#1Karl Ens, Volkstedt
Een kaketoe van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
#331Western Germany
Een grote vaas van aardewerk.
Un grand vase en faïence.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 35/40 -
#181
Een witgepatineerd vogelbad van gietijzer. Versierd met twee drinkende vogeltjes.
Bain d'oiseau en fonte patiné blanc. A décor de deux oiseaux buveurs.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 180/200 -
#411
Een polychroom houten Afrikaans masker.
Un masque africain en bois polychrome.No longer availableDim. 33 cmEstimate: € 60/80 -
#326
Een paar antieke stoelen met lier in de rug. Tijdperk Empire.
#347
Een lot oude kartonnen prenten voor een stereokijker.
#47Ernest Rancoulet
“Voix célestes”. Een beeld van gepatineerd zamak. Gesigneerd.
"Voix célestes". Une statue de zamak patiné. Signée.No longer availableDim. h:Estimate: € 200/240 -
#621
Een reeks van vijf wandappliques met gesatineerd glazen coupes.
#459Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010
“l’oiseau du paradis”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 34/200 en gedateerd ‘99 buiten de plaat.
"l'oiseau du paradis". Une lithographie. Signée, numérotée 34/200 et datée '99 hors planche.No longer availableDim. 54 x 74 cmEstimate: € 220/240 -
#383
Een schelpvormig wijwatervat, gedragen door twee engeltjes. Meerkleurig en verguld porselein.
#695
#401
Een theepot van Chinees porselein versierd met bloemen en personages in het decor. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine de Chine à décor de fleurs et de personnages dans le décor. Marquée sous la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 50/80