#442Een vrouwenbeeldje van gesculpteerd ivoor. Afrikaans werk.
Statuette de femme en ivoire sculpté. Travail africain.No longer availableDim. l: 15 cmEstimate: € 100 / 120 -
#497een Chinese krijger van gesculpteerd ivoor op een houten voetstuk. Begin XXste eeuw.
Guerrier chinois en ivoire sculpté sur base en bois. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 80 / 100
#449“Sloep aan de oever”. Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Bonnet’.
“Chaloupe sur la rive”. Huile sur toile. Porte une signature Bonnet.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#71En paar zilveren servetringen in etui. 800‰.
Paire d’anneaux à serviettes dans l’étui. Argent 800‰.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#473Een oude Duitse zwaardbajonet. Gemerkt ‘Carl Eickhorn, Solingen’. 1915.
#609Een voorstelling van een heilige in hoogreliëf van gesculpteerd eikenhout.
#746Een zuil van grijs marmer met een koperen kapiteel en basement. Blad niet origineel.
#99Pierre Cremers“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#181“La tempête”. Een groep van gepatineerd brons op marmeren voetstuk naar een werk van H. Moreau.
“La tempête”. Groupe en bronze à patine sur socle en marbre d’après une oeuvre par H. Moreau.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#766Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
Lot de laiton dont deux grands et deux petits chenets, une garniture de cheminée et deux plats muraux repoussés.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#175A.M.C.Lampetstel van zachte pasta.
Garniture de lavabo en pâte tendre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
Un lot de trois cadres dont une toile, un dessin d’après Ensor et dessin en pastel.No longer availableEstimate: € 100 / 120