI.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#876
Ovaal serveerwagentje van wit metaal en hout.
Une desserte ovale en métal blanc et bois.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 40/50 -
#670
Een ronde notenhouten tafel in Empirestijl met een zwart marmeren blad.
Une table ronde en noyer style Empire a tablette en marbre noir.No longer availableDim. h: 83 cm; Ø 81 cmEstimate: € 220/240 -
#648
Een heiligenvoorstelling van donkergepatineerd brons. “Familie van Lord Shiva”. Er zijn "Lord Shiva", zijn vrouw "Goddess Parvati" en hun zoon "Lord Ganesh". Indisch werk.
Saint en bronze à patine foncée. “La Famille du Seigneur Shiva. Comprenant Shiva, sa femme Parvati et leur fils Ganesha”. Travail indien.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 200/240 -
#470
Een oud paardenjuk en enkele oude werktuigen.
Un joug ancien, avec usures, et quelques outils anciens.No longer availableDim. l: 86 cmEstimate: € 40/60 -
#846
Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Engelse stijl, met los kussen.
Un fauteuil en noyer, style anglais, avec coussin détaché.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#633
Een houten beeld van een Chinese krijger met glaive.
Une statue en bois d’un guerrier chinois avec un glaive.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 1500/1600 -
#640
Een zwartgelakt ladenkastje met marmeren blad.
Un petit meuble à tiroirs laqué noir à tablette en marbre.No longer availableDim. h: 85 cm; B: 101 cmEstimate: € 220/240 -
#866
Enkel pianobankje in Chippendalestijl van gevernist hout versierd met gebeeldhouwde schelpen en voluutpoten, bekleed met naaldwerk.
Un banc de piano, style Chippendale, bois vernis, pieds volutes, revêtement de tapisserie.No longer availableDim. L. 65 cmEstimate: € 25/40 -
#856
Twee armstoeltjes in Engelse stijl van notenhout, bekleed met naaldwerk.
Deux fauteuils en style anglais en noyer, revêtement de tapisserie.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#639Corlendi
“De muziek”. Een classicistisch beeld van albast en grijs marmer. Gesigneerd. Kleine herstelling aan lier.
”La musique”. Une statue en albâtre et marbre gris. Signée. Petite réparation à la lyre.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 400/600 -
#850
Een medische personenweegschaal met meetlat.
Une balance médicale pour humains, avec une latte de mesurage.No longer availableDim. H. 207 cmEstimate: € 100/150 -
#860
Staande lamp met rond tablet van polychroom hout.
Un lampadaire à tablette ronde en bois polychrome.No longer availableDim. H. 190 cmEstimate: € 40/50 -
#886
“O.-L.-Vrouw van Vlaanderen”. Gipsen beeld op gebeeldhouwde en vergulde sokkel in rococostijl.
”Notre Dame des Flandres”. Une statue en plâtre sculpté et socle doré style Rococo.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 20/30 -
#638Eric ClausPeriod: °1936
“De lezers”. Een beeldje van groengepatineerd brons op een arduinen sokkel.
“Les liseurs”. Une statue en bronze patiné vert sur un socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 180/220 -
#237
“Koppensneller”. Een groot beeld van gebeeldhouwd hout.
”Chasseur de têtes”. une grande statue en bois sculpté.No longer availableDim. h: 127 cmEstimate: € 120/200 -
#480Sanborn Co, Cambridge Mass.
“Metabulator” in mahoniehouten kast.
”Metabulator” dans une armoire en acajou.No longer availableDim. 81 x 65 x 34 cmEstimate: € 40/50 -
#637
Een bronzen beeld van een Boeddha op een Fo-hond.
Une statue en bronze d’un Bouddha sur un chien Pho.No longer availableDim. H: 94 cmEstimate: € 1200/1400 -
#750
Elegante gefineerde ovale salontafel van gefineerd notenhout. Vierstammige centrale poot. Tijdperk Edward VII.
Une table de salon ovale en bois de placage. pied central à quatre pattes. période Édouard VII.No longer availableDim. H. 76,5 x 78 x 62 cmEstimate: € 100/120 -
#653
“Bisschop”. Een beeldje van fijn gesculpteerd ivoor. Staf beschadigd. XIXde eeuw.
”Evêque”. Une statue en ivoire finement sculptée. Dégât à la crosse. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 200/300 -
#570
Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XIII-stijl, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil en noyer sculpté, style Louis XIII, revêtement de tapisserie.No longer availableEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#523
“Danseres”. Een beeld van gepolychromeerd porselein op houten voetstuk. Vermoedelijk Portugees.
”Danseuse”. Une statue en porcelaine polychrome sur socle en bois. Probablement portugais.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60/80 -
#112Schitter
“Bloemenmand” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pannier à fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 50 cmEstimate: € 40/50 -
#467
Zes boeken over, door of geïllustreerd door Felix Timmermans.
”Six livres portant sur Felix Timmermans.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#820Olland
Een Hollandse snelweegschaal. Met gewichten en weegbak.
Une balance hollandaise, avec poids et bac de pesage.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#316
Een eikenhouten commode met garderobe en nachtkastje.
Une commode en chêne, une garde-robe et une table de nuit.No longer availableDim. 195 x 140 en 80 x 125 cmEstimate: € 100/120 -
#433
Een glazen schenkkan en zes bijpassende glazen met handgeschilderde decors.
Une verseuse en verre et six verres assortis, décors peints à la main.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#782
“Vlakken”. Moderne compositie.
”Surfaces”. une composition moderne.No longer availableDim. 48 x 57 cmEstimate: € 80/100 -
#584
“Muzikanten”. Kleurentekening op papier. Draagt een handtekening: Veksler.
”Musiciens”. Un dessin en couleurs sur papier. Porte une signature: Veksler.No longer availableDim. 49 x 63 cmEstimate: € 120/200 -
#725M. Chagall
“Dieren”. Gravure. Gesigneerd in de plaat.
”Animaux”. Une gravure. Signée dans la planche.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 100/120 -
#184Henri Van Melle
“Moeder met kinderen in rustiek interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Ekeren 1906.
”Mère et enfants et intérieur rustique”. Huile sur toile. Signée et datée Ekeren 1906.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 1200/1400 -
#839Floris Jespers
“Vrouwenportret”. Ingekleurde ets. Gesigneerd buiten de plaat. Bibl. Griet p. 16.
”Portrait de femme”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche: Bibl. Griet p. 16.No longer availableDim. 8 x 6 cmEstimate: € 50/80 -
#634
Twee wijnkruikjes van aardewerk, hout en verzilverd metaal. Waarvan één met een dekselknop in de vorm van een uil. Onderaan gemerkt Thomas Harwood & Son (1864 - 1896), Sheffield.
Deux pichets à vin en bois et métal argenté. Dont un à fretel en forme de hibou. Marque sous la base Thomas Harwood & Son (1864 - 1896), Sheffield.No longer availableDim. h: 23 & 29 cmEstimate: € 250/350