#737Een kratervaas (H. 30 cm) en een kleine terrine (H. 20 cm) van Chinees porselein met een decor van bloemen en vogels volgens Imari-inspiratie. Onderaan gemerkt.
Vase cratère (H. 30 cm) et petite terrine (H. 20 cm) en porcelaine de Chine à décor de fleurs et d’oiseaux d’inspiration Imari. Marque sous les bases.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#154Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Garnalenvissers”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Pêcheurs de crevettes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 85 cmEstimate: € 120 / 200 -
#204Nico VrielinkPeriod: °1958“Indonesische vrouw”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Femme indonésienne”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 76 x 48 cmEstimate: € 750 / 900 -
#160Baume & Mercier GenèveEen roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband.
Une montre femme en acier inoxydable avec bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 800 / 1000 -
#95Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 k.No longer availableDim. 8,18 gEstimate: € 300 / 400 -
#772Een bronzen luchtertje met zes lichtarmen.
#413Louis GeensPeriod: 1835 -1906Een lot van zes handgemaakte militaire tekeningen, inkt en/of aquarel op papier, alsook de uitgave “La Garde Civique et ses origines” met 24 prenten naar aquarellen van Louis Geens. Inleidende tekst door G. Wouters. Ed. Auguste Bénard. Luik, 1905. (Sletige kaft)
#478Een kleine coupe van Japans porselein met bronzen monturen. Omstreeks 1910.
#32Twee paar aquarellen van Belgische militairen, waarbij twee van Belgische lanciers uit 1860, gesigneerd J. P. Tabry, ‘71. Eén met lichte vochtschade.
Deux paires d’aquarelles de militaires belges dont deux des lanciers de 1860, signées J.P. Tabry ‘71. Une avec taches d’humidité.No longer availableDim. 30 x 23 & 31 x 21 cmEstimate: € 80 / 100 -
“Vue de la côte”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 100 / 150