Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Afrikaans sculptuur van been.

Een Afrikaans sculptuur van been.

Sculpture africaine en os.
Dim. h: 29 cm
SKU: 2909200451.
Category: Afrikaans.
Auction day: 30 September 2020 19:00
Catalogue #451
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #764

    Een tweeledig eikenhouten lakenkast.

    Lingère à deux corps en chêne.
    No longer available
    Dim. h: 227 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #22
    Romain Malfliet

    “Vlaaikensgang”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 16/50 buiten de plaat.

    “Vlaaikensgang”. Eau forte. Signée et numérotée 16/50 hors planche.
    No longer available
    Dim. 35,5 x 27 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #293

    “L’Album de la Guerre 1914 - 1919”. Twee delen. Ed. L’Illustration. Parijs, 1925. In goede staat.

    “L’album de la Guerre 1914 - 1919”. Deux volumes. Ed. L’Illustration. Paris, 1925. En bon état.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 75
  • #344

    Een achtdelig toiletstelletje van geslepen blauw en kleurloos glas. Dopje van karafje manco.

    Garniture de toilette huit pièces en verre taillé partiellement bleu. Un bouchon manque.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #634

    Een laat XIXe eeuwse tschako van de Belgische Militaire School.

    Shako de l’école militaire belge, fin XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #591

    “Moeder en kind”. Een gestileerd bronzen beeld.

    “Mère et enfant”. Sculpture stylisé en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #123

    Een driedelig schouwstel van kobaltblauw porselein en messing, versierd met vergulde decors in de stijl van het Sèvresporselein.

    Garniture de cheminée en porcelaine bleue cobalt et laiton aux décors dorés dans le goût des porcelaines de Sèvres.
    No longer available
    Dim. h: 43 & 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #159

    “Boer met paardenkar in een winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd met monogram en gedateerd 1930.

    “Paysan avec char dans un paysage hivernal”. Huile sur toile. Monogrammée et datée 1930.
    No longer available
    Dim. 65 x 100 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #488

    Een verchroomd bronzen motorkapornament van Minerva naar ontwerp van P. De Soete. Begin jaren ‘30. Herchroomd.

    Ornement de radiateur en bronze chromé représentant Minerve d’après P. De Soete.
    No longer available
    Dim. h: 15,5 cm (z.s.)
    Estimate: € 120 / 200
  • #620

    Een zilveren ring en ketting met hanger.

    Bague en argent et chaîne au pendentif.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #184
    Pieter Jan De Clercq
    Period: 1891-1964

    “De Onze-Lieve-Vrouwekerk van Rupelmonde op marktdag”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “L’Eglise Notre-Dame à Rupelmonde le jour du marché”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 102 x 101 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #230

    Een 18 karaats geel gouden ketting bezet met bolletjes van koraal.

    Chaîne en or jaune 18 K, sertie de petites boules de corail.
    No longer available
    Dim. 13,63 g
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 September 2020

Tentoonstelling van 11.00 tot 18.00 op zaterdag 26 & zondag 27 september.
Veiling is volledig - 835 loten in veiling. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar.

29 September 2020 19:00
30 September 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 September 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More