#133DelvauxEen grote lederen bruine handtas. Gemerkt.
A large brown leather handbag. Marked.No longer availableDim. H: 50 cmEstimate: € 600 / 700 -
#97Een set verguld bronzen chenets in Lodewijk XVI stijl.
A set of gilt bronze chenets in the Louis XVI style.No longer availableDim. 40cmEstimate: € 150 / 250 -
#272Een lot van 2 oude gravures met stadszichten, Mechelen en Lier.
#303Een paar boekensteunen in de vorm van gestileerde paardenhoofden in albast.
A pair of bookends in the shape of stylized horse heads made of alabaster.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#182“Maria met baby Jezus”. Een reliëf paneel uit gips.
#283Lladro‘Best Friend’, een Lladro beeld, modelnummer 07620 in originele verpakking.
'Best Friend', a Lladro figurine, model number 07620 in original packaging.No longer availableDim. h 16.5 cmEstimate: € 50 / 75 -
#123“Mercurius”. Een bronzen beeld op sokkel van rood marmer met bronzen fries. Naar een werk van Jean Bologne. Fijne geut.
A lot of 3 hardcover art books. Titles: "Edward Hopper" by Sherry Marker, "Egon Schiele" by Ludwig Schmidt, "Vincent van Gogh, his life - his work" by Hans Bronkhorst.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#310Een 18 kt geelgouden trouwring.
An 18 kt yellow gold wedding ring.No longer availableDim. 3,62 gEstimate: € 100 / 130 -
#152Frans De BruynPeriod: 1867-1943“Landschap met hoeves en drinkende koeien aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
A 19th-century solid oak trunk with sculpted details.No longer availableDim. 67 x 126 x 61 cmEstimate: € 80 / 120