#684
Een spiegel van goudgepatineerd hout en plaaster.
#596
Een koperen paraplubak met een gedreven decor naar Teniers.
#592J. Verstraeten
“Schip in het droogdok”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1946.
Navire en cale sèche . Huile sur toile. Signée et datée 1946.No longer availableDim. 55 x 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#155
Een peervormige amethist van 9,33 ct. met AIG report.
#540
Twee zilveren kommen. 800‰. 545 gram.
#471
Een geisha van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor. Onderaan gesigneerd.
Une geisha en ivoire sculpté et partiellement polychrome. Signée en bas.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#587
Un vase en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un faisan doré et de pivoines sur fond bleu.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#20
Une bague en or jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de 0,18 ct.No longer availableDim. 2,14 gEstimate: € 250 / 300 -
#560
Een 18 K geelgouden zegelring.
#526
Een 18 K geelgouden schakelarmband met naamplaatje.
#696
Een reeks van vier witgepatineerde armstoelen in Lodewijk XVI-stijl.
#432
Een antieke Tibetaanse tangka.
Un tangka tibétain antique.No longer availableDim. 63 x 46 cmEstimate: € 80 / 100