Other lots in this auction
-
#539Een vilten kepie van een onderofficier van de Belgische burgerwacht, model 1899.
Képi en feutre d’un sous-officier civil belge, modèle 1899.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#390Pontiac, Longines en RutisVier verschillende roestvrij stalen horloges.
Quatre différentes montres en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#57Een lot van 13 aardewerken flessen uit de Saône & Loire.
Lot de treize bouteilles en faïence provenant de Saône et Loire.No longer availableDim. h: 28,5 cmEstimate: € 65 / 75 -
#673HofmansEen reeks van acht kleine aquarellen met voorstellingen van krijgsgevangenen in diverse landen tijdens de Tweede Wereldoorlog. Allen gesigneerd. Bijgevoegd een aquarel van een sneuvelende soldaat van dezelfde kunstenaar, gesigneerd ‘41.
Suite de huit petites aquarelles représentant des prisonniers de guerre de différents pays lors de la Seconde Guerre Mondiale. Signées. Nous ajoutons une aquarelle d’un soldat mort par le même auteur, signée et datée ‘41.No longer availableDim. 10 x 10 & 35 x 26 cmEstimate: € 160 / 240 -
#377Een olielamp van meerkleurig aardewerk van Rouen met gesatineerde kap. Gemonteerd op elektriciteit.
Lampe à huile en faïence polychrome de Rouen avec abat-jour satiné. Montée à l’électricité.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 30 / 40 -
#120Een 18 karaats wit gouden ring bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,56 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants blancs et noirs d'un poids combiné de + - 2,56 ct.No longer availableDim. 12,07 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#799Een luchter van koper en glas met kristallen pendeloques. 8 lichtarmen.
Un lustre en cuivre et verre avec pendeloques en cristal. 8 bras de lumière.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#203“Tabor, transfiguratie van Christus”. Russische icoon XVIIIde eeuw.
“Tabor, transfiguration du Christ”. Icône russe du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 31 x 28 cmEstimate: € 1900 / 2000 -
#380Een lotje zilver waaronder twee paar oorbellen, twee kettingen waarvan één met hanger, een kruisje en een speld.
Beaucoup d'argent comprenant deux paires de boucles d'oreilles, deux colliers, un avec pendentif, une croix et une épingle.No longer availableDim. 19,14 gEstimate: € 50 / 100 -
#762Een kader met twee banden en twee penningen van de Brusselse burgerwacht. Periode Eerste Wereldoorlog.
Cadre avec deux ceintures et deux médailles de la garde civique belge. Période de la Grande Guerre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#247ChristofleEen verzilverd metalen bestek met grote en kleine messen, vorken en lepels een vierdelig serveerbestek en een pollepel. In ménagère. Gemerkt.
Couvert en métal argenté comprenant des grands et des petits couteaux, fourchettes et cuillères, un couvert de service quatre pièces et une louche. Dans une ménagère. Avec marques.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#309I. Battaille“Tuinzicht”. Inkt op papier. Gesigneerd.
“Vue de jardin”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 50 / 80

