#173
“Ontslapen van de Moeder Gods”. Russische icoon XVIIIde eeuw.
“La mort de la Mère de Dieu”. Icône russe du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 31,5 x 26 c mEstimate: € 1600/1800 -
#797
Een moderne plafonnière van mat glas met vier lichtpuntjes.
#550
#36
Een klein rond hallantaarntje van messing en glas.
#212
#604
Een XIXe eeuwse Belgische onderofficierstschako.
#438Robert GeenensPeriod: 1896 - 1976
#608
Een XIXe eeuws uniform van een Belgische stafbrevethouder.
#366
Een reeks van vijf eikenhouten stoelen met bijpassende armstoel.
#288
Een paar coupes van kobaltblauw porselein in de stijl van het Sèvresporselein, versierd met meerkleurige gedrukte en met wit opgehoogde decors en met verguld messingen monturen.
Paire de coupes en porcelaine à décor sur fond bleu cobalt dans le goût des porcelaines de Sèvres. Décor imprimé et rehaussé. Montures en laiton doré;No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100/120 -
#204Nico VrielinkPeriod: °1958
“Femme indonésienne”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 76 x 48 cmEstimate: € 750/900 -
#774
Table ovale en placage d’acajou sur quatre pieds fuseaux. XIXe siècle.No longer availableDim. 126 x 108 cmEstimate: € 40/60