Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Afrikaans sculptuur van been.

Een Afrikaans sculptuur van been.

Sculpture africaine en os.
Dim. h: 29 cm
SKU: 2909200451.
Category: Afrikaans.
Auction day: 30 September 2020 19:00
Catalogue #451
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #603

    Een verguld bronzen Tibetaans Boeddhabeeld.

    Bouddha tibétain en bronze doré.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 1200 / 1500
  • #593

    Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.

    Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 176 x 104 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #519
    Jean Boquet
    Period: 1908 - 1976

    “Abstract landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Paysage abstrait”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 22 x 26 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #298

    Een paar porseleinen vazen met een meerkleurig decor van druiventrossen op blauwe achtergrond.

    Paire de vases en porcelaine à décor polychrome de grappes de raisins sur fond bleu.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #776

    Een zuiltje van beige en bruin marmer. Beschadiging aan de sierrand onderaan.

    Colonnette en marbre beige et brun. Dégât au bord décoratif du dessous.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #557

    Een paar cilindervazen van Chinees porselein met een blauw op wit floraal decor.

    Paire de vases cylindriques en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de fleurs.
    No longer available
    Dim. Ø: 20,5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #787

    Een lange wandspiegel met verguld houten lijst, bovenaan versierd met een kuif in Lodewijk XV-stijl.

    Trumeau en bois doré surmonté d’une coiffe de style Louis XV.
    No longer available
    Dim. 217 x 63 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #151

    “Liggende dame”. Een bronzen beeld in de geest van de art deco naar een werk van Leonard. Op marmeren sokkel.

    “Femme couchée”. Sculpture en bronze lde style art déco d’après un oeuvre de Leonard. Sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. l: 37 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #22
    Romain Malfliet

    “Vlaaikensgang”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 16/50 buiten de plaat.

    “Vlaaikensgang”. Eau forte. Signée et numérotée 16/50 hors planche.
    No longer available
    Dim. 35,5 x 27 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #30

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 6,45 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #412

    Twee poppen met Belgisch militair uniform.

    Deux poupées aux uniformes belges.
    No longer available
    Dim. h: 45 & 65 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #584
    Paul Delvaux

    “Kop van een jonge vrouw met juweel”. Litho. Gesigneerd en gedateerd 1982 in de plaat.

    “Tête de jeune femme au bijoux”. Litho. Signée et datée 1982 dans la planche.
    No longer available
    Dim. 28 x 21 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 September 2020

Tentoonstelling van 11.00 tot 18.00 op zaterdag 26 & zondag 27 september.
Veiling is volledig - 835 loten in veiling. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar.

29 September 2020 19:00
30 September 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 September 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More