#56
Een paar wingbackfauteuils van goudgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl, de bekleding met vlinders en bloesems. Enkele vlekken.
Paire de fauteuils à oeillères en bois doré de style Louis XVI. Couvertures aux papillons et fleurettes. Quelques taches.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 200/240 -
#432
“Compositie op krantenpapier”. Draagt een handtekening.
#18
#551
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et de calligraphie.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 150/180 -
#660
Een boekenkast met twee gevitreerde deuren in Chippendalestijl.
#274Paul SchoutenPeriod: 1860 - 1922
“Kippen op het neerhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Poules dans la basse-cour”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 59 cmEstimate: € 200/240 -
#725
Een ovale tafel met kantelbaar blad en op wieltjes.
#491
Een paar buikvaasjes van cloisonné op geel koper. Chinees werk.
#434
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Monogrammée.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 40/50 -
#209
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#357
Twee rieten vissersmanden met draagriem.
Deux corbeilles de pêcheur en osier, avec ceintures.No longer availableDim. h: 20 en 18 cmEstimate: € 40/60 -
#330
Een paar wit gouden oorbellen.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc.No longer availableDim. 1,76 gEstimate: € 100/150