Similar lots by type
-
#636
Een Chinese sokkel van gesculpteerd ijzerhout met een roze marmeren blad.
Un socle chinois en bois dur sculpté, tablette en marbre rose.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120/180 -
#690
Een Afrikaans houten beeld met nagels.
Sculpture africaine ornée de clous.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100/180 -
#830
Een staande klok in gebeeldhouwde eikenhouten kast, versierd met vogels en bloemen.
Horloge de vestibule en chêne sculpté décorée de fleurs det d’oiseaux.No longer availableDim. h: 270 cmEstimate: € 400/500 -
#637
Twee Afrikaanse vrouwenbustes van gesculpteerd ivoor op houten sokkeltjes. Congo, eerste helft XXste eeuw.
Deux bustes de femmes africaines en ivoire sculpté sur socles en bois. Congo, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 19 & 22 cmEstimate: € 120/200 -
#508
Een lot gesculpteerd hout, bestaande uit een wierookbrander in de vorm van een zittende Boeddha, een Chinese wijze, een Japanse wierookbrander en een Thais vrouwenhoofdje.
Lot de bois sculpté comprenant un encensoir en forme d’un Bouddha assis, un sage chinois, un encensoir japonais et une tête de femme thaï.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#741
Een gesculpteerd houten masker. Afrikaans werk.
Masque en bois sculpté. Travail africain.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 40/60 -
#38
Twee poederdoosjes, waarvan één van wortelhout.
Deux poudriers, dont un en ronce.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#451
Een Afrikaans voorouderbeeld van gesculpteerd tropisch hout.
Statuette d’ancêtre africain en bois exotique sculpté.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 50/70 -
#244
Een spiegel van gesculpteerd en verguld hout in rococostijl.
Miroir en bois sculpté et doré de style rococo.No longer availableDim. 110 x 72 cmEstimate: € 120/200 -
#643
Een Afrikaans masker van gepolychromeerd hout, getooid met een poppetje.
Masque africain en bois polychrome surmonté d’une petite poupée.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80/100 -
#513
Een voorouderbeeld van gesculpteerd hout. Boyo, Congo.
Une sculpture en bois d'un ancêtre. Boyo, Congo.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#173E. Granthiau
“De hofmakerij”. Een classicistische bronzen groep op arduinen voetstuk. Gesigneerd.
”Courtiser”. Un groupe classique en bronze sur un socle en pierre de taille, signé.No longer availableDim. l: 41 cmEstimate: € 400/500 -
#468Schmid Schatz West Germany
Drie verschillende tafelklokjes uit de jaren 50. Letsels.
Trois différentes pendulettes de table des années 50. Petits dégâts.No longer availableDim. H: 19 cmEstimate: € 50/100 -
#251A. LaplanchePeriod: 1854-1935
“Liggend hertje”. Een bronzen beeldje.
”Petit cerf couché”. Une statuette en bronze.No longer availableDim. 15 x 7,5 cmEstimate: € 120/180 -
#463
Een lot van 33, grotendeels Nederlandstalige boeken met betrekking tot kunst.
Un lot de 33 livres en Néerlandais, la plupart portent sur l’Art.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#605
Een houten schildersezel, versierd met gebeeldhouwde guirlandes en barokke dolfijnen (één gebarsten).
Chevalet en bois sculpté décoré de guirlandes et de dauphins baroque (une fissure).No longer availableDim. H 210 x B 65 cmEstimate: € 320/360 -
#656
Een eikenhouten koffer met onderrand in accolade.
Un coffre en chêne avec le rebord du dessous en accolade.No longer availableDim. 51 x 182 x 52 cmEstimate: € 300/400 -
#631
Een lage beukenhouten designtafel.
Table de salon design en hêtre.No longer availableDim. 185 x 108 cmEstimate: € 100/180 -
#399
Een ovale spiegel in ijzeren kader, versierd met bloemen.
Un miroir ovale dans un encadrement en fer, décoration fleuri.No longer availableDim. 44 x 82 cmEstimate: € 30/50 -
#577
Een sobere klapsecretaire met drie laden onder het blad.
Secretaire à abattant ouvrant à trois tiroir en dessous de l’abattant.No longer availableDim. 98 x 76 cmEstimate: € 100/180 -
#653
Een kleine klapsecretaire van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl, versierd met bloemenmarquetterie en bronsbeslag. Binnenin drie laden en een secreet.
Petit secrétaire à abattant en bois de placage de style Louis XV, décoré de marquetterie aux fleurs et aux montures en bronze. A l’intérieur trois tiroirs et un secret.No longer availableDim. 92 x 66 x 45 cmEstimate: € 300/500 -
#9Victor AbeloosPeriod: 1881-1965
“Duinlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage aux dunes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40,45 x 50,5 cmEstimate: € 20/30 -
#797
Lot Chinees porselein: een blauw wit bord, een confiturier naar famille verte voorbeeld, twee schoteltjes met personages en een diepe kom met blauw en wit decor. Alle onderaan gemerkt.
Lot de porcelaines de Chine comprenant une assiette bleue et blanche, un confiturieer de style famille rose, deux plats décorés de personnages et un bol à décor bleu et blanc. Chaque pièce avec marque.No longer availableEstimate: € 120/200