Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een amfoorvaas van Belgisch aardewerk met een decor van een koning en een kasteel.
Een amfoorvaas van Belgisch aardewerk met een decor van een koning en een kasteel.
Een amfoorvaas van Belgisch aardewerk met een decor van een koning en een kasteel.
Een amfoorvaas van Belgisch aardewerk met een decor van een koning en een kasteel.

Een amfoorvaas van Belgisch aardewerk met een decor van een koning en een kasteel.

Vase amphore en faïence belge à décor d’un roi et d’un château.
Dim. h: 67 cm
SKU: 2609170087.
Category: Aardewerk.
Auction day: 26 September 2017 19:00
Catalogue #87
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #637

    Een paar vazen van Satsuma aardewerk met een decor van personages Onderaan gemerkt.

    Paire de vases en faïence de Satsuma à décor de personnages. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #271
    Longwy

    Een bureaustel van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Garniture de bureau en faïence polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. b: 36 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #663

    Een paar achthoekige dekselvazen van blauw en wit aardewerk, versierd met een leeuw op het deksel. Delft.

    Paire de vases couverts octogonaux en faïence bleue et blanche. Couvercles surmontés d’un lion.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #568

    Een paar balustervazen van Nanking aardewerk met een decor van krijgers en met draakjes in reliëf. . Onderaan gemerkt.

    Paire de vases balustres en faïence de Nankin à décor de guerriers et de dragons en relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #349
    Becquet

    Een kruik en een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met een decor van gebladerte. Onderaan gemerkt.

    Cruche et potiche en faïence polychrome à décor de feuillages. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. 43 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #373

    Een visschotel van groen en witgeglazuurd aardewerk. Gemerkt ‘A.M.’

    Plat à poisson en faïence verte et blanche. Marque A.M.
    No longer available
    Dim. l: 44 cm
    Estimate: € 24 / 30
  • #382

    Een lot aardewerk, bestaande uit een art deco schaal, een dekselvaas, een vaas, sierschalen en een vierkantige jardinière. Grotendeels gemerkt van Makkum en Rouen.

    Lot de faïence comprenant un plat art déco, un vase couvert, un vase, des plats et une jardinière carrée. La plupart marqué Makkum et Rouen.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #11

    Een plaquette en een zittend naakt van terracotta. Het eerste gesigneerd ‘Van der Kaai’, het ander gemerkt ‘Gmunder, Austria”.

    Plaquette et nu assis en terre cuite. La première signée Van der Kaai, l’autre avec la marque Gmunder, Austria.
    No longer available
    Dim. h: 34 & 21 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #653

    Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor. Gemonteerd als lampenvoet.

    Potiche en faïence polychrome à décor de fleurs. Montée en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 71 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #131
    Lejan

    “Tortelduifjes”. Een art deco beeld van roze aardewerk. Gesigneerd.

    “Tourterelles”. Sculpture art déco en faïence rose. Signée.
    No longer available
    Estimate: € 65 / 80
  • #528

    Een bolle pot van groengeglazuurd aardewerk. Chinees werk.

    Pot sphérique en faïence à glaçure verte. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #12

    Een paar Staffordshirehonden van meerkleurig aardewerk.

    Paire de chiens en faïence polychrome de Staffordshire.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #337

    Een lot van vier Delftse tegels. Barst en beschadiging.

    Lot de quatre carreaux de Delft. Fêle et dégât.
    No longer available
    Dim. 13 x 13 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #806

    Een gedeeltelijk servies van Staffordshire met rode landschapsdecors, bestaande uit zeven grote borden, zes kleine borden, twee kommen, drie kommetjes met onderbordjes en drie schaaltjes. We voegen er twee terrines van Beiers porselein aan toe.

    Partie de service de Staffordshire à décor de paysages en rouge, comprenant sept grandes et six petites assiettes, deux bols, trois tasses et soucoupes et trois petits plats. Nous ajoutons deux terrines en porcelaine de Bavaria.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #768
    Jan Cockx
    Period: 1891-1976

    Een kruik van blauwgroen geglazuurd aardewerk. Onderaan gesigneerd.

    Cruche en faïence à glaçure verte-bleue. Signature sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #14
    Longwy

    Een hoge en een lage gebakschaal met een blauw op wit decor ‘Rouen’. Onderaan gemerkt.

