Other lots in this auction
-
#184Pieter Jan De ClercqPeriod: 1891-1964
“De Onze-Lieve-Vrouwekerk van Rupelmonde op marktdag”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’Eglise Notre-Dame à Rupelmonde le jour du marché”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 102 x 101 cmEstimate: € 200/300 -
#519Jean BoquetPeriod: 1908 - 1976
“Abstract landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage abstrait”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 22 x 26 cmEstimate: € 100/150 -
#118
Een Belgisch karabijn van het regiment Karabiniers. Medio XIXe eeuw.
Carabine belge pour le régiment des carabiniers. Milieu du XIXe siècle.No longer availableDim. l: 96 cmEstimate: € 220/300 -
#258
Specerijenstel van zilver 800/1000 en geslepen kristal: mosterdpot met deksel en lepel, 2 zoutvaatjes.
Garniture à condiments en argent 800/1000 et cristal taillé comprenant moutardier couvert avec cuillère et deux salières.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#41Goebel
“Jongetje met paraplu”. Een porseleinen beeldje naar ontwerp van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt.
“Petit garçon au parapluie”. Statuette en porcelaine par M.I. Hummel. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 20/26 -
#792
Een hangluchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques. XIXe eeuw.
Petit lustre à six lumières décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80/120 -
#501
Een Guan-yin van monochroom wit porselein in de geest van het Blanc-de-Chine. Eén vingertje manco.
Guanyin en porcelaine monochrome blanc d’après les blancs de Chine. Un doigt manque.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 75/100 -
#114
Een reisspiegel van metaal met een mooie voorplaat van gedreven bruin leder en drie spiegelpanelen en een ketting. Twee ruitjes gebarsten. Omstreeks 1900.
Miroir triptyque en métal avec frontispice en cuir brun joliment repoussé de style art nouveau. Trois panneau aux miroirs à suspendre. Deux verres cassés. Vers 1900.No longer availableDim. 26,6 x 26,5 cm (3 x)Estimate: € 100/120 -
#195
Een 18 karaats geel gouden geweven ketting.
Une chaîne tissée en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 14,85 gEstimate: € 500/600 -
#715
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,36 ct.No longer availableDim. 9,17 gEstimate: € 600/700 -
#270
Een 14 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een smaragd van +- 5 ct.
Une bague en or blanc et jaune 14 carats sertie de diamants d'un poids combiné de + - 0,30 ct. Et d'une émeraude de + - 5 ct.No longer availableDim. 6,12 gEstimate: € 500/600 -
#659
Een XIXe eeuwse officierstschako van de Belgische artillerie. Zonder pluimen.
Shako d’officier de l’artillerie belge du XIXe siècle. Sans plumes.No longer availableEstimate: € 80/120