#737Een dubbelzijdige scepter van brons met twee figuren. Afrikaans werk.
#712Een Afrikaans masker van gepolychromeerd hout.
#461Een lot van vier verschillende Afrikaanse dolken.
Lot de quatre dagues africaines.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#491Een Afrikaans masker van gesculpteerd en deels gepatineerd hout, versierd met schelpen en kraaltjes.
Masque africain en bois sculpté et partiellement patiné décoré de perles et de coquilles.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50 / 80 -
#448Drie ceremoniële sikkels met benen handvat. Mangbitu, Centraal Afrika.
#630Een oude Afrikaanse speer.
Ancienne lance africaine.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60 / 100 -
#724Een ceremoniële bijl, versierd met hoofden. Afrikaans werk
#483Drie dolken en een kapmes. Afrikaans werk.
#532Een oude Afrikaanse ‘vogelhoofd’ werpbijl. Kang.
#404Een antilopenhoorn op staander en een Afrikaanse speer.
#488Een lot van vijf Afrikaanse kapmessen met houten handvat.
Coffret africain en bois dur sculpté décoré de figurines en relief et surmonté d’un lézard.No longer availableDim. 29 x 40 x 25 cmEstimate: € 40 / 50
#535Een grote verstelbare schildersezel van licht hout.
Grand chevalet réglable en bois clair.No longer availableDim. 195 x 55 cmEstimate: € 80 / 100 -
#213Een paar wit marmeren tuinvazen.
#170Een 14 karaats geel gouden ring bezet met een amethist van ± 5 ct.
Bague en or jaune 14 ct sertie d’une améthyste de ± 5 ct.No longer availableDim. 6,78 gEstimate: € 150 / 200 -
#272E. Derré“Oud Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1920.
“Vieil Anvers”. Huile sur toile. Signée et datée 1920.No longer availableDim. 57 x 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#25Calyx, Kenzo, Desigual, BiagiottiVier vaporisators eau de toilette van 15, 25 en 50 ml. Twee in gesloten verpakking.
#79Lot van drie grafische werken. Twee aquarellen en een schilderij.
Lot de trois oeuvres graphiques. Deux aquarelles et un tableau.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#62C. Sielens“Duinlandschap” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#341Een lot van zes kleine jardinières van monochroom wit en meerkleurig porselein.
Lot de six petites jardinières en porcelaine monochrome blanche et polychrome.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#246Een antiek luchtertje van gepolychromeerd koper met zes lichtpunten met glazen kapjes en de drie armen versierd met een engeltje.
Petit plat en argent à décor repoussé d’angelots. Poinçon français, XIXe siècle.No longer availableDim. 90,46 gEstimate: € 50 / 60