Similar lots by type
-
#108
“Man met erectie”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd ‘Nick’. Met cachet.
Homme en érection. Une statue en bronze sur un socle en marbre noir. Signé 'Nick'. Avec cachet.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 200/240 -
#498
“Steigerende paarden”. Een paar beelden van groen gepatineerd brons.
Chevaux cabrés. Paire de statues en bronze patiné vert.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 900/1000 -
#620
“Sint Jozef en Maria”. Een paar plaasteren beelden met handgemaakte kleertjes.
Saint Joseph et Marie. Quelques statues en plâtre avec des vêtements faits à la main.No longer availableDim. h: 52 & 56 cmEstimate: € 40/60 -
#98
Een groep van drie gemzen van zamak op gekleurd glazen rots en op voetstuk van rood marmer. Kleine beschadiging aan het voetstuk.
Un groupe de trois chamois en zamac sur une roche de verre colorée et sur un socle en marbre rouge. Dommages mineurs au socle.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 75/100 -
#112
“Danseres”. Een bronzen beeldje. Tijdperk art deco.
Danseuse. Une statuette en bronze. Epoque Art Déco.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 120/140 -
#148
“Djinn”. Een bronzen beeld naar een werk van Pierre - Jules Mene.
Djinn. Une statue en bronze d'après une oeuvre de Pierre - Jules Mene.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 360/400 -
#558
Een Tibetaans bronzen beeldje in twee delen met voorstelling van Boeddha op een fabeldier.
Une statue en bronze tibétaine en deux parties représentant Bouddha sur une bête mythique.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 320/340 -
#497
“Vrouw met fruitmand”. Een beeld van fijn gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor. Op houten sokkel.
Femme à la corbeille de fruits. Une sculpture en ivoire finement sculpté et polychrome. Sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 20 cm (z.s)Estimate: € 350/450 -
#571
“Vrouwenfiguur”. Een modern bronzen beeld op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd ‘Milo’.
“Figure féminine”. Une sculpture moderne en bronze sur un socle en marbre noir. Signé 'Milo'.No longer availableDim. 40 X 22 cmEstimate: € 260/300 -
#688
Een lot van vier verschillende speculaasplanken.
Un lot de quatre planches à speculoos différentes.No longer availableDim. 50 x 7 cm - 62 x 25 cmEstimate: € 40/60 -
#593
“De eeuwige denker”. Een gepatineerd bronzen beeld, geïnspireerd op de Denker van Rodin. Gesigneerd ‘Milo’. Op zwart marmeren sokkel.
Le Penseur éternel. Une statue en bronze patiné, inspirée du Penseur de Rodin. Signée 'Milo'. Sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 220/240 -
#541
Een groot Hindoeïstisch bronzen godsbeeld.
Une grande statue de divinité hindoue en bronze.No longer availableDim. h: 108 cmEstimate: € 300/400 -
#243
“De Neus”. Een gebeeldhouwd hoofd naar de bekende Antwerpse poesjenel. Gemonogrammeerd en genummerd.
“De Neus”. Une tête sculptée d'après la célèbre marionnette d'Anvers. Monogrammée et numérotée.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 20/25 -
#117
Een paar bronzen kandelaars in de vorm van sfinxen. Op zwart marmeren sokkels.
Une paire de bougeoirs en bronze en forme de sphinx. Sur socles en marbre noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 220/240 -
#147
“Meisje met vaas”. Een gepatineerd vol plaasteren beeld.
Fille avec vase. Une statue en plâtre patiné plein.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 70/90 -
#178isidore De RudderPeriod: 1855 - 1943
“Andre Vesale”. Een bronzen beeld. Editeur H. Luppens & Cie. Gesigneerd. Breuk aan de verbinding van de hand naar de arm.
“André Vesale”. Une statue en bronze. Editeur H. Luppens & Cie. Signé. Fracture à la connexion de la main au bras.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 550/600 -
#118
“Jongen met schelp”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel naar een werk van Jean-Baptist Carpeaux.
Garçon au coquillage. Une statue en bronze sur un socle en marbre d'après une oeuvre de Jean-Baptiste Carpeaux.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200/300 -
#163
“Jager en arend”. Een zamakken groep op zwart marmeren sokkel.