    Un plat à gâteaux haut et un autre bas en faïence à décor bleu et blanc de type Rouen. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø; 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #9

    “Schots bruidspaar bij een boom”. Een siervaas van meerkleurig Staffordshire aardewerk.

    “Jeune mariés écossais sous un arbre”. Vase décoratif en faïence polychrome de Staffordshire.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #417

    “Rokende man”, “Boerenkoppel” & “Spinster”. Vier beeldjes van meerkleurig aardewerk. Beschadigingen.

    “Homme fumant”, “Couple de paysans” et “Fileuse”. Quatre statuettes en faïence polychrome. Accidents.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #659
    Slack & Brownlow, Manchester

    Een aardewerken waterfilter. Deksel ontbreekt.

    Filtre d’eau en faïence. Couvercle manque.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #558

    Een paar balustervazen van Nanking aardewerk met een decor van krijgers en met draakjes in reliëf. . Onderaan gemerkt.

    Paire de vases balustres en faïence de Nankin à décor de guerriers et de dragons en relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #143
    Lemanceau

    “Herten”. Een art deco groep van wit aardewerk. Gesigneerd.

    “Cerfs”. Groupe art déco en faïence blanche. Signé.
    No longer available
    Dim. b: 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #363
    Sarreguemines

    Een vaas van meerkleurig aardewerk met getorst decor. Omstreeks 1900.

    Vase en faïence polychrome à décor torsadé. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #2

    Een lot vogeltjes, bestaande uit een porseleinen meesje en een groepje met eenden van Goebel en twee uiltjes van Mexicaans aardewerk

    Lot d’oiseaux comprenant une mésange en porcelaine et un groupe de canards de Goebel, ainsi que deux hiboux en faïence mexicaine.
    No longer available
    Dim. h: 7 - 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #553

    “Koppel”. Een beeld grijsgeglazuurd aardewerk op houten sokkel.

    “Couple”. Sculpture en faïence à glaçure grise sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #716

    Een ovale mahoniehouten tafel, verlengbaar tot 3,5 m. Gecanneleerde poten.

    Table en acajou extensible jusqu’à 3,5 m. Pieds cannelés.
    No longer available
    Dim. 73 x 123 cm
    Estimate: € 240 / 340
  • #36

    Een nachtmeubel met een in twee delen openklapbaar blad en front. Het front in de vorm van drie laden in trompe-l’oeil.

    Un meuble de nuit avec tablette abattante. Le front en trompe-l’oeil étant en forme de trois tiroirs.
    No longer available
    Dim. 80 x 53 x 45 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #279
    H. Ten Cate

    “Wandelaars in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage aux promeneurs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 32 x 42 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #319
    Léopold Haeck

    “Stadszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1925.

    “Vue de ville”. Huile sur toile. Signée et datée 1925
    No longer available
    Dim. 47 x 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #108

    Een vaas van Booms glas in zwart met vergulde motieven en een opmerkelijk decor van gele horizontale lijnen.

    Vase en verre de Boom noir aux motifs dorés. Décor remarquable de traits horizontales jaunes.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #168
    August Vervloet

    Een smeedijzeren versiering met rozen.

    Branche de roses en fer forgé. Signée.
    No longer available
    Dim. 25 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #705

    Een betegelde design salontafel.

    Table design aux carreaux.
    No longer available
    Dim. l 123 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #7
    Capodimonte

    Een spiegeltje van meerkleurig porselein, versierd met bloemen in hoogreliëf. Achteraan gemerkt.

    Petit miroir en porcelaine polychrome décoré de fleurs en relief. Marque au verso.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #69

    Twee verschillende dienbladen van verzilverd metaal en mahoniehout. We voegen er een verzilverde tafelspiegel aan toe.

    Deux différents plateaux en métal argenté et acajou. Nous ajoutons un miroir de table en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #256

    Een eikenhouten koffer met twee gesculpteerde panelen.

    Coffre en chêne à deux panneaux sculptés.
    No longer available
    Dim. b: 100 x 53 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #385
    Yemen

    Een opmerkelijke zilveren ring. Omstreeks 1900.

    Une bague remarquable en argent. ± 1900.
    No longer available
    Dim. 11,10 g
    Estimate: € 60 / 100
  • #655

    Een mahoniehouten bureau met kalfslederen bekleding op het blad. Tijdperk Louis Philippe.

    Un bureau en acajou avec une tablette recouverte de vachette. Période Louis Philippe.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 september 2017

De veiling is volledig, 810 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 September 2017 19:00
27 September 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More