Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een antiek bronzen bureaulampje. Met nieuwe bedrading.

Een antiek bronzen bureaulampje. Met nieuwe bedrading.

Lampe de bureau ancienne en bronze. Avec un nouveau câblage.
Dim. h: +/- 42 cm
SKU: 3101230333.
Category: Verlichting.
Auction day: 31 January 2023 19:00
Catalogue #333
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #188

    Een paar Venetiaanse luchters met vergulde accenten.

    Une paire de lustres vénitiens aux accents dorés.
    No longer available
    Dim. (H: 80 cm) x 2
    Estimate: € 120 / 200
  • #221

    Een paar aardewerken lampenvoeten met getorste ribben.

    Paire de pieds de lampe en faïence à côtes torses.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #339

    Een sac-à-perles luchter van koper en kristal met externe lampen.

    Lustre sac-à-perles en cuivre et cristal avec lampes extérieures.
    No longer available
    Dim. H: 75 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #576

    Een kristallen luchter met negen lichtarmen in twee rijen.

    Lustre en cristal à neuf bras de lumière sur deux rangées.
    No longer available
    Dim. H: 105 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #695

    Een art deco luchtertje van verchroomd metaal en hout en met glazen kapjes.

    Un lustre art déco en métal chromé et bois et avec des abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #677
    Judeco Belgium

    Tafellamp van koper, gemarkeerd.

    Lampe de table en cuivre, marquée.
    No longer available
    Dim. h43cm x Ø17cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #183

    Een metalen staanlamp met glazen coupe.

    Un lampadaire en métal avec une coupe en verre.
    No longer available
    Dim. 176 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #76

    Een staande lamp, gebaseerd op een verzilverd messingen barokke kerkkandelaar met gedreven voorstellingen van de Madonna met Christus en het Lam Gods.

    Un lampadaire, basé sur un chandelier d'église baroque en laiton argenté avec des représentations repoussées de la Vierge au Christ et de l'Agneau Mystique.
    No longer available
    Dim. h: 160 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #693

    Kristalen luchter met messing, circa 1980,aankoopbewijs met reservestuk

    Lustre en cristal et laiton, vers 1980, preuve d'achat avec pièce de rechange.
    No longer available
    Dim. h61cm x b58cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #325

    Lampje, uil op boeken van porselein.

    Lampe, chouette sur livres de porcelaine.
    No longer available
    Dim. h24cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #700

    Een koperen luchtertje met vijf lichtpunten en versierd met roze glazen bollen.

    Un lustre en cuivre à cinq points lumineux et décoré de boules de verre roses.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #208

    Een luchter in messing en koper, nieuw bedraad. Omstreeks 1900.

    Un lustre en laiton et cuivre, nouvellement câblé. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. H: 83 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #197

    Een metalen luchter met kristallen pendeloques en kapjes.

    Lustre en métal avec pendeloques et abat-jour en cristal.
    No longer available
    Dim. H: 90 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #342

    Een smeedijzeren staande lamp.

    Un lampadaire en fer forgé.
    No longer available
    Dim. h: 170 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #143
    Maho voor Georges Mathias

    Vintage sfeerlamp, gesierd met een geëtste plaat, genummerd 56/250, gesigneerd.

    Lampe d'ambiance vintage, ornée d'une plaque gravée, numérotée 56/250, signée.
    No longer available
    Dim. h73,5cm x b44,5cm
    Estimate: € 275 / 300
  • #97

    Een lamp van glaspasta in art nouveaustijl met een geëtst decor van vruchten en bladeren. Naar Gallé.

    Lampe en pâte de verre de style Art Nouveau à décor gravé de fruits et feuilles. A Galle.
    No longer available
    Dim. h47cm x Ø22cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #498

    Een verguld metalen luchter met zes lichtpunten en een grote centrale coupe van albast.

    Un lustre en métal doré à six points lumineux et une grande coupe centrale en albâtre.
    No longer available
    Dim. H:75cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #615

    Een bronzen vijzel en een ketel met drie pootjes van gietijzer. XVIIIde eeuw.

    Un mortier en bronze et un chaudron à trois pieds en fonte. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. H: 10-20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #352
    Gouda

    Een vaas van polychroom aardewerk met een decor van vogels en bloemen naar Delfts voorbeeld. Gemerkt onderaan.

    Vase en faïence polychrome à décor d'oiseaux et de fleurs d'après l'exemple de Delft. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 41 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #554

    Een beeld van polyester, met voorstelling van een wandelende mummie met een dienblad.

    Une statue en polyester, représentant une momie marchant avec un plateau.
    No longer available
    Dim. H. 156 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #222
    A. Matthyssens

    “Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Paysage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 42 x 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #589
    Chris Verheyen

    “Symboliek met dollars”. Lithografie. Gesigneerd, gedateerd 1976 en genummerd 1/3.

    "Le symbolisme avec des dollars". Lithographie. Signée, datée 1976 et numérotée 1/3.
    No longer available
    Dim. 66 x 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #399

    “Moeder en Kind.” Reliëf, gemengde techniek. Draagt handtekening ‘Rol’.

    "Mère et enfant." Relief, techniques mixtes. Signé 'Rol'.
    No longer available
    Dim. 49 x 34 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #334

    Een lot meetinstrumenten en experimenten (o.a. maagdenburger halve bollen) en een verrekijker.

    Lot d'instruments de mesure et d'expériences (y compris les hémisphères de Magdenburg) et une longue vue.
    No longer available
    Dim. H: 3-25 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #588

    Een vierkant blauw en wit porseleinen bord, met middeleeuws tafereel. Gemerkt 1895 ‘W.L.’

    Une assiette carrée en porcelaine bleue et blanche, avec une scène médiévale. Marqué 1895 'WL'.
    No longer available
    Dim. 21x21 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #658

    Een paar Chinees porseleinen vazen. Onderaan gemerkt. Gedecoreerd met personages en groene bladeren op gouden achtergrond.

    Une paire de vases en porcelaine de Chine. Marqué en bas. Décor de personnages et feuilles vertes sur fond or.
    No longer available
    Dim. h 49 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #415

    Bronzen wierookpotje, Indisch.

    Pot d'encens en bronze, indien.
    No longer available
    Dim. H: 18 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #39
    Mon Gelper

    Een paar erotische aquarellen. Waarvan één gedateerd 1985. Gesigneerd. 1. h35 x b24,5cm 2. h19,5 x b25,5cm

    Quelques aquarelles érotiques. L'une d'eux datée de 1985. Signée. 1. h35 x l24,5 cm 2. h19,5 x l25,5 cm
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #406

    Een sokkeltje van gebeeldhouwd hardhout met een marmeren tablet. Chinees werk.

    Un socle en bois dur sculpté avec une tablette en marbre. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. H. 46 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 31 januari & 1 februari 2023

Veiling volledig - 700 loten - Tentoonstelling: op vrijdag 27 & zaterdag 28 januari van 10.00 tot 17.00u.

31 January 2023 19:00
1 February 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 January 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More