Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2025 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een antiek eikenhouten kloosterbankje.

Een antiek eikenhouten kloosterbankje.

Un ancien banc de monastère en chêne.
Dim. 157 x 27 x 42 cm
SKU: 2709220405.
Auction day: 28 September 2022 19:00
Catalogue #405
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #297
    Val Saint-Lambert

    Een vaasje van violet en kleurloos gedraaid glas. Onderaan gemerkt.

    Vase en verre torsadé violet et incolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #314

    “Kalkoenen op het binnenplein”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Les dindes dans la cour". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 18,5 x 13 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #341

    Een lot postzegels met een album internationale varia, losse steekbladen dito, een map met “Postage Stamps of the United Kingdom”, in aparte mapjes, postfris (1970, 1971). En daarbij een album met sigarenbanden.

    Lot de timbres avec un album d'articles divers internationaux, pages brochées lâches idem, une chemise avec "Postage Stamps of the United Kingdom", en chemises séparées, MNH (1970, 1971). Et un album avec des bandes de cigares.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #22
    Leonor Fini
    Period: 1907 - 1996

    “Danseressen”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 126/150 buiten de plaat.

    "Danseurs". Une lithographie. Signé et numéroté 126/150 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 33,5 x 47,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #690
    Brown & Beres Designs Inc.

    Een licht gepatineerd houten bijzettafel met leeuwenpoten en -kopjes.

    Une table d'appoint en bois légèrement patiné avec des pattes de lion et des tasses.
    No longer available
    Dim. 60 x 68 x 58 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #42
    Kurt Peiser
    Period: 1887 - 1962

    “Gamins de pêcheurs”. Een kleurenets. Gesigneerd binnen de plaat.

    "Gamins de pêcheurs". Une gravure en couleurs. Signée à l'intérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 39,5 x 29,5 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #167
    Mignon

    Een porseleinen klokstel ‘Dècorè Limoges’. Kandelaars met 5 lichtpunten.

    Une pendule en porcelaine 'Dècorè Limoges'. Bougeoirs à 5 points lumineux.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #383

    Een schelpvormig wijwatervat, gedragen door twee engeltjes. Meerkleurig en verguld porselein.

    Un bénitier en forme de coquille, porté par deux anges. Porcelaine multicolore et dorée.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #43

    Een balustervaas van Brussels porselein, versierd met handgeschilderd decor van een fluitspeler en vergulde acantusbladeren. Omstreeks 1900.

    Vase balustre en porcelaine de Bruxelles, à décor peint à la main d'un joueur de flûte et de feuilles d'acanthe dorées. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #215

    Een verlengbare mahoniehouten D-endtafel op twee poten.

    Table D-end extensible en acajou sur deux pieds.
    No longer available
    Dim. 258x215x76cm (max)
    Estimate: € 70 / 100
  • #182
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Herfstlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.

    "Paysage d'automne". Huile sur toile. Signée en bas à droite.
    No longer available
    Dim. 62 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #112
    Period: 19e eeuw

    “Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Met atelierstempel.

    "Vue de village". Peinture à l'huile sur panneau. Avec cachet d'atelier.
    No longer available
    Dim. 17 cm x 24 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2022

Veiling van 700 loten. Tentoonstelling Vrijdag 23 & Zaterdag 24 September van 10.00u tot 17.00u.

27 September 2022 19:00
28 September 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More