Similar lots by type
-
#319Jaeger, Swiss
“Petite Neuchateloise”. Reisklokje met muziek. Versierd met handgeschilderde bloemen. In werkende staat. We voegen er een soortgelijke kleine tafelklok aan toe: Le Castel, swiss made. Met een houten kast, versierd met handgeschilderde bloemen (H. 30 cm) (werkende staat, horlogeglas ontbreekt).
“Petite Neuchateloise”. Pendulette de voyage à musique. Décorée de fleurs peintes à la main. En état de marche. Ainsi qu’une pendule de table semblable marquée Le Castel, swiss made, décorée de fleurs peintes à la main (H. 30 cm). En état de marche, verre manque.No longer availableDim. H. 12,5 cmEstimate: € 60/80 -
#517
Een Afrikaans houten voorouderbeeld, getooid met veren.
Statuette d’ancêtre en bois sculpté, coiffée de plumes. Travail africain.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 60/80 -
#513
Een moeder met kind en een personage van gesculpteerd steen. Afrikaans werk.
Mère et enfant et un personnage en pierre sculptée. Travail africain.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#769
Een plantenstaander van gesculpteerd en zwartgepatineerd hout, versierd met voluten.
Piédestal en bois sculpté noirci décoré de volutes.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 50/80 -
#785
Een hangvitrine van gesculpteerd eikenhout met twee zuilen op de hoekstijlen, een lade en bekroond met een schelpmotief.
Vitrine à suspendre en chêne sculpté ornée de deux colonnettes sur les coins, ouvrant à un tiroir et surmontée d’une coquille.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 80/100 -
#233
“De annunciatie”. Een bas-reliëf van gesculpteerd eikenhout. Vlaamse school. Eind XVe eeuw.
“L’Annonciation”. Bas relief en chêne sculpté. Ecole flamande, fin du XVe siècle.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 300/500 -
#707
“De kruisafneming”. Een bas-reliëf van gesculpteerd lindenhout met onderaan een wijwatervaatje. XIXe eeuw.
“La descente de la croix”. Bas relief en tilleul sculpté, le bas formant bénitier. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200/280 -
#711
“Mbulu-ngulu”. Een Afrikaans reliekfiguur van hout en koper. Kota, Gabon.
“Mbulu-ngulu”. Statuette reliquaire en bois et cuivre. Kota, Gabon.No longer availableDim. h: 62,5 cmEstimate: € 100/160 -
#221
“Lam Gods”. Een beeld van gesculpteerd en gepolychromeerd hout. XVIe eeuw.
“L’Agneau de Dieu”. Sculpture en bois polychrome. XVIe siècle.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 800/1000 -
#488
Een vruchtbaarheidsbeeldje van hout en hoorn en een beeldje van terracotta. Nigeria.
Statuette de fertilité en bois et corne et une statuette de terre cuite. Nigeria.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 60/80 -
#533
Een beker met een mannenhoofd en een voorouderbeeld van gesculpteerd hout. Kuba & Luba Zaïre.
Chope en forme de tête et statuette d’ancêtre en bois sculpté. Kuba et Luba, Zaïre.No longer availableDim. h: 20 & 36 cmEstimate: € 60/80 -
#523
Een Afrikaans houten masker, getooid met een vogel. Baoule, Ivoorkust.
Masque africain en bois sculpté surmonté d’un oiseau stylisé. Baoule, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. l: 80 cmEstimate: € 80/120 -
#493
Een Ghanees Ashantibeeldje, een kam uit Kameroen en een klein maskertje van de Bende, Zaïre.
Statuette Ashanti du Ghana, une peigne du Cameroun et un masque miniature des Bende au Zaïre.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60/70 -
#708
Een geestelijk bruidegomsbeeld “Blolo Bian”. Baule, Ivoorkust.
Statuette de jeune marié Biolo Bian. Baule, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. h: 52,5 cmEstimate: € 80/120 -
#518
Een Afrikaans houten voorouderbeeld. Fang, Gabon.
Statuette d’ancêtre en bois sculpté. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 80/120 -
#537
Een gesculpteerd houten masker met schelpjes. Dan, Ivoorkust.
Masque en bois sculpté rehaussé de coquilles. Dan, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 70/80
Other lots in this auction
-
#259Jaak GorusPeriod: Dendermonde 1901-1981
“Zomerse zondag te St. Anneke”. & “Oud St. Anneke”. Twee etsen. Gesigneerd en de tweede genummerd 22/35 buiten de plaat.
“Zomerse zondag te St. Anneke” et “Oud St. Anneke”. Deux eaux-fortes. Signées et la deuxième numérotée 22/35 hors planche.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#110
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,58 ct. en een centrale solitair van ± 0,37 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,58 ct et d’un solitaire central de ± 0,37 ct.No longer availableDim. 4 gEstimate: € 1900/2000 -
#33Goebel
“Meisje met mandje”. Een beeldje van meerkleurig biscuit naar M.I. Hummel. Gemerkt.
“Fillette au corbeille”. Statuette en biscuit polychrome d’après M.I. Hummel. Avec marque.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 25/35 -
#741
Een coupe van okerkleurig glas in een smeedijzeren montuur, versierd met rozen.
Coupe en verre ocre à monture en fer forgé décorée de roses.No longer availableDim. b: 40 cmEstimate: € 30/50 -
#25
Twee stoelen van witgepatineerd hout met beige stoffen bekleding.
Deux chaises en bois laqué blanc recouvert de tissu beige.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#184
“Landschap”. Aquarel. Onleesbaar gesigneerd.
“Paysage”. Aquarelle. Illisiblement signée.No longer availableDim. 15 x 24 cmEstimate: € 50/80 -
#491
Een bronzen sierstuk in de vorm van twee barokke dolfijnen.
Pièce décorative en bronze et marbre formée par deux dauphins baroques.No longer availableDim. l: 21 cmEstimate: € 80/120 -
#686
Een mahoniehouten speeltafeltje in Lodewijk XV- stijl met een klapblad
Table à jeux en acajou de style Louis XV. Avec abattant.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#277
Een bronzen kandelaar met vijf lichtpunten in de vorm van bloemenranken, gedragen door een engel. Omstreeks 1900.
Candélabre en bronze à cinq lumières en forme d’un bouquet de fleurs, porté par un ange. Vers 1900.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120/190 -
#119
“Zigeunerin met vogeltje.” Olieverf op paneel.
“L’oiseau apprivoisé”. Huile sur panneau. D’après Jan Portielje.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#89A. Van de Wiels
“In the Remontrance.” Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd 1916.
“In the Remontrance”. Fusain sur papier. Signé et daté 1916.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#164Parmentier
“Veldweg bij valavond.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chemin de campagne à la tombée de la nuit”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 119 cmEstimate: € 3à/4à