#398Een recente staande klok met koperen wijzerplaat met opschrift “Tempus Fugit”.
#92Prosper De WitPeriod: 1862 - 1951“Dreef met een boerenkar bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd links onderaan.
“Drève avec char de fermier devant une ferme”. Huile sur panneau. Signé en bas à gauche.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 120 / 180 -
#213“Moeder Gods van Kazan”. Russische icoon uit de XVIIde eeuw.
“Mère de Dieu de Kazan”. Icône russe du XVIIe siècle.No longer availableDim. 31 x 28 cmEstimate: € 1700 / 1800 -
#157Een zeldzame bruidstolp met diverse bloemen en een duif van wit biscuit. Eind XIXe eeuw.
Cloche de mariage rare aux fleurs diverses et un pigeon en biscuit blanc. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 34 cmEstimate: € 160 / 180 -
#42Van den Berk“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 30 / 50 -
#402Een oude, lage ladderback chair.
#824P. Van der Essen“Herderin met schapen”. Potlood. Gesigneerd. Naar Huet.
#120Een 18 karaats wit gouden ring bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,56 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants blancs et noirs d'un poids combiné de + - 2,56 ct.No longer availableDim. 12,07 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#632Een XIXe eeuwse Belgische tschako.
Six tasses et soucoupes en lusterware. Staffordshire, XIXe siècle. Quelques restaurations.No longer availableDim. Ø: 8 & 13 cmEstimate: € 50 / 80