Other lots in this auction
-
#29Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946“Le berger”. Een kleurenlitho. Gesigneerd in de plaat.
Le berger . Une lithographie en couleur. Signée dans la planche.No longer availableDim. 27 x 19 cmEstimate: € 80 / 100 -
#606Vitra“Baobab”. Een designbureau van groen kunststof naar ontwerp van Philippe Starck.
Baobab . Un bureau design en plastique vert dessiné par Philippe Starck.No longer availableDim. 70 x 180 cmEstimate: € 500 / 1000 -
#314Een Franse bajonet uit de Eerste Wereldoorlog.
Baïonnette française de la Grande Guerre.No longer availableDim. l: 53 cmEstimate: € 60 / 80 -
#322Een antieke trumeau, versierd met inlegwerk in de kuif.
Trumeau ancien décoré d’incrustation vers le haut.No longer availableDim. 165 x 85 cmEstimate: € 80 / 100 -
#739“Winters hoevezicht”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Ferme en hiver”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 27 x 39 cmEstimate: € 60 / 100 -
#97Een Amerikaanse hoge hoed van zwart vilt. In hoedendoos.
Un chapeau haut de forme américain en feutre noir. Dans une boîte à chapeau.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#561Een Japanse brievenkoker van ivoor met een gegraveerd en gepolychromeerd decor van bloeiende planten en insecten en bovenaan getooid met een fijn gesculpteerde houten pad met ivoren oogjes. Onderaan gesigneerd. Tweede helft XIXe eeuw.
Boîte à documents japonaise en ivoire à décor gravé et polychrome de plantes et d'insectes et surmontée d'un crapaud en bois finement sculpté avec des yeux en ivoire. Signé en bas. Seconde moitié du XIXème siècle.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#34Een reeks van vier litho’s met jachtscènes naar werken van Harry Eliott en een grotere naar Dorothy Hardy. Twee met gebarsten glas.
Une série de quatre lithographies représentant des scènes de chasse après des œuvres de Harry Eliott et une plus grande après Dorothy Hardy. Deux avec du verre fissuré.No longer availableDim. 16 x 41 & 28 x 72 cmEstimate: € 60 / 100 -
#14Een witmetalen wijnkoeler voor vier flessen.
Une cave à vin en métal blanc pour quatre bouteilles.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#713Een reeks van vier borden van Imari-porselein met florale decors. Omstreeks 1900.
Une série de quatre assiettes en porcelaine Imari avec des décorations florales. Vers 1900.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 70 / 80 -
#48“De Heilige Drievuldigheid verschenen aan Abraham”. Bronzen icoon met lichtblauw email. We voegen een klein kruis toe.
La Sainte Trinité apparue à Abraham . Icône en bronze avec émail bleu clair. Nous ajoutons une petite croix.No longer availableDim. 8,5 x 7,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#445Een lange parelhalssnoer met tijgeroog.
Un long collier de perles avec un oeil de tigre.No longer availableDim. 39 cmEstimate: € 120 / 150

