Other lots in this auction
-
#689Brown & Beres Designs Inc.
Een licht gepatineerd houten salontafel met leeuwenpoten en -kopjes.
Une table basse en bois légèrement patiné avec des pattes de lion et des tasses.No longer availableDim. 44 x 106 x 106 cmEstimate: € 40/60 -
#429Fons VerstrekenPeriod: 1929-2011
“Allegorie Arscota Ventosa”. Burijngravure. Gesigneerd, gedagteerd 1976 en Artiestenproef buiten de plaat. Met opdracht achteraan.
Allégorie d'Arscota Ventosa. Gravure au burin. Signée, datée 1976 et Epreuve d'artiste à l'extérieur de la planche. Avec dédicace au dos.No longer availableDim. 24 x 25 cmEstimate: € 100/120 -
#74
Twee miniatuur portretjes. Een van de kadertjes in twee gebroken.
Deux portraits miniatures. L'un des cadres s'est cassé en deux.No longer availableDim. Ø 8 - 10 cmEstimate: € 150/200 -
#348
Een paar antiek blauw glazen vaasjes met handgeschilderd bloemendecor. We voegen er een derde blauw glazen vaasje met deels verguld bladerdecor aan toe.
Une paire de vases anciens en verre bleu à décor floral peint à la main. On ajoute un troisième vase en verre bleu à décor de feuilles en partie doré.No longer availableDim. h: 20 & 25 cmEstimate: € 40/50 -
#234H. Verheyen
“Het kaartspel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Le jeu de cartes". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 250/350 -
#640
Een lot karaffen in gegoten en geslepen glas. We voegen er een glazen vaasje - blauw in de massa - aan toe.
Lot de carafes en verre coulé et taillé. On y ajoute un vase en verre - bleu dans la masse -.No longer availableDim. H:26-32cmEstimate: € 60/100 -
#676
Twee verschillende gefineerde Lodewijk XVI nachtkastjes, telkens met een lade, een deurtje en een marmeren blad. Het geheel versierd met parketwerk en bronzen beslag.
Deux chevets Louis XVI différents en placage, chacun avec un tiroir, une porte et un plateau en marbre. Le tout décoré de parquet et de ferrures en bronze.No longer availableDim. 73 x 41 x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#325
Een kleine gefineerde commode op tapse poten met vier laden, versierd met ingelegde boord. Een sierlijstje los.
Petite commode en placage sur pieds fuselés à quatre tiroirs, ornée de garnitures marquetées. Une baguette décorative détachée.No longer availableDim. 85 x 56 x 38 cmEstimate: € 100/120 -
#319Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986
“Begijnhof Mechelen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Béguinage de Malines”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 25 cm x 18 cmEstimate: € 100/120 -
#111
Een aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een papegaai en vlinders bij een bloeiende tak. Achteraan gemerkt ‘B.D.’. Omstreeks 1800. En twee andere.
Plat décoratif en faïence à décor multicolore d'un perroquet et de papillons près d'une branche fleurie. Marqué 'BD' au dos. Vers 1800. Et deux autres.No longer availableDim. Ø 23 - 42 cmEstimate: € 180/220 -
#229Limoges
Een terrine met schaal van donkerblauw porselein. ‘Copie d’ancien’.
Une soupière avec un plat de porcelaine bleue foncée. “Copie d'ancien”.No longer availableDim. Ø 33 cmEstimate: € 40/50 -
#630
Een kom en een schenkkan van Duits steengoed met blauw geglazuurd reliëfdecor. De kom met enkele scheurtjes in het glazuur.
Bol et pichet en grès allemand à décor en relief émaillé bleu. Le bol avec quelques fissures dans la glaçure.No longer availableDim. h: 28 cm Ø: 37 cmEstimate: € 40/50