#69Jacco Boeg“Bloeiende magnolia aan de waterkant”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Magnolia en fleurs au bord d’un ruisseau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#187Marcel Taton“Oh...Ange”. Bronzen beeld.
Bac à sceaux et porte plumes en bakélite à décor Louis XV.No longer availableDim. b: 15,5 & 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#392Een witgepatineerde houten armstoel, tijdperk Directoire.
Un fauteuil en bois patiné blanc, époque Directoire.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#172Tazza met geëmailleerde rand en onyxen plat, gedragen door een bronzen gevleugelde leeuw. Begin XXste eeuw.
Tazza à bord émaillé et centre en onyx, portée par un lion ailé en bronze. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#106Een paar notenhouten fauteuils in Régencestijl met bijpassend voetbankje met roze bekleding.
Paire de fauteuils en noyer de style Régence et pouf assorti, recouverts en rose.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#267Royal Doulton, EnglandEen lot van vijf polychroom porseleinen beeldjes van dames in jurk. Onderaan gemerkt.
Lot de cinq statuettes en porcelaine polychrome représentant des femmes en longues jupes. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 19+ - 21 cmEstimate: € 180 / 220 -
#394Een reeks van vier Engelse stoelen.
Suite de quatre chaises anglaises.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#626Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte verkleuring aan één kant.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,90 ct.No longer availableDim. 1,74 gEstimate: € 800 / 900 -
#702Jean BoquetPeriod: 1908 - 1976“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘52.
“Vue sur une rue”. Huile sur toile. Signée et datée ‘52.No longer availableDim. 125 x 150 cmEstimate: € 80 / 100 -
#453Estate of Keith Harring, MMIEen kunststoffen designlamp, in werkende staat.