Other lots in this auction
-
#137
Een driedelig schouwgarnituur van verguld brons en arduin, bestaande uit een pendule, versierd met engeltjes en twee kandelaars met vijf lichtpunten. Eind XIXe eeuw. Kleine beschadiging bovenaan.
Garniture de cheminée en trois pièces en bronze doré et pierre bleue, composée d'une pendule de cheminée, à décor d'angelots et de deux bougeoirs à cinq points lumineux. Fin XIXème siècle. Petit dommage au sommet.No longer availableDim. 48 cm x 42 cm x 16 cmEstimate: € 300 / 400 -
#24Emiel De CoomanPeriod: 1922 - 2021
Vier etsen, allen gesigneerd en genummerd buiten de plaat:- “Aan ‘t Pladderkot” 69/100. (18,5 x 15 cm)- “Toevlucht” 11/100. (19 x 12,5 cm)- “Oprit”. 23/100 (26,5 x 18,5 cm)- “Bruno’s woning”. (26,5 x 18,5 cm)
Quatre eaux-fortes, toutes signées et numérotées à l'extérieur de la planche : - « Aan 't Pladderkot » 69/100. (18,5 x 15 cm) - « Refuge » 11/100. (19 x 12,5 cm) - "Allée". 23/100 (26,5 x 18,5 cm) - « La maison de Bruno ». (26,5 x 18,5 cm)No longer availableDim. 19 x 12 en 25 x 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#609Chantal Marneffe
“Composities met blauw, zwart en rood”. Vier olieverfschilderijen op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1999.
"Compositions avec du bleu, du noir et du rouge". Quatre peintures à l'huile sur toile. Signées et datées 1999 au verso.No longer availableDim. 40 cm x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#629
“Straatzicht nabij Montmartre”. Schilderij op doek. Gesigneerd en gedateerd 1979 op de verso.
« Vue sur la rue près de Montmartre ». Peinture sur toile. Signée et datée 1979 au verso.No longer availableDim. 47 x 54 cmEstimate: € 120 / 140 -
#439
“Bloemenstilleven.” Aquarel op papier. Haarlemse school. Onleesbaar gesigneerd.
"Fleur nature morte." Aquarelle sur papier. L'école d'Haarlem. Signé illisiblement.No longer availableDim. 36 x 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#212
“Moeder en kind”. Een XIXde eeuws naaldwerk, huisvlijt.
"Mère et l'enfant". Un ouvrage du XIXème siècle, artisanat domestique.No longer availableDim. 45 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#661
Een klein traditioneel Birmaans snaarinstrument, versierd met twee gesculpteerde vogels en de klankkast beslagen met lood.
Un petit instrument à cordes traditionnel birman, décoré de deux oiseaux sculptés et de la caisse de résonance constellée de plomb.No longer availableDim. l: 61 cmEstimate: € 50 / 70 -
#221Cristal Artisanat de Lorraine
Een champagne-emmer van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Un seau à champagne en cristal incolore taillé. marqué.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200 / 250 -
#122Edouard EllePeriod: 1859 - 1911
“Boten op het kanaal”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
« Bateaux sur le canal ». Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 54 x 76 cmEstimate: € 220 / 240 -
#14A. Van Dyck
“Veenlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage de tourbe". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 cm x 33,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#590
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,62 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,62 ct.No longer availableDim. 3,97 gEstimate: € 700 / 750 -
#324G. De Meyer
“Vrouwelijk naakt achter glas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nu féminin derrière une vitre". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 cm x 24 cmEstimate: € 80 / 120