Other lots in this auction
-
#163“Zeemeermin”. Een gebeeldhouwd stenen kunstwerk.
Sirène . Une œuvre d'art en pierre sculptée.No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
#130Een 18 karaats geel gouden schakelarmband bezet met citrine en aquamarijn met een gezamenlijk gewicht van +- 5 ct.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats serti de citrine et d'aigue-marine d'un poids combiné de + - 5 ct.No longer availableDim. 17,89 gEstimate: € 600 / 700 -
#645Een fruithouten Lodewijk XVI tafelbureau met sletig vachettelederen blad. Vijf laden aan de éne kant, trompe l’oeil laden aan de andere. Versierd met een zwarte houten bies, messingen schoeisel, later voorzien van wieltjes. We voegen er een soortgelijke stoel aan toe.
Bureau plat Louis XVI en bois fruitier. Tablette recouverte de vachette (usée). Cinq tiroirs d’un côté, trompe l’oeil de l’autre. Décoré d’un filet en bois noirci. Pieds chaussés de laiton, aux roulettes montées ultérieurement. Nous ajoutons une chaise semblable.No longer availableDim. 84 x 130 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#728Een houten regulateur.
Un régulateur en bois.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 40 / 60 -
#159Pieter StobbaertsPeriod: 1865 - 1948“Interieur van een begijnenhuisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Intérieur d'une maison de béguine . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#606Vitra“Baobab”. Een designbureau van groen kunststof naar ontwerp van Philippe Starck.
Baobab . Un bureau design en plastique vert dessiné par Philippe Starck.No longer availableDim. 70 x 180 cmEstimate: € 500 / 1000 -
#411Val St. LambertEen vaas van geslepen kristal met bordeauxrode ruitmotieven. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal taillé avec des motifs de losanges bordeaux. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#22Een reeks van veertien reproducties naar werken van Raphal Kirchner. Engels werk. Met ingekaderde flyer van de tentoonstelling.
Une série de quatorze reproductions d'après des oeuvres de Raphal Kirchner. Travail en anglais. Avec flyer encadré de l'exposition.No longer availableDim. 25 x 16 cmEstimate: € 70 / 80 -
#639Een luchter met vijf dubbele lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre à cinq bras doubles, décoré de pendentifs en cristal.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 200 / 220 -
#409Een houten tafeltje in Régencestijl met tussenblad.
Petite table de style Régence à tablette d’entretoise.No longer availableDim. 42 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#75Een 18 karaats wit gouden ketting en hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct. en een Australische parel van 11-12 mm. Met certificaat.
Un collier et un pendentif en or blanc 18 carats sertis de brillants d'un poids combiné de + - 0,18 ct. Et une perle australienne de 11-12 mm. Avec certificat.No longer availableDim. 4,14 gEstimate: € 450 / 550 -
#112Alice ColinPeriod: 1878 - 1962“Zicht op de Schuttershofstraat te Diest”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1934.
Vue de la Schuttershofstraat à Diest . Huile sur toile. Signée et datée 1934.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 60 / 80

