Similar lots by type
-
#137
“Staand naakt”. Een beeld van gesculpteerd albast.
“La baigneuse”. Sculpture en albâtre sculpté.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 200/240 -
#751Erich Schmidt-KestnerPeriod: 1877 - 1941
“De baadster”. Een beeld van albast. Meerdere restauraties.
“La baigneuse”. Sculpture en albâtre. Plusieurs restaurations.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#741
Een coupe van okerkleurig glas in een smeedijzeren montuur, versierd met rozen.
Coupe en verre ocre à monture en fer forgé décorée de roses.No longer availableDim. b: 40 cmEstimate: € 30/50 -
#684Anderson, St.Thomas
Amerikaanse wandklok van gefineerd hout met inlegwerk.
Pendule murale américaine en bois de placage incrusté.No longer availableDim. H. 58 cmEstimate: € 80/120 -
#209
Een wandtapijt met een voorstelling van de Heilige Drievuldigheid omringd door serafijnen.
Tapisserie représentant la Trinité entourée de séraphins.No longer availableDim. 261 x 174 cmEstimate: € 200/300 -
#204
“God schept de hemellichamen”. Wandtapijt, XVIIde eeuw. Diverse herstellingen.
“Dieu crée les corps célestes”. Tapisserie, XVIIe siècle. Plusieurs réparations.No longer availableDim. 288 x 280 cmEstimate: € 500/600 -
#395
Een lot varia: een koffertje van gedreven leder versierd met musicerende engelen in reliëf. Diverse doosjes van porselein e.a. Een verzilverd metalen tastevin, een theezeefje, diverse beeldjes etc.
Lot varié: un coffret en cuir repoussé, décoré d’angelots musiciens en relief. Plusieurs boîtes en porcelaine e.a. Un tastevin en métal argenté une passoire à thé, plusieurs statuettes etc.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#641
Een XIXe eeuws geweer met vuursteenslot van het voorlaadtype. Gemerkt.
Fusil à silex du XIXe siècle, chargeur frontal. Avec marque.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#664Godeau
“St.-Jacobskerk”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1945.
“Eglise Saint-Jacques”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1945.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#313
Twee kruiken en een oorvaas van meerkleurig glaspasta in de stijl van Murano.
Deux cruches et un vase à deux anses en pâte de verre polychrome dans le goût de Murano.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#597
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#702
Een paar kandelaars van gebeeldhouwd en verguld hout. Op driehoekig voetstuk, naar renaissancevoorbeeld. Herstelling.
Paire de candélabres en bois sculpté et doré. Base triangulaire de style Renaissance. Une réparation.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 60/100 -
#196
Vier stoelen van gesculpteerd eikenhout in Renaissancestijl. We voegen er twee stoelen in dezelfde stijl met afwijkende bekleding aan toe.
Quatre chaises en chêne sculpté de style renaissance. Nous ajoutons deux chaises du même style mais recouvertes différemment.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#589Maria Adela Piscaro
“De lectuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La lecture”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 130 x 97 cmEstimate: € 220/260