#350GigueEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 96 x 96 cmEstimate: € 100 / 150 -
#345ScapaEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 69 x 67 cmEstimate: € 60 / 100 -
#667BochEen vintage vaasje, draagt een sticker Boch.
A vintage vase, bears a Boch sticker.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#700Giorgio Armani CollezioniEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 155 x 44 cmEstimate: € 100 / 130 -
#568Eel lot van 2 authentieke Afrikaanse speren in hout en metaal met afgeronde punten.
#45Een uit vier kruiken opgebouwde vaas van meerkleurig majolica en versierd met engeltjes. Gemerkt. Twee randschilfers.
#461Een grote keramische wandsculptuur van Perignem/Amphora in abstracte vormgeving.
A large ceramic wall sculpture by Perignem/Amphora in abstract design.No longer availableDim. 35 x 90 cmEstimate: € 200 / 300 -
#298Amphora, CzechoslovakiaEen art-deco Amphora vaas met een floraal decor en 2 vogels, onderaan gemerkt.
An Art Deco Amphora vase with floral decoration and 2 birds, marked at the bottom.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#221Een lot van 2 art-deco beelden met sporen van restauratie, een groene zeilboot met meerdere stukken gerestaureerd en haarlijnscheuren en ‘Singing Sailors’ naar Edouard Cazeaux voor Dax met een restauratie aan de voet.
#501Fritz KlimschEen porseleinen beeld van een hurkende, naakte jonge vrouw, in 1936 ontworpen door de Duitse beeldhouwer Fritz Klimsch.
#25GoebelEen set van 2 vintage beeldjes in terracotta van Goebel, JHK 4 en JHK 6 waarvan 1 met datum 1970.
A set of 2 vintage terracotta figurines by Goebel, JHK 4 and JHK 6, one of which is dated 1970.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#227Charles Catteau Boch Frères KeramisEen Boch Keramis vaas, ontwerp door Charles Catteau. Onderaan gemerkt en genummerd D7A6.
A Boch Keramis vase, designed by Charles Catteau. Marked and numbered at the bottom D7A6.No longer availableDim. 34 x Ø20cmEstimate: € 200 / 300 -
#28Een vintage tijger in faience, ca. 1970.
A shaving bowl in faience, marked at the bottom as 'Décor-Rouen, Handmade.'No longer availableDim. 7 x 29 x 22 cmEstimate: € 30 / 40
#420Een 18 kt witgouden bloemvormige ring bezet met een parel.
An 18 kt white gold flower-shaped ring set with a pearl.No longer availableDim. 3,25 gEstimate: € 150 / 200 -
#514“Femme au chapeau fleuri”. Een print op papier, naar het werk van Picasso.
#572Jan Francken“Boer op zijn erf.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#390Een 18 kt witgouden ring bezet met een parel.
An 18 kt white gold ring set with a pearl.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 100 / 150 -
#34Een lot van architecturale gravures, ‘Monographies De Batiments Modernes’.
A set of architectural engravings, 'Monographs of Modern Buildings'.No longer availableDim. 36 x 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#16Een met snijwerk en inlegwerk versierde eikenhouten armstoel met bordeauxrode fluwelen bekleding.
An oak armchair decorated with carvings and inlay work, with burgundy velvet upholstery.No longer availableDim. 99 x 64 x 52 cmEstimate: € 30 / 50 -
#274Alexander Tielens“Boerenerf.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#650Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met telkens een centrale briljant van +- 0,72 ct. H VS1.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.72 ct each. H color, VS1 clarity.No longer availableDim. 2 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#168Sèvres“Vase Bouc A Raisins”, een paar handbeschilderde kobaltblauwe dekselvazen met ramskoppen met onderaan het merkteken van Sèvres, aan de ene zijde beschilderd met een bloemenweelde en een vlinder, de andere zijde draagt een tafereel met telkens 3 personen in een Franse tuin van weleer. 19e eeuws.
"Vase Bouc A Raisins" is a set of 2 hand-painted cobalt blue lidded vases with ram's head handles, bearing the Sèvres mark at the bottom. One side is adorned with a profusion of flowers and a butterfly, while the other side features a scene depicting three individuals in a traditional French garden. Dating back to the 19th century.No longer availableDim. h 34,5 cmEstimate: € 2000 / 2500