Similar lots by type
-
#108
“Man met erectie”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd ‘Nick’. Met cachet.
Homme en érection. Une statue en bronze sur un socle en marbre noir. Signé 'Nick'. Avec cachet.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 200/240 -
#688
Een lot van vier verschillende speculaasplanken.
Un lot de quatre planches à speculoos différentes.No longer availableDim. 50 x 7 cm - 62 x 25 cmEstimate: € 40/60 -
#498
“Steigerende paarden”. Een paar beelden van groen gepatineerd brons.
Chevaux cabrés. Paire de statues en bronze patiné vert.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 900/1000 -
#98
Een groep van drie gemzen van zamak op gekleurd glazen rots en op voetstuk van rood marmer. Kleine beschadiging aan het voetstuk.
Un groupe de trois chamois en zamac sur une roche de verre colorée et sur un socle en marbre rouge. Dommages mineurs au socle.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 75/100 -
#138
“Jongen met schelp”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel naar een werk van Jean-Baptist Carpeaux.
Garçon au coquillage. Une statue en bronze sur un socle en marbre d'après une oeuvre de Jean-Baptiste Carpeaux.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 200/300 -
#163
“Jager en arend”. Een zamakken groep op zwart marmeren sokkel.
Chasseur et aigle. Un groupe en zamak sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 80/120 -
#164
“Vrouwe Justitia”. Een bronzen beeld op arduinen voetstuk naar een werk van Alois Mayer.
La Justice. Une statue en bronze sur un piédestal en pierre bleue d'après une œuvre d'Alois Mayer.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 900/1000 -
#198
“Danseresje van 14 jaar”. Een bronzen beeld met tweekleurig patina naar een werk van Edgar Degas.
Danseuse de 14 ans. Une statue en bronze à patine bicolore d'après une oeuvre d'Edgar Degas.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 1600/1800 -
#243
“De Neus”. Een gebeeldhouwd hoofd naar de bekende Antwerpse poesjenel. Gemonogrammeerd en genummerd.
“De Neus”. Une tête sculptée d'après la célèbre marionnette d'Anvers. Monogrammée et numérotée.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 20/25 -
#593
“De eeuwige denker”. Een gepatineerd bronzen beeld, geïnspireerd op de Denker van Rodin. Gesigneerd ‘Milo’. Op zwart marmeren sokkel.
Le Penseur éternel. Une statue en bronze patiné, inspirée du Penseur de Rodin. Signée 'Milo'. Sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 220/240 -
#148
“Djinn”. Een bronzen beeld naar een werk van Pierre - Jules Mene.
Djinn. Une statue en bronze d'après une oeuvre de Pierre - Jules Mene.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 360/400 -
#620
“Sint Jozef en Maria”. Een paar plaasteren beelden met handgemaakte kleertjes.
Saint Joseph et Marie. Quelques statues en plâtre avec des vêtements faits à la main.No longer availableDim. h: 52 & 56 cmEstimate: € 40/60 -
#128
“De overwinnaar”. Een bronzen beeld op een sokkel van twee soorten marmer.
Le vainqueur. Une statue en bronze sur un piédestal de deux types de marbre.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 200/400 -
#112
“Danseres”. Een bronzen beeldje. Tijdperk art deco.
Danseuse. Une statuette en bronze. Epoque Art Déco.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 120/140 -
#571
“Vrouwenfiguur”. Een modern bronzen beeld op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd ‘Milo’.
“Figure féminine”. Une sculpture moderne en bronze sur un socle en marbre noir. Signé 'Milo'.No longer availableDim. 40 X 22 cmEstimate: € 260/300 -
#299
Een vergulde spiegel, versierd met een bloementuil.
Un miroir doré, décoré d'un bouquet de fleurs.No longer availableDim. 68 x 45 cmEstimate: € 80/100 -
#178isidore De RudderPeriod: 1855 - 1943
“Andre Vesale”. Een bronzen beeld. Editeur H. Luppens & Cie. Gesigneerd. Breuk aan de verbinding van de hand naar de arm.
“André Vesale”. Une statue en bronze. Editeur H. Luppens & Cie. Signé. Fracture à la connexion de la main au bras.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 550/600 -
#117
Een paar bronzen kandelaars in de vorm van sfinxen. Op zwart marmeren sokkels.
