Other lots in this auction
-
#594Een XIXe eeuwse Belgische tschako.
Shako belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#77Boch La LouvièreEen aardewerken vaasje met meerkeurig glazuur. Onderaan gemerkt. Vorm nr. 682.
Petit vase en faïence à glaçure polychrome. Marque sous la base. Forme 682.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#196Een Engelse linen-press met onderaan twee laden.
Meuble anglais dite linen-press. Le bas ouvrant à deux tiroirs.No longer availableDim. 215 x 120 x 55 cm cmEstimate: € 200 / 300 -
#341Een eenvoudige houten schildersezel.
Chevalet de peintre en bois.No longer availableEstimate: € 980 / 120 -
#279Herman Grieten“Stilleven met sinaasappels”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux oranges”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 30 / 50 -
#505Een 18 karaats wit gouden ring met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,62 ct. en een centrale briljant van +- 0,59 ct.
Une bague en or blanc 18 carats avec des brillants d'un poids combiné de + - 0,62 ct. Et un diamant central de + - 0,59 ct.No longer availableDim. 3,38 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#214Een kermispaard van gebeeldhouwd en gelakt hout. Met ijzeren staander. Losse oren, kleine letsels.
Cheval de carrousel en bois sculpté et laqué. Avec support en fer. Oreilles amovibles, petites usures.No longer availableDim. H. 144 cmEstimate: € 500 / 700 -
#602Een officierstschako van de Belgische genie, omstreeks 1870.
Shako d’officier de la génie belge vers 1870.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#829Leonardo TorfsPeriod: °1927“De kunstenaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“L’artiste”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#345Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,96 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 1,96 ct.No longer availableDim. 8,04 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#555Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,15 ct.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 200 / 300 -
#68Een verzilverd metalen bestek voor twaalf personen, bestaande uit grote messen, lepels en vorken, kleine messen, lepels en vorken, vismessen, visvorken, taartvorkjes, koffielepeltjes, een pollepel, een sauslepel, een tweedelig slabestek, een taartschep, twee serveerlepels, een suikertang, een suikerlepeltje en twee tweedelige vleesbestekken.
Couvert en métal argenté pour 12 personnes comprenant grands couteaux, cuillères et fourchettes, petits couteaux, cuillères et fourchettes, couteaux et fourchettes à poisson, fourchettes à gâteaux, cuillères à café, louche, cuillère à sauce, couvert à salade, pelle à tarte, deux cuillères de service, pince et cuillère à sucre, deux couverts à viande.No longer availableEstimate: € 40 / 60

