Similar lots by type
-
#697Een Chinese wijze met aapje en perziken, een wijze met hoen en een voorstelling van Boeddha van gesculpteerd hardhout.
Sage chinois avec un singe et des pêches, ainsi qu’un sage avec une poule et une représentation du Bouddha en bois dur sculpté.No longer availableDim. h: 31 - 38 cmEstimate: € 100 / 160 -
#747Een Afrikaans masker van gepolychromeerd hout en een kleine dolk in schede met krokodillenleer.
Masque africaine en bois polychrome et une petite dague et fourreau en cuir de crocodile.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#693Een Chinese krijgsheer en een wijze met fabeldier van gesculpteerd hardhout.
Chef de guerre chinois et sage sur animal fabuleux en bois dur sculpté.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#622Richard K. KronEen grote zittende adelaar met jongen van gesculpteerd hout.
Grand aigle assis et son petit en bois sculpté.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 200 / 240 -
#758Vier vissers en een Chinese wijze van gesculpteerd hardhout.
Quatre pêcheurs et un sage chinois en bois dur sculpté.No longer availableDim. h: 25 - 31 cmEstimate: € 60 / 100 -
#683Een Chinees krijgershoofd met drakenkoppen van gesculpteerd hardhout met ivoren details.
Tête de guerrier chinois aux têtes de dragons en bois dur sculpté aux détails en ivoire.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#530Een tweezitsbank en twee armstoelen van gesculpteerd hout in barokke stijl, bekleed met leder en de armstoelen met cannage in de rug.
Canapé à deux places et deux fauteuils en bois sculpté de style baroque recouverts de cuir, les fauteuils au dossiers cannés.No longer availableDim. b: 123 cmEstimate: € 80 / 120 -
#506“Mannenfiguur”. Een zwartgelakt kunstwerk, gesculpteerd uit een boomstam
“Figure masculin”. Sculpté dans un tronc d’arbre, laqué noir.No longer availableDim. h: 184 cmEstimate: € 200 / 300 -
#757Een Chinese visser met hoed, een Guan Yin, een doedelzakspeler en een staande man van gesculpteerd hout.
Un pêcheur chinois au chapeau, une Guanyin, un joueur de cornemuse et un homme debout en bois sculpté.No longer availableDim. h: 42 - 51 cmEstimate: € 40 / 50 -
#691Vier verschillende Chinese figuren van gesculpteerd hardhout. Enkele kleine beschadigingen.
Quatre figurines chinoises en bois dur sculpté. Quelques petits dégâts.No longer availableDim. h: 31 - 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#404Een antilopenhoorn op staander en een Afrikaanse speer.
Corne d’antilope sur support. Ainsi qu’une lance africaine.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#630Een oude Afrikaanse speer.
Ancienne lance africaine.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60 / 100 -
#737Een dubbelzijdige scepter van brons met twee figuren. Afrikaans werk.
Sceptre double en bronze orné de deux figurines. Travail africain.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#183“Madonna met kind”. Een barokke beeld van gesculpteerd en gepolychromeerd hout. Beschadigingen. XVIIIe eeuw.
“Vierge à l’Enfant”. Sculpture baroque en bois sculpté et polychrome.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200 / 300 -
#375Een spiegel van gebeeldhouwd eikenhout met een bloemenguirlande aan weerskanten.
Miroir en chêne sculpté décoré d’une guirlande de fleurs aux deux côtés.No longer availableDim. 156 x 93 cmEstimate: € 80 / 100 -
#703Twee verschillende Chinese wijzen, een visser en een voorstelling van Boeddha met een fabeldier van gesculpteerd hardhout. (Laatste met barst)
Deux sages chinois, un pêcheur et une représentation du Bouddha avec un animal fabuleux en bois dur sculpté (le dernier avec fissure).No longer availableDim. h: 25 - 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#724Een ceremoniële bijl, versierd met hoofden. Afrikaans werk
Hache cérémonielle décorée de têtes. Travail africain.No longer availableDim. 52 x 37 cmEstimate: € 100 / 180 -
#579Een Afrikaans kistje van gesculpteerd hardhout, versierd met figuren in reliëf en bovenaan getooid met een hagedis.