Une paire de bougeoirs en bronze en forme de sphinx. Sur socles en marbre noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 220/240 -
#118
“Jongen met schelp”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel naar een werk van Jean-Baptist Carpeaux.
Garçon au coquillage. Une statue en bronze sur un socle en marbre d'après une oeuvre de Jean-Baptiste Carpeaux.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200/300 -
#558
Een Tibetaans bronzen beeldje in twee delen met voorstelling van Boeddha op een fabeldier.
Une statue en bronze tibétaine en deux parties représentant Bouddha sur une bête mythique.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 320/340 -
#147
“Meisje met vaas”. Een gepatineerd vol plaasteren beeld.
Fille avec vase. Une statue en plâtre patiné plein.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 70/90 -
#541
Een groot Hindoeïstisch bronzen godsbeeld.
Une grande statue de divinité hindoue en bronze.No longer availableDim. h: 108 cmEstimate: € 300/400 -
#497
“Vrouw met fruitmand”. Een beeld van fijn gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor. Op houten sokkel.
Femme à la corbeille de fruits. Une sculpture en ivoire finement sculpté et polychrome. Sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 20 cm (z.s)Estimate: € 350/450 -
#561
“Paard”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar een werk van Fernando Botero.
“Cheval”. Une statue en bronze sur un socle en marbre noir d'après une œuvre de Fernando Botero.No longer availableDim. h: 32,5 cmEstimate: € 360/380
Other lots in this auction
-
#664
“Eere aan U, Koning Leopold III,...”. Een prent en een vlagje n.a.v. de aankomst in Brussel, gedateerd 25-8-45.
“Eere aan U, Koning Leopold III,...”. Estampe et petit drapeau commémorant l’arrivée à Bruxelles, le 25/8/1945.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#505
Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,34 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,34 ct.No longer availableDim. 2 gEstimate: € 300/350 -
#240
Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met een briljant van +- 0,10 ct.
Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti d'un diamant de +- 0,10 ct.No longer availableDim. 6,45 gEstimate: € 250/300 -
#75
Een 18 K geelgouden hanger horoscoop Steenbok.
Un pendentif horoscope en or jaune 18 carats Capricorne.No longer availableDim. 3,38 gEstimate: € 120/150 -
#361
Een eekhoorn van meerkleurig Muranoglas.
Un écureuil en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40/50 -
#400
Geelgouden medaille 22K ter herdenking van het 25-jarig koningsjubileum van Boudewijn I in 1976.
Médaille d'or jaune 22K en commémoration du 25e anniversaire de Baudouin I en 1976.No longer availableDim. 6,45 gEstimate: € 250/300 -
#599
“Abstract stilleven”. Olieverf op board. Zonder signatuur.
Nature morte abstraite. Huile sur panneau. Non signé.No longer availableDim. 38 x 36 cmEstimate: € 80/120 -
#707Wenen
Een theeserviesje van porselein met meerkleurig decor van romantische scènes en bloemenguirlandes. Theepotje op voet (klein letsel aan de binnenrand onder het deksel), vier kopjes en zes schoteltjes. Onderaan gemerkt.
Service à thé en porcelaine à décor multicolore de scènes romantiques et de guirlandes de fleurs. Théière sur piédouche (petit dommage au bord intérieur sous le couvercle), quatre tasses et six soucoupes. Marquée en bas .No longer availableEstimate: € 30/40 -
#429
“White”. Draagt handtekening en datum ‘79” op de verso.
Blanc. Signature et date '79 au verso.No longer availableDim. 89 x 69 cmEstimate: € 100/120 -
#249Leo GestelPeriod: 1881-1941
“Boerencarnaval”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Carnaval paysan. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 25,5 x 48 cmEstimate: € 240/320 -
#302Kaiser, Germany
Een dekselvaasje en een sierschotel van meerkleurig porselein met japans decor. Onderaan gemerkt.
Un vase avec couvercle et un plat décoratif en porcelaine multicolore à décor japonais. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 25 cm; Ø: 32 cmEstimate: € 40/50 -
#266
Een paar grijsgepatineerde fauteuils in Lodewijk XVI-stijl met groen fluwelen bekleding.
Paire de fauteuils de style Louis XVI patine grise avec revêtement en velours vert.No longer availableEstimate: € 60/100