Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Afrikaans sculptuur van been.

Een Afrikaans sculptuur van been.

Sculpture africaine en os.
Dim. h: 29 cm
SKU: 2909200451.
Category: Afrikaans.
Auction day: 30 September 2020 19:00
Catalogue #451
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #35

    Drie verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.

    Trois alliances différentes en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 10,34 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #255

    Een 18 karaats geel gouden schakelketting.

    Une chaîne à maillons en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 9,15 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #66

    Een eikenhouten hoekkastje met een lade en twee gebogen en geribbelde deurtjes. Nederland, omstreeks 1830.

    Encoignure en chêne avec un tiroir et portes arrondies à lattes. Pays-Bas vers 1830.
    No longer available
    Dim. h: 132 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #40

    Een 18 karaats geel gouden gegraveerde dameszakhorloge.

    Une montre de poche pour femme gravée en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 15,45 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #437
    Goebel

    Een kerststalletje van meerkleurig porselein, met Heilige familie, os, ezel, twee schaapjes en een engeltje. Ontwerp van M. I. Hummel. We voegen er een anders gemerkt engeltje aan toe.

    Crèche de Noël en porcelaine polychrome comprenant la Sainte Famille, le boeuf, l’âne, deux moutons et un angelot. Création de M.I. Hummel. Nous ajoutons un angelot d’un autre marque.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #635

    Een paar 14 karaats geel gouden oorbellen en twee verschillende te herstellen armbandjes waarvan één bezet met roze kwarts.

    Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 14 carats et deux bracelets réparables différents, l'un serti de quartz rose.
    No longer available
    Dim. 4,26 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #482
    Herman Geluyckens
    Period: °1949

    “Ruiter te paard”. Wascokrijt op papier. Gesigneerd en gedateerd 1974.

    “Chevalier à cheval”. Wasco sur papier. Signé et daté 1974.
    No longer available
    Dim. 52 x 44 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #329
    Charles J. Denis

    “Hoeve in een besneeuwd landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Ferme dans un paysage enneigé”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 28 x 39 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #752

    Een art nouveau schouwspiegel met uitgestoken versieringen en met in facet geslepen glas bovenaan.

    Miroir art nouveau à motifs sculptés et avec verre taillé en facettes vers le haut.
    No longer available
    Dim. 218 x 111 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #126

    Een notenhouten tafel met zes bijpassende stoelen, versierd met barokke motieven.

    Table en noyer et six chaises assorties aux motifs baroque.
    No longer available
    Dim. Ø: 125 cm x 78 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #674

    Een spiegel in goudgepatineerde lijst van hout en plaaster, versierd met bloemenguirlandes en een lauwerkrans.

    Un miroir à cadre en plâtre et bois doré décoré de guirlandes de fleurs et couronne de laurier.
    No longer available
    Dim. 90 x 73 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #307
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.

    Vase en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 September 2020

Tentoonstelling van 11.00 tot 18.00 op zaterdag 26 & zondag 27 september.
Veiling is volledig - 835 loten in veiling. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar.

29 September 2020 19:00
30 September 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 September 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More