Coffret africain en bois dur sculpté décoré de figurines en relief et surmonté d’un lézard.No longer availableDim. 29 x 40 x 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#460Een kleine koffer van gesculpteerd eikenhout in gotische stijl.
Un petit coffre en chêne sculpté, style gothique.No longer availableDim. b: 58 cmEstimate: € 60 / 100 -
#712Een Afrikaans masker van gepolychromeerd hout.
Masque africain en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#751Vijf maskers van Chinese wijzen.
Cinq masques de sages chinois.No longer availableDim. h: +/- 21 cmEstimate: € 50 / 80 -
#569Een lot van tien kleine Chinese wijzen van gesculpteerd hardhout.
Lot de dix statuettes de sages chinois en bois dur sculpté.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#609Een voorstelling van een heilige in hoogreliëf van gesculpteerd eikenhout.
Sculpture en haut relief d’un Saint en chêne.No longer availableDim. 70 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#708Een lot van twee Chinese wijzen met perziken, een voorstelling van Boeddha met fabeldier (Kleine beschadiging) en een Guan Yin van gesculpteerd hardhout.
Lot de deux sages chinois aux pêches, une représentation du Bouddha avec un animal fabuleux (petit dégât) et une Guanyin en bois dur sculpté.No longer availableDim. h: 25 - 30 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#427Royal Doulton & Co.“The Poacher”. Een schenkkan van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt en genummerd.
“The Poacher”. Verseuse en faïence polychrome. Marque et numéro sous la base.No longer availableDim. H 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#143Een paar olielampen van kobaltblauw Limogesporselein met handgeschilderde decors en met bronzen monturen. Omstreeks 1900.
Paire de lampes à huile en porcelaine de Limoges bleue cobalt aux décors peints à la main et aux montures en bronze. Vers 1900.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 120 / 180 -
#130Een halssnoer van grote en kleine witte parels met zilveren slot.
Collier de grandes et de petites perles blanches. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 350 / 400 -
#631Een glazenset in opbergkistje in de vorm van vier boeken in trompe-l’oeil.
Suite de verres dans un coffret en forme de quatre livres en trompe-l’oeil.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#160Een 18 karaats geel gouden ring bezet een amethist van ± 17 ct. en kleine diamantjes.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’une améthyste de ± 17 ct et de petits diamants.No longer availableDim. 7,20 gEstimate: € 850 / 950 -
#735Mori YomudEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Un tapis persan en laine, noué main.No longer availableDim. 270 x 185 cmEstimate: € 30 / 40 -
#685Een lot varia, bestaande uit oude postkaarten en foto’s, enkele boeken en een album van Chocolade Jacques.
Lot varié comprenant des cartes postales anciennes et des photos, quelques livres et un album de la Chocolaterie Jacques.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#105Luciano Pavarotti Karl LagerfeldTwee vaporisators eaux de toilette voor mannen van 50 en 75 ml in gesloten verpakking.
Deux vaporisateurs d’eaux de toilette hommes de 50 et 75 ml dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#470Een armstoel van gesculpteerd hout in Lodewijk XIII-stijl, bekleed met tapisserie.
Fauteuil en bois sculpté de style Louis XIII recouvert de tapisserie.No longer availableDim. h: 118 cmEstimate: € 80 / 120 -
#492“Atelier”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
“Atelier”. Huile sur panneau. Non signé.No longer availableDim. 118 x 90 cmEstimate: € 100 / 120 -
#129Beaufort“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage boisé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 91 cmEstimate: € 80 / 120 -
#616Een buffetkast van rijkelijk gesculpteerd eikenhout. Een paneeldeurtje boven- en onderaan en een lade in de gordel. Bovenaan versierd met engelen, boven twee dragende allegorische vrouwenfiguren. Onderaan mannenfiguren, leeuwenkoppen en januskoppen in de gordel. Op twee losse poten. XIXe eeuw.
Meuble à deux corps en chêne richement sculpté. Une porte à panneau vers le haut et vers le base et un tiroir en ceinture. Le dessus décoré d’angelots surmontant deux cariatides allégorique. Le bas décoré de personnages masculins, des têtes de lion et des têtes de Janus en ceinture. XIXe siècle.No longer availableDim. 191 x 118 cmEstimate: € 400 / 600