Chasseur et aigle. Un groupe en zamak sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 80/120 -
#561
“Paard”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar een werk van Fernando Botero.
“Cheval”. Une statue en bronze sur un socle en marbre noir d'après une œuvre de Fernando Botero.No longer availableDim. h: 32,5 cmEstimate: € 360/380 -
#299
Een vergulde spiegel, versierd met een bloementuil.
Un miroir doré, décoré d'un bouquet de fleurs.No longer availableDim. 68 x 45 cmEstimate: € 80/100 -
#164
“Vrouwe Justitia”. Een bronzen beeld op arduinen voetstuk naar een werk van Alois Mayer.
La Justice. Une statue en bronze sur un piédestal en pierre bleue d'après une œuvre d'Alois Mayer.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 900/1000 -
#128
“De overwinnaar”. Een bronzen beeld op een sokkel van twee soorten marmer.
Le vainqueur. Une statue en bronze sur un piédestal de deux types de marbre.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 200/400 -
#138
“Jongen met schelp”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel naar een werk van Jean-Baptist Carpeaux.
Garçon au coquillage. Une statue en bronze sur un socle en marbre d'après une oeuvre de Jean-Baptiste Carpeaux.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 200/300 -
#198
“Danseresje van 14 jaar”. Een bronzen beeld met tweekleurig patina naar een werk van Edgar Degas.
Danseuse de 14 ans. Une statue en bronze à patine bicolore d'après une oeuvre d'Edgar Degas.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 1600/1800
Other lots in this auction
-
#212
“Vrouw met boek”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
“Femme au livre”. Huile sur panneau. Non signé.No longer availableDim. 15,5 x 12 cmEstimate: € 35/45 -
#360
Een 18 K geelgouden trouwring en 18 K geelgouden bloemvormige ring bezet met fantasiestenen. (één steentje ontbreekt).
Une alliance en or jaune 18 carats et une bague en forme de fleur en or jaune 18 carats serties de pierres fantaisie (il manque une pierre).No longer availableDim. 4,56 gEstimate: € 100/130 -
#219Leo VandersmissenPeriod: 1900 - 1966
“Straatzicht te Lissewege”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de rue à Lissewege. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 50/80 -
#126
Een uit drie delen opgebouwd grenenhouten meubel.
Un meuble en pin composé de trois parties superposéesNo longer availableDim. 185 X 116 X 55 cmEstimate: € 120/200 -
#554
Een vintage houten meubeltje met roldeurtjes.
Un meuble vintage en bois avec des portes roulantes.No longer availableDim. 93 x 125 x 39 cmEstimate: € 80/120 -
#557
Een gesculpteerde Afrikaanse slagtand met een rij olifanten, een Afrikaan en een krokodil.
Une défense africaine sculptée avec une rangée d'éléphants, un africain et un crocodile.No longer availableDim. l: 97 cmEstimate: € 80/120 -
#544
Een plexiglazen salontafel met twee glazen bladen.
Une table basse en plexiglas avec deux plateaux en verre.No longer availableDim. 125 x 85 cmEstimate: € 120/200 -
#463
Vaas van Chinees cloisonné.
Vase en cloisonné chinois.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 50/80 -
#74Lucien FrennetPeriod: 1999 - 1949
“Binnenerf”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1945. Verfschade.
Cour intérieure. Huile sur panneau. Signée et datée 1945. Dégâts à la peinture.No longer availableDim. 32,5 x 37 cmEstimate: € 100/150 -
#379
Een voorstelling van een bodhisattva op een olifant van gepatineerd massief brons. Indisch werk.
Bodhisattva assis sur un éléphant. Bronze massif patiné. Travail indien.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 50/70 -
#129Jef Louis Van LeemputtenPeriod: 1865 x 1948
“Antwerpen”. Een voorontwerp voor een affiche. Houtskool en aquarel op papier. Gesigneerd.
“Anvers”. Projet d'affiche. Fusain et aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 300/350 -
#504Jozef VinckPeriod: 1900-1979
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysage. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200/300