Other lots by Delvaux, Bruxelles
-
#490Delvaux, Bruxelles
Een lederen rugzakje model ‘Amitié’ in kleur ‘rosso’.
Un sac à dos en cuir modèle 'Amitié' de couleur 'rosso'.No longer availableEstimate: € 500/550 -
#370Delvaux, Bruxelles
Een lederen sleuteletui in kleur ‘nude’.
Une pochette à clés en cuir de couleur 'nude'.No longer availableDim. 7 x 11 cmEstimate: € 180/200 -
#440Delvaux, Bruxelles
Een grote zwart lederen portefeuille.
Un grand portefeuille en cuir noir.No longer availableEstimate: € 500/550 -
#390Delvaux, Bruxelles
Een rood lederen pochette.
Une pochette en cuir rouge.No longer availableEstimate: € 130/150
Similar lots by type
-
#173
Een antieke kazuifel met zilverbrokaat.
Une chasuble antique avec brocart d'argent.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80/120 -
#450Louis Vuitton
Een zwarte tas in epi-leder, model ‘Noctambule’. Datacode VI1919.
Un sac noir en épi-cuir, modèle 'Noctambule'. Code de données VI1919.No longer availableEstimate: € 700/750 -
#648Borsalino
Een herenhoed in perfecte staat. Met hoedendoos. Maat 7 1/4.
Chapeau homme en parfait état. Avec boîte à chapeau. Taille 7 1/4.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#284
Een sergeantenhoed van de Belgische burgerwacht met pluim en bijpassende hoedendoos, XIXe eeuws.
Chapeau de sergent de la Garde Civile Belge avec panache et boîte à chapeau assortie, XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/140
Other lots in this auction
-
#625
Een vierledig Chinees reismeubel met messingen sluitingen.
Un meuble de voyage chinois en quatre pièces avec fermetures en laiton.No longer availableDim. 4 x 40 x 80 x 42 cmEstimate: € 80/100 -
#235
Een rond gefineerd notenhouten kaarttafeltje met openklapbaar blad, bekleed met vilt en op tapse poten.
Table à jeux ronde en placage de noyer à plateau rabattable, recouverte de feutre et reposant sur des pieds fuselés.No longer availableDim. Ø: 83 cmEstimate: € 40/5 -
#93
Een bronzen beeldje van een hond met zwart patina. Op een grijs marmeren sokkeltje.
Une statuette en bronze d'un chien à patine noire. Sur un socle en marbre gris.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 60/80 -
#37
Twee verschillende grote vazen van geglazuurd Belgisch/ Duits aardewerk, versierd met bloemen in hoogreliëf. Meerdere beschadigingen.
Deux grands vases différents en faïence belge/allemande émaillée, décorés de fleurs en haut relief. Dégâts.No longer availableDim. h: 42 & 48 cmEstimate: € 35/45 -
#69
“Borgafjäll, Lapland.” Olieverf op board. Gedateerd 1953. Gemonogrammeerd ‘LH’.
"Borgafjall, Laponie." Huile sur carton. Daté 1953. Monogrammé 'LH'.No longer availableDim. H 34 x 44 cmEstimate: € 100/120 -
#460
Een Oosterse druppelfles van porselein.
Une bouteille à gouttes oriental en porcelaine.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40/45 -
#576
Een klasseermeubeltje met roldeurtje.
Un meuble de classement avec un volet coulissant.No longer availableDim. 123 x 40 x 50 cmEstimate: € 120/160 -
#491
“Paard”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar een werk van Fernando Botero.
"Cheval". Une statue en bronze sur un socle en marbre noir d'après une oeuvre de Fernando Botero.No longer availableDim. 26 x 13 x 17 cmEstimate: € 320/380 -
#486Valentin à Lodelinsart
Een Henegouwse staande klok in gebeeldhouwd eikenhouten kast, versierd met strikken, guirlandes en lauwerkransen. Eind XVIIIe eeuw.
Horloge de vestibule du Hainaut à gaine en chêne sculpté décorée de noeuds, de guirlandes et de lauriers. Fin du XVIIIe siècle.No longer availableDim. H:255cmEstimate: € 80/120 -
#471
Een vaas van chinees porselein met sang-de-boeuf glazuur.
Vase en porcelaine de Chine à glaçure sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 220/260 -
#307Liebig
Drie complete chromo-albums.
Trois albums complets aux chromos.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#606
Een plexiglazen platenmeubeltje (48 x 60 x 40cm) en een cd-rekje (117 x 24 x 22 cm), beide op wieltjes. We voegen er een krantenbakje aan toe. (25 x 34 x 14 cm).
Un meuble à disques en plexiglas (48 x 60 x 40 cm) et un range-CD (117 x 24 x 22 cm), tous deux sur roulettes. Nous ajoutons un bac à journaux. (25 x 34 x 14 cm).No longer availableEstimate: € 40/50