#477Een vitrine-automaat in de vorm van een jonglerende clown. Vermoedelijk Duitsland, omstreeks 1970.
#425Een paar wit gouden oorbellen.
#630Een 18 karaats geel gouden zakhorloge bezet met diamantjes oude slijp, pareltjes en email.
Montre de poche en or jaune 18 K sertie de petits diamants de taille ancienne, de perles et d’émail.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#612Een laat XIXe eeuwse Belgische officiershoed.
Chapeau d’officier belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#252Een paar Louis-Philippe drageoirs met deksels van kleurloos kristal.
#508Een schaalmodel van een viermaster.
Modèle d’un quatre-mâts.No longer availableDim. l: 78 cmEstimate: € 60 / 100 -
#694Sonia Grootjans“Abstract interieur”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Intérieur abstrait”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 46x 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
Guanyin en porcelaine monochrome blanc d’après les blancs de Chine. Un doigt manque.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 75 / 100 -
#14Marinus de JongerePeriod: 1912 - 1978“Havenzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de port”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#640TissotEen kleine antieke dameshorloge in 18 karaats geelgouden kast.
#308Een lampenvoet van blauw en wit Italiaans aardewerk.
Pied de lampe en faïence italienne bleue et blanche.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 25 / 35