Other lots in this auction
-
#581
Twee antieke glazen stolpen, waarbij één met kunststoffen beeldje van de O.L.V. van Lourdes en de andere met Madonnabeeldje van Brussels porselein
Deux anciennes cloches en verre, l'une avec une statue en plastique de Notre-Dame de Lourdes et l'autre avec une statue de Madone en porcelaine de Bruxelles.No longer availableDim. h: 37 & 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#187
Een driedelig gekleurd glazen klokstel met messingen voet en monturen.
Une garnture de cheminée en verre coloré trois pièces avec base et montures en laiton.No longer availableDim. h: 46 & 39 cmEstimate: € 250 / 350 -
#401
Een theepot van Chinees porselein versierd met bloemen en personages in het decor. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine de Chine à décor de fleurs et de personnages dans le décor. Marquée sous la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 50 / 80 -
#53
Een hoornvaas van rood Boheems kristal.
Vase en corne de cristal de Bohême rouge.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#690Brown & Beres Designs Inc.
Een licht gepatineerd houten bijzettafel met leeuwenpoten en -kopjes.
Une table d'appoint en bois légèrement patiné avec des pattes de lion et des tasses.No longer availableDim. 60 x 68 x 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#659
Een lot van 28 zeevruchtenborden met sauskom.
Lot de 28 assiettes de fruits de mer avec saucière.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#328
Twee kunstboeken:- “Albert Van Dyck”. Ed. Mercatorfonds- “Frits Van den Berghe”. Ed. Gemeentekrediet.
Deux livres d'art : - « Albert Van Dyck ». Éd. Fonds Mercator - "Frits Van den Berghe". Éd. Crédit Communal.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#42Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“Gamins de pêcheurs”. Een kleurenets. Gesigneerd binnen de plaat.
"Gamins de pêcheurs". Une gravure en couleurs. Signée à l'intérieur de la planche.No longer availableDim. 39,5 x 29,5 cmEstimate: € 70 / 100 -
#598
Een paar runderhorens op moderne metalen sokkel.
Une paire de cornes de boeuf sur un socle métallique moderne.No longer availableDim. h 52 cmEstimate: € 40 / 60 -
#89Paul Permeke
“Stilleven met fazantenhen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte à la faisane." Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#364
“De bevruchting.” Gemengde techniek.
"La fécondation." Technique mixte.No longer availableDim. 32 x 32 cmEstimate: € 80 / 100 -
#541
Een lot van zes kleurloze karaffen. Glas en kristal. Eén stop manco, één stop gebarsten.
Lot de six carafes incolores. Verre et cristal. Un bouchon manquant, un bouchon fêlé.No longer availableDim. h: 20 & 32 cmEstimate: € 80 / 120