Similar lots by type
-
#243Een tuinbank van teakhout.
Un banc de jardin en teck.No longer availableDim. 93 x 150 cmEstimate: € 90 / 100 -
#231Een houten tuinbank. Op te frissen.
Un banc de jardin en bois à rafraîchir.No longer availableDim. b: 200 cmEstimate: € 100 / 120 -
#286Een Engelse secretaire met drie grote en twee kleine laden onder het klapblad.
Un secrétaire anglais à trois grands et deux petits tiroirs sous la tablette.No longer availableDim. b: 104 cmEstimate: € 100 / 160 -
#516Een roodgelakt buffetkastje met twee laden en twee deuren, versierd met Chinese decors.
Un petit buffet laqué rouge à deux tiroirs et deux portes, décoration de scènes chinoises.No longer availableDim. 95 x 110 cmEstimate: € 50 / 60 -
#276Een sobere gefineerde rechthoekige eettafel. Verlengbaar.
Une table dînatoire rectangulaire en bois de placage sobre. A rallonges.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#769Een rechthoekige Chinese salontafel van zwartgelakt hout met decor van pietra dura.
Une table de salon rectangulaire en bois laqué noir, décor en pierre dure.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#176Een Engelse mahoniehouten D-end table met neerklapbare zijkanten.
Une table D-end en acajou sculpté anglaise avec abattants.No longer availableDim. b: 102 cmEstimate: € 80 / 120 -
#785Een gefineerd bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl met één lade, versierd met bronsbeslag en marquetterie.
Une petite table en bois de placage style Louis XV à un tiroir, décoration de marqueterie et montures en bronze.No longer availableDim. 71 x 46 x 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#206Een Georgian breakfront bibliotheek met onderaan drie grote laden en een uitschuifbaar schrijfblad, geflankeerd door twee laden en twee paneeldeuren. Bovenaan vier gevitreerde deuren. Engels werk.
Une bibliothèque anglaise breakfront à trois grands tiroirs en dessous, une tablette coulissante flanquée de deux tiroirs et portes panneaux. Au dessus quatre portes à vitres.No longer availableDim. 218 x 210 x 51 cmEstimate: € 350 / 400 -
#449Een paar kuipfauteuils van gebeeldhouwd eikenhout in régencestijl en bekleed met naaldwerk.
Une paire de fauteuils en chêne style Régence, revêtement en tapisserie.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#196Een hoge secretaire van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onder het klapblad en een lade erboven. Met grijs marmeren blad. Tijdperk Empire
Un secrétaire haut en bois de placage acajou à deux portes panneau sous la tablette abattante et un tiroir. tablette en marbre gris. Période Empire.No longer availableDim. 149 x 103 x 53 cmEstimate: € 100 / 120 -
#266Een mahoniehouten tweedeursvitrine in Louis-Philippestijl.
Une vitrine à deux portes à vitrines en acajou style Louis Philippe.No longer availableDim. 194 x 150 x 42 cmEstimate: € 100 / 150 -
#186Een notenhouten secretaire met zwartgelakte lijsten met twee laden bovenaan en twee laden binnenin.
Un secrétaire en noyer, cadres laqués , deux tiroirs au dessus et deux tiroirs à l’intérieur.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#624Een reeks van zes houten faldistoria met gebeeldhouwde rug.
Suite de six faldistoria en bois aux dossiers sculptés.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#158Een brede houten tuinbank.
Un banc de jardin en bois. Large.No longer availableDim. 87 x 197 cmEstimate: € 200 / 220 -
#157Een houten tuinbank.
Un banc de jardin en bois.No longer availableDim. 90 x 150 cmEstimate: € 120 / 200 -
#406Een krukje van gedraaid notenhout.
Un tabouret en noyer torsadé.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#238Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
Un ensemble de jardin, comprenant une table et quatre chaises.No longer availableDim. 75 x 170 cm st. 100 cmEstimate: € 200 / 240 -
#432Een paar stoelen van stoomgebogen berkenhout met gecanneerde zit in de stijl van Thonet.
Une paire de chaises en hêtre plié à la vapeur, assises cannées, style Thonet.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#226Een antiek eikenhouten front van een ingemaakte kast met één deur, later omgebouwd tot kast.
Un front en chêne antique d’une armoire à une porte, transformation vers une autre armoire plus tard.No longer availableDim. 225 x 160 cmEstimate: € 100 / 150 -
#600Een eikenhouten bureau met zes laden in de gordel.
Bureau en chêne ouvrant à six tiroirs en ceinture.No longer availableDim. 103 x 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
#409Een mahoniehouten violontafel op centrale voet.
Une table violon en acajou sur pied central.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#434Twee antieke houten haardstoeltjes.
Deux petites chaises en bois antique.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#76Een commode van notenhoutfineer met vier laden en een marmeren blad en versierd met sober ingelegde biesjes.
Une commode en bois de placage noyer à quatre tiroirs et tablette en marbre .No longer availableDim. 103 x 75 x 46 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#8“De gouden eeuw van de rock-’n-roll”. Richard Havers & Richard Evans. Ed. Atrium. Alphen aan den Rijn, 2011. Inclusief cd.
”De gouden eeuw van de rock-’n-roll”. Richard Havers & Richard Evans. Ed. Atrium, Alphen aan den Rijn., 2011. CD inclus.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#713Een tegel van Chinees porselein, versierd met blauwe motieven. Restauratie.
Un carreau en porcelaine de Chine, décoration de motifs bleu. Restauration.No longer availableDim. 12 x 20 cmEstimate: € 85 / 100 -
#466Twee handgeknoopte wollen Morikarpetten.
Une paire de carpettes en laine nouée main. Mori.No longer availableDim. 160 x 85 & 185 x 103 cmEstimate: € 35 / 60 -
#380Twee 18 karaats geel gouden trouwringen.
Deux alliances en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 5,45 gEstimate: € 100 / 150 -
#215Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een huisje.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif en forme d’une petite maison.No longer availableDim. 24,20 gEstimate: € 500 / 600 -
#455Een 10 karaats wit gouden ring bezet witte en zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Bague en or blanc 10 ct sertie de diamants blancs et noirs ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 4,27 gEstimate: € 100 / 150 -
#555Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
Chaîne à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 30,40 gEstimate: € 600 / 700 -
#656AmanabanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 332 x 242 cmEstimate: € 200 / 260 -
#742Juan Castells Marit“Flamencodansers”. Een ingekleurde houtsnede. Gesigneerd in de plaat.
”Danseurs de Flamenco”. Une gravure sur bois en couleurs. Signée dans la planche.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#751Een porseleinen tête-à-tête met Chinees decor op dienblaadje (klein letsel). Tsjechoslovakije.
Tête-à-tête en porcelaine à décor chinois sur présentoir (petit dégât). Tchécoslovaquie.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#84Jan CockxPeriod: 1919 - 1980“Schepen in een haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Navires au port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 74,5 x 94 cmEstimate: € 120 / 200 -
#419Een lot van vijf heksenbollen in verschillende formaten.
Un lot de cinq boules de sorcière de divers formats.No longer availableEstimate: € 200 / 240

