Similar lots by type
-
#636Een Chinese sokkel van gesculpteerd ijzerhout met een roze marmeren blad.
Un socle chinois en bois dur sculpté, tablette en marbre rose.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#830Een staande klok in gebeeldhouwde eikenhouten kast, versierd met vogels en bloemen.
Horloge de vestibule en chêne sculpté décorée de fleurs det d’oiseaux.No longer availableDim. h: 270 cmEstimate: € 400 / 500 -
#741Een gesculpteerd houten masker. Afrikaans werk.
Masque en bois sculpté. Travail africain.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#637Twee Afrikaanse vrouwenbustes van gesculpteerd ivoor op houten sokkeltjes. Congo, eerste helft XXste eeuw.
Deux bustes de femmes africaines en ivoire sculpté sur socles en bois. Congo, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 19 & 22 cmEstimate: € 120 / 200 -
#38Twee poederdoosjes, waarvan één van wortelhout.
Deux poudriers, dont un en ronce.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#690Een Afrikaans houten beeld met nagels.
Sculpture africaine ornée de clous.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100 / 180 -
#508Een lot gesculpteerd hout, bestaande uit een wierookbrander in de vorm van een zittende Boeddha, een Chinese wijze, een Japanse wierookbrander en een Thais vrouwenhoofdje.
Lot de bois sculpté comprenant un encensoir en forme d’un Bouddha assis, un sage chinois, un encensoir japonais et une tête de femme thaï.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#451Een Afrikaans voorouderbeeld van gesculpteerd tropisch hout.
Statuette d’ancêtre africain en bois exotique sculpté.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 50 / 70 -
#648Een Afrikaans schild van gesculpteerd hout.
Bouclier africain en bois sculpté.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#513Een voorouderbeeld van gesculpteerd hout. Boyo, Congo.
Une sculpture en bois d'un ancêtre. Boyo, Congo.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 100 / 120 -
#244Een spiegel van gesculpteerd en verguld hout in rococostijl.
Miroir en bois sculpté et doré de style rococo.No longer availableDim. 110 x 72 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#619Berthoud à ParisEen staande klok met gebeeldhouwde kast, versierd met bladermotieven, bloemen en onderaan een pijproker. De kuif met een mannenprofiel. De wijzerplaat gemerkt.
Horloge de vestibule en chêne sculpté, gaine décorée de feuillages, de fleurs et présentant un fumeur de pipe vers le bas. Coiffé d’un profil d’homme. Marque sur le cadran.No longer availableDim. 248 x 70 cmEstimate: € 400 / 600 -
#229“Moeder met kind”. Olieverf op doek. Omstreeks 1800. Herdoekt.
”Vierge à l’Enfant”. Huile sur toile. Vers 1800. Retoillée.No longer availableDim. 66 x 46 cmEstimate: € 300 / 500 -
#184Leon BruninPeriod: 1861-1949“La cascade”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso eveneens gedateerd 1913.
”La cascade”. Huile sur panneau. Signé et daté au verso 1913.No longer availableDim. 38,5 x 30,2 cmEstimate: € 400 / 600 -
#750Madonna met kind van was en textiel. Onder glazen stolp.
Vierge à l’Enfant en cire et textile. Sous globe en verre.No longer availableDim. h: 40 x 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#574Corneille“Vrouw met kat”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd 118/150 buiten de plaat.
“Femme et chat”. Lithographie. Signée, datée 1998 et numéroté 118/150 hors planche.No longer availableDim. 76 x 56 cmEstimate: € 220 / 260 -
#240Baume & MercierEen 18 karaats geel gouden horloge met lederen polsband. Quartz. Met certificaat en in origineel etui.
Montre en or jaune 18 ct au bracelet en cuir. Mouvement quartz.No longer availableDim. bruto: 32,40 gEstimate: € 700 / 900 -
#86Een kleine eikenhouten klapsecretaire met twee laden onder het klapblad en versierd met gebeeldhouwde Lodewijk XV-motieven.
Un petit secrétaire en chêne avec tablette abattante avec deux tiroirs sous la tablette, décorations de motifs Louis XV.No longer availableDim. 100 x 80 x 42 cmEstimate: € 120 / 200 -
#760Een punchbowl en een grote vaas van geel en kleurloos kristal, versierd met een geslepen decor van bloemen. Gemerkt ‘Julia”. Punchlepel ontbreekt.
Bol à punch et grand vase en cristal jaune et incolore, décorés de fleurs taillées. Marque “Julia”. Sans louche.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#693Een bladvormig schaaltje met handvat van blauw en wit Chinees porselein met een decor van bloemen en planten. Tijdperk Daoguang.
Petit plat en forme de feuille avec anse. Porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de fleurs et de plantes. Epoque Daoguang.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#1Royal CopenhagenEen paar fluitjes van meerkleurig porselein in de vorm van vogeltjes. Onderaan gemerkt.
Deux sifflets en porcelaine polychrome en forme d’oiseaux. Marque sous la base.No longer availableDim. l: 9,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#271Een wassen Madonna met Kind getooid in diverse gewaden. Slijtage.
Vierge à l’Enfant en cire, vêtue en soie dorée. Usures.No longer availableDim. H 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#606Een eikenhouten kussenkast met vier deuren, versierd met ingelegde vlakken. Basis XVIIIe eeuw.
Armoire dite kussenkast en chêne ouvrant à quatre portes aux incrustations en bois noirci. D’origine XVIIIe siècle.No longer availableDim. 169 x 154 x 63 cmEstimate: € 300 / 500

