Other lots by C. Mahillon, Bruxelles
Similar lots by type
-
#441Een Belgische militaire tamboer met messingen bescherming. Model 1886.
Tambour militaire belge renforcé de laiton. Modèle 1886.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#421Een Belgische klaroen met boek: “De Last Post. 30.000 maal hulde aan de gesneuvelden van de Eerste Wereldoorlog”. Ed. Lannoo, 2014.
Clairon belge et livre “De Last Post. 30.000 maal hulde aan de gesneuvelden van de Eerste Wereldoorlog”. Ed. Lannoo, 2014.No longer availableEstimate: € 50 / 60
Other lots in this auction
-
#582G. Corneille“L’Egyptienne”. Een litho. Gesigneerd en gedateerd ‘98 buiten de plaat. Artiestenproef.
“L’Egyptienne”. Litho. Signée et datée ‘98 hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 55,5 x 74 cmEstimate: € 350 / 450 -
#757Een groot en gevarieerd lot antieke militaire epauletten, linten, enz.
Grand lot varié d’épaulettes, de rubans militaires etc.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#463Een opiumkussen van blauw en wit Chinees porselein. Begin XXe eeuw. Met restant zegel onderaan.
Coussin à opium en porcelaine de Chine bleue et blanche. Début du XXe siècle. Avec traces d’un cachet sous la base.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 70 / 90 -
#63Een lot van 51 Delftse tegels.
Lot de 51 carreaux en faïence de Delft.No longer availableDim. 13 x 13 & 15 x 15 cmEstimate: € 200 / 300 -
#86Een wit gepatineerde armstoel en bijpassend bankje in Lodewijk XV-stijl, beide bekleed met blauw fluweel.
Fauteuil patiné blanc et banquette assortie de style Louis XV, recouverts de velours bleu.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#539Een vilten kepie van een onderofficier van de Belgische burgerwacht, model 1899.
Képi en feutre d’un sous-officier civil belge, modèle 1899.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#695Een 14 karaats geel gouden broche in de vorm van een kat bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct. en email.
Une broche en or jaune 14 carats en forme de chat sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,35 ct. Et en émail.No longer availableDim. 9,70 gEstimate: € 550 / 650 -
#340Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten en diamantbaguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en een centrale amethist van +- 6 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants et de baguettes de diamants d'un poids combiné de + - 1 ct. Et une améthyste centrale de + - 6 ct.No longer availableDim. 8,66 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#657Een antropomorfe vaas. Terracotta beeld naar pre-Columbiaans voorbeeld. Midden-Amerika.
Vase anthropomorphe. Sculpture en terre cuite d’après un exemple précolombien. Amérique centrale.No longer availableDim. H. 39 cmEstimate: € 40 / 50 -
#163Driedelig theeservies van verzilverd metaal.
Service à thé trois pièces en métal argenté.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#774Een ovale tafel van mahoniehoutfineer met vier tapse poten. XIXe eeuw.
Table ovale en placage d’acajou sur quatre pieds fuseaux. XIXe siècle.No longer availableDim. 126 x 108 cmEstimate: € 40 / 60 -
#681Billy FoleyPeriod: Ierland, °1961“Drawing”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1995.
“Drawing”. Fusain et pastel sur papier. Signé et daté 1995.No longer availableDim. 64 x 90 cmEstimate: € 120 / 160


