#835Vier verschillende halssnoeren en drie kleurrijke slavenarmbanden. We voegen er één gesigneerde slavenarmband van Christopher Ryan aan toe.
Quatre colliers et trois bracelets d’esclave multicolores. Nous ajoutons un bracelet d’esclave signé par Christopher Ryan.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#328Een druiventros van roze amethist.
Grappe à raisins en améthyste rose.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#61Een ovale houten wandklok met een eglomisé-wijzerplaat. Met gewichten.
#529Een butlerspiegel in goudgepatineerd houten lijst.
#89“Personages op een bevroren rivier”. Olieverf op paneel. Hollandse School, XIXde eeuw.
“Personnages sur une rivière gelée”. Huile sur panneau. Ecole hollandaise, XIXe siècle.No longer availableDim. 30 x 42,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#92Prosper De WitPeriod: 1862 - 1951“Dreef met een boerenkar bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd links onderaan.
“Drève avec char de fermier devant une ferme”. Huile sur panneau. Signé en bas à gauche.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 120 / 180 -
#384Een eikenhouten gatelegtafel.
#553Een paar vazen van Chinees porselein met een decor van pioenen in cartouches met rondom een vruchtendecor op een blauwe achtergrond. Onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor de pivoines dans des cartouches entourées de fruits sur fond bleu. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120 / 200