Un collier et un pendentif en or blanc 18 carats sertis de brillants d'un poids combiné de + - 0,18 ct. Et une perle australienne de 11-12 mm. Avec certificat.No longer availableDim. 4,14 gEstimate: € 450 / 550 -
#248Een gietijzeren replica van een oude muurplaquette met opschrift ‘Hofleverancier’.
#656Sarouk MahalEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#432“Vissen”. Zeefdrukken.
#406Een handgeknoopt wollen karpet.
#346Een smeedijzeren design hanglamp met twee lichtpunten.
Une suspension design en fer forgé avec deux points lumineux.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 40 / 60 -
#546IspahanEen handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#244Een rechthoekige spiegel van deels blauwgepatineerd en met messing beslagen hout.
#314Een Franse bajonet uit de Eerste Wereldoorlog.
#588“Leunende vrouw”. Een beeld van wit composiet.
#42Franz HogenbergEen met de hand ingekleurde kaart van Mechelen naar ontwerp van Georg Braun. Eind XVIe - begin XVIIe eeuw.
Une carte colorée à la main de Malines d'après un dessin de Georg Braun. Fin XVIe - début XVIIe siècle.No longer availableDim. 33 x 43 cmEstimate: € 80 / 100 -
#714Een vaas van rood Muranoglas met gouden spikkels.
Un vase en verre de Murano rouge avec des taches d'or.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 65 / 80