#756
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#626Koliai
#736
Twee handgeknoopte wollen Morikarpetjes.
#476
Een lot van vier kleine Morikarpetjes en -lopertjes.
#696Hamadan
#706Heriz
#646Tabriz
#636Shiraz
#716
#616Gabbeh
#686Gabbeh
#766Amanaban
#746Hereke
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#836Balluch
#826
Twee antieke handgeknoopte Oosterse karpetjes. Slijtage.
#666Heriz
#786
Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#776Metro
Een mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
#596Gabbeh
#892
Een grote Vlaamse kroon van koper. Met acht lichtarmen.
#656Tabriz
#726
#846
#889
Een kleine kroonluchter van koper en lichtblauw porselein. Met zes lichtarmen.
Un petit lustre en cuivre et porcelaine bleu pâle. A six bras.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 30/40
#141
Een coupe van Saksisch porselein. Omstreeks 1930.
Une coupe en porcelaine de Saxe. +- 1930.No longer availableDim. l: 45 cm h: 11 cmEstimate: € 120/180 -
#300
Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.
#52Royal Zuid-Holland, Gouda
#870
Een lot verzilverd metalen bestekken, bestaande uit twee sets van twaalf lepels en twaalf vorken (art nouveau), twaalf grote en twaalf kleine messen met hoornen handvatten, twaalf dessertvorkjes, een set van elf en een set van twaalf koffielepeltjes, een pollepel, twee taartscheppen en een suikertangetje.
Un lot de couverts en métal argenté, comprenant deux sets de douze cuillères et douze fourchettes Art Nouveau, douze grands et douze petits couteaux aux manches en corne, douze fourchettes à dessert, douze et onze cuillères à café, une louche, deux pelles à tarte et une pince à sucre.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#474
“Compositie”. Aquarel op karton.
#469Oldrich KulhanekPeriod: °1940
#82Al. De Dobbelaer
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘80.
”Vue sur le village”. Huile sur toile. Signée et datée ‘80.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#109
“Zicht op Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd: De Pondt.
”Vue de la ville de Lierre”. Huile sur toile. Signée : De Pondt.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/100 -
#63
”Mère et enfants”. Une statue en bronze, monogramme D.A., Paris.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 130/150 -
#879Meissner
#459Eddy Thomas
“Schorpioen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#146
Een ronde tafel met roze marmeren blad in Louis XV stijl.
Une table ronde à tablette en marbre rose, style Louis XV.No longer availableDim. ø 88,5 cmEstimate: € 420/480