#579
#461
Een lot van vier verschillende Afrikaanse dolken.
Lot de quatre dagues africaines.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#712
Een Afrikaans masker van gepolychromeerd hout.
#737
Een dubbelzijdige scepter van brons met twee figuren. Afrikaans werk.
#471
#404
Een antilopenhoorn op staander en een Afrikaanse speer.
#532
Een oude Afrikaanse ‘vogelhoofd’ werpbijl. Kang.
#724
Een ceremoniële bijl, versierd met hoofden. Afrikaans werk
#483
Drie dolken en een kapmes. Afrikaans werk.
#448
Drie ceremoniële sikkels met benen handvat. Mangbitu, Centraal Afrika.
#630
Een oude Afrikaanse speer.
Ancienne lance africaine.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60/100 -
#488
Een lot van vijf Afrikaanse kapmessen met houten handvat.
#491
Masque africain en bois sculpté et partiellement patiné décoré de perles et de coquilles.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50/80
#474Hubert-Henri De VriesPeriod: 1899-1979
“Stilleven met vis”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux poinçons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 90 cmEstimate: € 250/300 -
#180
#434
“Stilleven”. Olieverf op board. Draagt handtekening ‘Schwimmer, 52’.
“Nature morte”. Huile sur carton. Porte une signature Schwimmer et la date 52.No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 150/180 -
#564
#785
Een lot grafiek, bestaande uit een gravure van Frans Van Kuyck, een XIXe eeuwse prent van een soldaat en een lachend meisje en een rasterdruk van een violiste.
Un lot graphique, comprenant une eau forte signée Frans Van Kuyck, une image du XIXième représentant un soldat et une jeune fille et une sérigraphie représentant une violoniste.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#231Joseph D’Aste
#439
“Badende naakten”. Olieverf op paneel.
#249
#664M. De Greef
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 112 x 118 cmEstimate: € 80/120 -
#596
Een eikenhouten kussenkast. XVIIIde eeuw.
Armoire à coussins en chêne. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 207 x 195 x 71 cmEstimate: € 400/600 -
#174M. Hendrik
“De schaapherder”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le berger”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 56 cmEstimate: € 80/100 -
#729
Een oude Engelse hoge hoed in doos.
Ancien haut de forme anglais dans sa boîte.No longer availableEstimate: € 40/60