Similar lots by type
-
#581
“Geisha”. Een beeld van gesculpteerd ivoor. Op houten voetstuk. Begin XXe eeuw.
“Geisha”. Sculpture en ivoire sculpté. Sur base en bois. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 300 / 400 -
#558
Een fijn gesculpteerde ivoren netsuke in de vorm van een pad met ratten, krekels en een schildpad. Gesigneerd. XIXe eeuw.
Netsuké finement sculpté en forme d’un crapaud portant des rats, des sauterelles et une tortue. Signé.No longer availableDim. h: 5,5 cmEstimate: € 150 / 180 -
#568
Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde ivoren snuffbottle in de vorm van een personage. Gesigneerd. Tibet, XIXe eeuw. Met certificaat.
Flacon à parfum en ivoire finement sculpté et polychromé en forme de personnage. Signé. Avec certificat.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 180 / 200 -
#577
Een voorstelling van een wijze met kind en bok van fijn gesculpteerd Chinees ivoor. Begin XXe eeuw. Op houten sokkel.
Sage avec enfant et bouc en ivoire finement sculpté. Sur socle en bois. Chine, début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 25 cm (z.s.)Estimate: € 300 / 400 -
#527
“Kind met bloem op een Fo-hond”. Een beeldje van fijn gesculpteerd ivoor.
Enfant avec fleur sur un chien de Pho. Sculpture en ivoire. Travail chinois début XXe siècle.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 120 / 200 -
#548
Een fijn gesculpteerde ivoren netsuke in de vorm van schildpadden op een octopus. Gesigneerd.
Netsuké en ivoire finement sculpté en forme de tortues sur une pieuvre. Signé.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 150 / 160 -
#537
Twee zeshoekige vaasjes met pioenen van fijn gesculpteerd ivoor. De vaasjes met gegraveerd decor van fazanten en tekens op de achterzijde. Enkele losse blaadjes. Gesigneerd.
Deux vases hexagonaux aux pivoines en ivoire finement sculpté. Les vases décorés de faisans gravés, des lettres en calligraphie au verso. Quelques feuilles détachées. Signés. Travail chinois, début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 300 / 400 -
#677
Een gesculpteerde Afrikaanse slagtand in de vorm van een krokodil met een vis en een slang.
Défense sculptée africaine en forme de crocodile avec poisson et serpent.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#668
Een vrouwen- en een mannenbuste van gebeeldhouwd Afrikaans hout.
Un buste féminin et masculin en bois dur sculpté africain.No longer availableDim. h: 26 & 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#567
Een wijze en een Guanyin van fijn gesculpteerd Chinees ivoor. Op houten voetstukken. Omstreeks 1900.
Sage et Guanyin en ivoire finement sculpté. Sur socles en bois. Chine, vers 1900.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#468
Een paar gebeeldhouwde Afrikaanse bustes van hardhout.
Deux bustes Africains en bois dur.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 20 / 40 -
#557
Een oude visser van fijn gesculpteerd Japans ivoor. Op houten sokkel.
Pêcheurs et ses enfants en ivoire finement sculpté. Sur socle en bois. Travail japonais, vers 1900.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 200 / 300 -
#587
Twee gesculpteerde en gepolychromeerde wrattenzwijntanden met diverse Chinese personages. In houder Bijgevoegd een netsuke op plaquette.
Deux défenses de phacochère sculptées et polychromées représentant des personnages chinois. Dans un socle adapté. Nous ajoutons un netsuke sur plaquette.No longer availableDim. h: 19 & 4,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#128
Een gestileerde Madonna met kind van Afrikaans ivoor. Jaren ‘30.
Vierge à l’Enfant stylisée en ivoire. Travail africain, années 30.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#718
Een lot van vier muzikanten van brons. Benin.
Lot de quatre musiciens en bronze. Bénin.No longer availableDim. h: 12-17 cmEstimate: € 100 / 150 -
#123
Een fijn gesculpteerde ivoren Corpus Christi met INRI en doodskop. Vlaanderen, XVIIIe eeuw.
Crucifix baroque en ivoire sculpté, complet avec INRI et crâne de mort. Flandres, XVIIIe siècle.No longer availableDim. l: 27 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#517
Een geisha van gesculpteerd ivoor. Op houten voetstuk. Chinees werk, begin XXste eeuw.
Geisha en ivoire sculpté. Sur socle en bois. Travail chinois début XXe siècle.No longer availableDim. h: 16 cm (z.s.)Estimate: € 200 / 300 -
#547
Twee groepjes van gesculpteerd Japans ivoor. Eerste helft XXe eeuw.
Deux groupes en ivoire sculpté. Travail japonais, début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 18,5 & 19,5 cmEstimate: € 300 / 500
Other lots in this auction
-
#120
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,42 ct.
Pendentif et chaîne en or blanc 18 K serti de brillants ayant un poids total de ± 0,42 ct.No longer availableDim. 8,65 gEstimate: € 650 / 750 -
#80
Een 18 karaats geel gouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,25 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,50 ct.
Broche en or jaune 18 K sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,25 ct et de rubis ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 13,19 gEstimate: € 500 / 600 -
#283Delvaux
Een bruin lederen portefeuille. Uitgave in samenwerking met ASLK - Fortis.
Portefeuille en cuir brun. Ed. en collaboration avec ASLK-Fortis.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#445
Een lot oude prentkaarten, diverse prentjes, een facsimile Flämischer Kalender, 48 chromo’s “Zien en Weten door Hergé”, in 8 wikkeltjes (zonder punt) enz.
Lot de cartes postales, d’images diverses, ainsi qu’une facsimile du Flämischer Kalender, 48 chromos “Voir et savoir par Hergé”, dans 8 banderoles (sans point) etc.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#70
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,65 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,35 ct. Eén steentje ontbreekt.
Bague en or jaune et blanc 18 K sertie de brillant ayant un poids total de ± 0,65 ct et de rubis ayant un poids total de ± 0,35 ct. Une petite pierre manque.No longer availableDim. 8,82 gEstimate: € 500 / 600 -
#621
Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
Un ensemble de jardin, comprenant une table et quatre chaises.No longer availableDim. 75 x 170 cm st. 100 cmEstimate: € 200 / 240 -
#695
Een antieke Franse mahoniehouten canapé.
Canapé ancien en acajou. Travail français.No longer availableDim. b: 186 cmEstimate: € 180 / 240 -
#429
“Stilleven met bloemen”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd O.M.
“Nature morte aux fleurs”. Aquarelle sur papier. Monogrammée O.M.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#765
Een grote smeedijzeren luchter met acht lichtpunten. Zonder kapjes.
Grand lustre en fer forgé à huit lumières. Sans abat-jour.No longer availableDim. Ø: 95 (60) cmEstimate: € 120 / 200 -
#81
“Dansende putto”. Een brozen beeldje op een groen marmeren sokkeltje. Vroeg XIXe eeuw.
“Putti dansant”. Statuette en bronze sur socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 220 / 240 -
#787
Een tafelklok gefineerd met diverse houtsoorten en met koperen details. Messingen uurwerk met slinger.
Pendule en bois de placage divers et avec détails en cuivre. Cadran et balancier en laiton.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#457
Een bronzen meeuw met een klavertje vier. Gemonogrammeerd.
Mouette en bronze portant un trèfle à quatre feuille. Monogrammée.No longer availableDim. H. 8,5 cmEstimate: € 50 / 80